X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Hostel Prague Tyn'e yol tarifleri

Tynska 19, Old Town, Prague, Çek Cumhuriyeti

Harita ve Yol Tarifleri


87%Oy

  • 87%Ekonomik
  • 89%Güvenlik
  • 97%Yer
  • 90%Çalışanlar
  • 79%Atmosfer
  • 87%Temizlik
  • 79%Tesisler

Çeviren Google Nasıl Hostel Prag Tyn bulmak için ...

Karlin (Cumhuriyetin Meydanı) Gönderen:

Ne zaman sen almak metro çıkış Namesti REPUBLIKY 'Palladium imzaladı almak. Bu çıkış Hostel Tyn 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.
(Palladium, 200 dükkan ile alışveriş merkezi tersidir) mağaza Kotva arayın. Gün boyunca, Kotva altında geçitten bir kısayol alabilir. Geçit üzerinden gidin ve Benediktska sokağa çıkıyor. Aşağı sol Benediktska sokak çevirin.

Eğer Kotva altında geçit bulamıyorsanız, Kotva yürümek ve Revolucni sokakta yürümek.
Sonra Dlouha sokağa ilk sola çekmek. Dlouha sokakta, Benediktska sokağa ilk sola çekerken. Yol boyunca takip ...

Eğer kavşağa kadar Benediktska sokakta öne devam edin. Rybna sokakta zebra crossing üzerinde çapraz ve mini plaza üzerinde ve Masna caddede ileri devam ediyor. Eğer Siva adında bir çay dükkanı önünde duran kadar Masna caddede ileri devam edin. Mala Stupartska ve hemen sağ Tynska üzerine aşağı sola dönün. Hostel Tyn yaklaşık 20 metre aşağı Tynska sağ tarafta.


Starometska Gönderen:

Ne zaman sen almak metro Kaprova sokağa çıkışına. Old Town Square ulaşana kadar Kaprova tüm yol aşağı yürüyün. Old Town Square sol tarafta kalır ve sağ tarafta bir çeşme yürüyen, ileri devam. Eğer Caffreys adında bir İrlandalı barda yürümek sonraki köşesine ulaşan. Kare Çıkma Tynska ulička adlı küçük bir sokağa ilk sağa dön. Bu küçük yol açmak sonunda Tynska üzerine bıraktı ve hemen sağ taraftaki kemerli almayın mavi numarası 6. olan bir kemer aracılığıyla KALDI. Yaklaşık 100 metre bu sokakta ileri devam edin. Hostel Tyn sol tarafındadır.


Gönderen Ana Tren İstasyonu (Hlavni NIadrazi):

Istasyonu önünde duran taksiler kaçının. , Muzeum sadece bir durak Hlavni Nadrazi kırmızı çizgi metro almak. Yeşil hat üzerinden geçiş ve Starometska, iki durak götürün. Starometska çıkın ve yönergeleri izleyin: Yukarıdaki Starometska itibaren.

Ruzyne Havalimanından:

Devijka otobüs 119 atın. Otobüs çıkın ve Devijka metro istasyonuna gidin. Starometska için yeşil hattı alın. Takip: Yukarıdaki Starometska talimatları itibaren.


Tren İstasyonu Holesovice Gönderen:

Istasyonu önünde duran taksiler kaçının. Florenc, iki durak kırmızı çizgi metro almak. Sarı çizgi geçin ve Karlin durdurmak 1 götürün. Takip: Yukarıdaki Karlin itibaren.