X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Hostel Pisa Tower'e yol tarifleri

Via Piave 4, Pisa, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


85%Oy

  • 84%Ekonomik
  • 83%Güvenlik
  • 93%Yer
  • 89%Çalışanlar
  • 81%Atmosfer
  • 85%Temizlik
  • 80%Tesisler

Çeviren Google (-) Havaalanı veya merkez tren istasyonu Pisa Centrale Gönderen:

Sen otobüs hattı lam rossa (kırmızı çizgi) yakalayabilirsiniz. Her 10 dakika bir otobüs var. Bu otobüs hattı bilet yalnızca 1,10 € maliyeti ve yolculuk 15 ile 20 dakika arasında sürer 8:15 pm (**) 6 am arasında çalışır. 'TORRE / Pisa Kulesi' adı verilen otobüs durağında inin. Aşağı sadece önünüzdeki eczane doğru yürüyün, caddenin sonunda yerleştirilen mini döner kavşağa ulaşacak kadar. Kavşaktan sağa ve 'Kontes Matilde aracılığıyla' denilen ana yol vardır. Eğer bir trafik ışığı ile bir kavşak bulacaksınız kadar, 200 metre yürümek Sağda büyük duvarına paralel gerekiyor. Kavşak fırsatta sol ve Via Piave gelmiş! Bu çok, çok kolay! Hostel Pisa Kulesi 4 numarada olduğunu; birçok bayrak windows üzerinden vardır çünkü pansiyon tanımak!

Eğer yürüyerek bize ulaşabilirsiniz tercih ederseniz, yolculuk yaklaşık tren istasyonundan başlayarak 20 dakika sürer, 35 dakika havaalanından başlayarak

Eğer havaalanına geliyorlar Alternatif yaklaşık 12 € tren istasyonundan başlayan ve yaklaşık 15 € için bir taksi alabilirsiniz.

(**) 20:15 Lam Rossa'nın hizmeti sona erer ve bu nedenle nocturne otobüs sayısı 21 yakalamak zorunda sonra. Her 30 dakikada bir otobüs var Unutmayınız. Son bir gece yarısı 24:00 pm. Aynı otobüs durağında TORRE / Pisa Kulesi kurtulmak ve yukarıdaki talimatları izleyin.

(-) PISA SAN Rossore denilen ORTAÖĞRETİM tren garından:

Trenin orada durursa Pisa biz çok yakın kontrol PISA SAN Rossore (PISA SR) denilen pansiyon için başka bir küçük tren istasyonu var. Lucca için yönergeleri izleyin ve Kontes Matilde üzerinden ana yol arayın. Eğer bir trafik ışığı ile bir kavşak bulacaksınız kadar, senin sağında büyük duvarına paralel, 200 metre aşağı yürüyün. Kavşak fırsatta sol ve Via Piave gelmiş! Bu çok, çok kolay! Hostel Pisa Kulesi 4 numarada olduğunu

(-) Araba ile:

stadyum denilen arenada Garibaldi için yönergeleri izleyin ve Piave yoluyla dik Ugo Rindi üzerinden park. tamamen ücretsiz var! Hostel Pisa Kulesi bu yararlı ücretsiz otopark sadece 50 mt!