X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Hostel Posillipo'e yol tarifleri

Besarina èikma, No.5, Sarajevo, Bosna Hersek

Harita ve Yol Tarifleri


95%Oy

  • 97%Ekonomik
  • 97%Güvenlik
  • 100%Yer
  • 93%Çalışanlar
  • 97%Atmosfer
  • 90%Temizlik
  • 93%Tesisler

Çeviren Google Ana BUS veya TREN istasyonundan gelen, sadece yakınında bulunan tramvay NO.1 atlamak. Bascarsija'ya ana tramvay istasyonunda tramvay çıkın.
Eğer tramvay aldıktan sonra, Bascarsija'nın ana tramvay-istasyonunda, başka bir 10-15 metre demiryolu izleyin. Sen POSILLIPO işareti ile PORTAKAL reklam görmelisiniz, ya da yapabilirsiniz:
takip ederek tren yolları sağdaki ilk sokak (Besarina Cikma No.5) almak ve orada bizi bulacaksınız!

Ayrıca Saraybosna ana meydanında yer alır büyük Saraybosna çeşme Sebilj sadece 30 saniye bizim Hostel yürüme mesafesindedir.


BUS / TREN istasyonundan taksi daha sonra 4 Euro maliyeti olmayacak.


Bir TAKSİCİ HOSTEL BULMA SERT BİR ZAMAN SAHİP İSE, SADECE SADECE Bascarsija'ya AT ESKİ Ortodoks Kilisesi YAKIN OLDUĞUNU HIM SÖYLEYİN.

NOT: formu Belgrad geliyor, bunu muhtemelen en iyi seçenek TAXI (Fiyat (havaalanı) almak olacaktır, Lukavica'dan Otobüs istasyonuna gelen olacak - yaklaşık 15-18 KM, Ana Otobüs İstasyonu (5-6 KM),. Lukavica'dan Otogar 15-18km). Taksimetre açmak için TAXI sürücü söylemek emin olun.

LÜTFEN DİKKAT: hostel nerede olduğunu biri ask ve 'birisi' hiçbir fikrim 'söylerse, çok fazla trustfull olmak istemiyorum. Rekabet sağlıklı bir şey.

No.3 PS resim bir harita, ben öğretilen faydalı olabilir ....