X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Hostel One Prague'e yol tarifleri

Cimburkova, 8, Prague, Çek Cumhuriyeti

Harita ve Yol Tarifleri


93%Oy

  • 95%Ekonomik
  • 94%Güvenlik
  • 86%Yer
  • 97%Çalışanlar
  • 96%Atmosfer
  • 94%Temizlik
  • 93%Tesisler

Çeviren Google Havalimanından:
Eğer Prag Havalimanı'nda terminal bırakın As 1) Eğer otobüs AE (Airport Express) yakalamak. Son durağında (Hlavni nadrazi) üzerine düşüyorlar.
Aşağıda ana tren istasyonundan yön bakın.
Eğer Prag Havalimanı'nda terminal bırakın olarak 2) Eğer yön Dejvicka ile otobüs sayısı 119 yakalamak. Bu da kalkacak hangi son nokta adıdır. Burada yeşil metro hattı üzerinde hop ve Muzeum adlı beşinci durağı kapalı olsun. Bu durma Sen kırmızı çizgi, Hlavni nadrazi ilk durağı kapalı alacak kırmızı metro hattı C değişecektir. Eğer istasyonu terk ve park sağa girerseniz. Parkta yolun sonunda sokak Bolzanova üzerinde, bir tramvay durağı Hlavni Nádraží bulacaksınız. Sen (yani demiryolu köprüsü doğru) doğru yönde hattı 5, 9, 26 ya da almak ve ikinci durağı Lipanska kapalı olsun. Eğer tramvay kalkıyor gibi sokak arası ve tramvay gibi ters yönde yürümeye devam. Sağ Cimburkova üzerinde ikinci sokak, bizim sokak. Biz sağ taraftan, 8 numara üzerinde yer almaktadır.
Eğer ucuz toplu taşıma araçları kullanarak gibi hissediyorum yoksa 3), ayrıca () bir e-posta veya çağrı gönderin biz sizin için ayarlayabiliriz bir servisten yararlanabilirler.

Otobüs durağına Florenc Gönderen:
Yön Hajé ile kırmızı çizgi üzerine Hop ve Hlavni nadrazi adlı ilk durağı kapalı olsun. Eğer istasyonu terk ve park sağa girerseniz. Parkta yolun sonunda sokak Bolzanova üzerinde, bir tramvay durağı Hlavni Nádraží bulacaksınız. Sen (yani demiryolu köprüsü doğru) doğru yönde hattı 5, 9, 26 ya da almak ve ikinci durağı Lipanska kapalı olsun. Eğer tramvay kalkıyor gibi sokak arası ve tramvay gibi ters yönde yürümeye devam. Sağ Cimburkova üzerinde ikinci sokak, bizim sokak. Biz sağ taraftan, 8 numara üzerinde yer almaktadır.

Tren istasyonu Hlavni Nadrazi Gönderen:
Eğer istasyonu terk ve park sağa girerseniz. Parkta yolun sonunda sokak Bolzanova üzerinde, bir tramvay durağı Hlavni Nádraží bulacaksınız. Sen (yani demiryolu köprüsü doğru) doğru yönde hattı 5, 9, 26 ya da almak ve ikinci durağı Lipanska kapalı olsun. Eğer tramvay kalkıyor gibi sokak arası ve tramvay gibi ters yönde yürümeye devam. Sağ Cimburkova üzerinde ikinci sokak, bizim sokak. Biz sağ taraftan, 8 numara üzerinde yer almaktadır.

Tren istasyonu Nadrazi Holesovice'de Gönderen:
Bu tren istasyonunda üç durak için kırmızı metro hattı üzerinde hop ve Hlavni Nadrazi station.If kalkıyor Eğer istasyonu terk ve park sağa girin. Parkta yolun sonunda sokak Bolzanova üzerinde, bir tramvay durağı Hlavni Nádraží bulacaksınız. Sen (yani demiryolu köprüsü doğru) doğru yönde hattı 5, 9, 26 ya da almak ve ikinci durağı Lipanska kapalı olsun. Eğer tramvay kalkıyor gibi sokak arası ve tramvay gibi ters yönde yürümeye devam. Sağ Cimburkova üzerinde ikinci sokak, bizim sokak. Biz sağ taraftan, 8 numara üzerinde yer almaktadır.

* Eğer bir taksiye seçerseniz, aşağıdaki ücretleri dikkate alınız: - tren istasyonu Hlavni Nadrazi gelen, ücreti yaklaşık 100-150 CZK olmalıdır. Tren istasyonundan Nadrazi Holesovice itibaren, ücreti yaklaşık 200-250 CZK olmalıdır. Otobüs istasyonu Florenc itibaren, ücreti yaklaşık 100-150 CZK olmalıdır. Havaalanından, ücreti yaklaşık 600-700 CZK olmalı