X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Hostel Prague Tyn'e yol tarifleri

Tynska 19, Old Town, Prague, Çek Cumhuriyeti

Harita ve Yol Tarifleri


89%Oy

  • 90%Ekonomik
  • 90%Güvenlik
  • 98%Yer
  • 92%Çalışanlar
  • 81%Atmosfer
  • 89%Temizlik
  • 82%Tesisler

Çeviren Google Hostel Prague Tyn bulmak için nasıl ...

Karlin (Cumhuriyet Meydanı):

Eğer metro kapalı olsun Karlin 'Palladium imzalı çıkış almak. Bu çıkış Hostel Tyn 5 dakikalık yürüyüş hakkında.
(Palladium, 200 mağazaları ile alışveriş merkezi tersidir) mağaza Kotva arayın. Gün boyunca, Kotva altındaki geçitten bir kısayol alabilir. Geçitten gidin ve Benediktska sokağa çıkıyor. Çevirin Benediktska caddeden aşağı bıraktı.

Eğer Kotva altında geçit bulamazsanız, Kotva yürümek ve Revolucni caddede yürümek.
Sonra Dlouhá sokağa ilk sola çekmek. Dlouha sokakta, Benediktska sokağa terk ilk aldığımızda. Yolu takip ...

Eğer kavşak ulaşana kadar Benediktska sokakta ileriye devam edin. Rybna sokakta zebra kapısı üzerinde çapraz ve mini plaza üzerinde ve Masna caddede ileriye devam. Eğer Siva adında bir çay dükkanı önünde duran kadar ileri Masna caddede devam edin. Açın ve hemen sağ Tynska üzerine Mala Stupartska aşağı bıraktı. Hostel Tyn yaklaşık 20 metre aşağı Tynska sağ tarafta.


Starometska Gönderen:

Eğer metro kapalı olsun Kaprova sokağa çıkışına. Eğer Old Town Meydanı'na ulaşana kadar tüm yol Kaprova aşağı yürüyün. Eski Şehir Meydanı, sol tarafta kalır ve ileriye devam sağda çeşme geçmiş yürüyüş. Sonraki köşesine ulaşan Eğer Caffreys adında bir İrlandalı barda yürümek olacaktır. Kare Tynska ulicka adlı küçük bir sokağa ilk sağa çıkılması. Bu küçük bir yol dönüş sonunda Tynska üzerine bıraktı ve hemen bir mavi numarası 6 olan bir kemer aracılığıyla SOL. Sağ taraftaki kemer almayın. Yaklaşık 100 metre boyunca bu sokakta ileriye devam edin. Hostel Tyn sol tarafta.


Ana Tren İstasyonu (Hlavni NIadrazi) Gönderen:

Istasyonu önünde duran taksiler kaçının. , Muzeum için Hlavni Nadrazi sadece bir durak kırmızı çizgi metro atın. Yeşil hat üzerinden geçiş ve Starometska, iki durak götürün. Starometska çıkın ve yönergeleri izleyin: Starometska itibaren yukarıda.

Ruzyne Havalimanından:

Devijka için otobüs 119 atın. Otobüs çıkın ve Devijka metro istasyonuna gidin. Starometska için yeşil hattı alın. Izleyin: Yukarıda Starometska talimatlar itibaren.


Tren İstasyonu Holesovice'de Gönderen:

Istasyonu önünde duran taksiler kaçının. Florenc, iki durak kırmızı çizgi metro atın. Sarı hat geçmek ve bu Karlin 1 molası. Izleyin: Yukarıda Karlin itibaren.