X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Hostel Pisa Tower'e yol tarifleri

Via Piave 4, Pisa, Tuscany, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


87%Oy

  • 86%Ekonomik
  • 86%Güvenlik
  • 93%Yer
  • 92%Çalışanlar
  • 85%Atmosfer
  • 88%Temizlik
  • 82%Tesisler

Çeviren Google (-) Havaalanı veya merkez tren istasyonu Pisa Centrale Gönderen:

Sen otobüs hattı lam rossa (kırmızı çizgi) yakalayabilirsiniz. Bir otobüs her 10 dakika var. Bu otobüs hattı bilet sadece € 1.10 ve yolculuk 15 ila 20 dakika sürer maliyeti 6:00-20:15 (**) arasında hizmet vermektedir. Eğer sokağın sonunda yer dolambaçlı bir mini ulaşacak kadar. 'TORRE / Pisa Kulesi' adlı otobüs durağında inin sadece önünüzde eczane doğru yürüyün. Döner kavşaktan sağa ve 'Contessa Matilde ile' denilen ana yol bulunmaktadır. Eğer bir trafik ışığı ile bir kavşak bulacaksınız kadar sağ de büyük duvarına paralel 200 metre,, için yürümek gerekiyor. Kavşak fırsatta sol ve Via Piave gelmiş! Çok, çok kolay! Hostel Pisa Kulesi sayısı 4 yer almaktadır, birçok bayrak pencereleri dışında var çünkü hostel tanımak!

Eğer yürüyerek bize ulaşabilirsiniz tercih ederseniz, seyahat yaklaşık havaalanından başlayarak 35 dakika, tren istasyonundan başlayarak 20 dakika sürer

Alternatif olarak size havaalanından geliyorsun 12 € hakkında tren istasyonu ve yaklaşık € 15 için başlangıç ​​için bir taksi alabilirsiniz.

(**) 20:15 nedenle Lam Rossa hizmet sona erer ve sonra nocturne numaralı otobüs 21 yakalamak zorunda olduğuna dikkat çekmek. Bir otobüs 30 dakikada var. Sonuncusu gece yarısı 24:00 pm. Aynı otobüs durağı TORRE / Pisa Kulesi ininiz ve yukarıdaki yönergeleri izleyin.

(-) PISA San Rossore denilen ORTA Tren garından:

Pisa biz tren orada durur varsa PISA San Rossore (PISA SR) kontrol denilen hostel çok yakın başka bir küçük tren istasyonu var. Lucca ve Contessa Matilde ile ana yol aramak için yönergeleri izleyin. Eğer bir trafik ışığı ile bir kavşak bulacaksınız kadar sağ Seddi paralel 200 metre,, için inilir. Kavşak fırsatta sol ve Via Piave gelmiş! Çok, çok kolay! Hostel Pisa Kulesi sayısı 4 yer almaktadır

(-) Araba ile:

Piave ile için ile Ugo Rindi dik arena garibaldi ve park olarak adlandırılan stadyum için yönergeleri izleyin. tamamen ücretsiz var! Hostel Pisa Kulesi Bu yararlı ücretsiz otopark sadece 50 mt!