Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Hostel One Prague

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 9.6
 • Güvenlik 9.6
 • Yer 8.9
 • Çalışanlar 9.8
 • Atmosfer 9.7
 • Temizlik 9.6
 • Tesisler 9.5

Yer

Cimburkova, 8

Tesis Konumu

Çeviren Google
Havaalanından:
Eğer Prag Havalimanı terminali terk gibi 1) Otobüs AE (Airport Express) yakalamak. Son durağı (Hlavni nadrazi) kapalı bırakın.
Aşağıdaki ana tren istasyonundan yön bakın.
Eğer Prag Havalimanı terminali terk gibi 2) yön Dejvicka ile otobüs sayısı 119 yakalamak. Bu da yola hangi son nokta adıdır. Burada yeşil metro hattı üzerinde hop, ve Muzeum adlı beşinci durağı kapalı olsun. Bu durakta you kırmızı çizgi, Hlavni nadrazi ilk durağı kurtulmak olacaktır kırmızı metro hattı C değişecektir. Eğer istasyonu terk ve girerseniz parkı sağa. Parkta yolun sonunda bir tramvay sokak Bolzanova üzerine, Hlavni Nadrazi durdurmak bulacaksınız. Sen (yani demiryolu köprüsü doğru) doğru yönde satır 5, 9, veya 26 almak ve ikinci durağı Lipanska kurtulmak. Eğer tramvay yola gibi sokak arası ve tramvay gibi ters yönde yürümeye devam. Sağdaki ikinci sokak, Cimburkova, bizim sokak. Biz sağ taraftan, sayı 8 bulunmaktadır.
Eğer ucuz toplu taşıma araçlarını kullanarak gibi hissediyorum yoksa 3), aynı zamanda biz (bir e-posta veya çağrı gönderin) sizin için ayarlayabiliriz bir servisten yararlanabilirler.

Florenc otobüs durağına:
Yön Hajé ile kırmızı çizgi üzerine Hop ve Hlavni nadrazi adlı ilk durağı kurtulmak. Eğer istasyonu terk ve girerseniz parkı sağa. Parkta yolun sonunda bir tramvay sokak Bolzanova üzerine, Hlavni Nadrazi durdurmak bulacaksınız. Sen (yani demiryolu köprüsü doğru) doğru yönde satır 5, 9, veya 26 almak ve ikinci durağı Lipanska kurtulmak. Eğer tramvay yola gibi sokak arası ve tramvay gibi ters yönde yürümeye devam. Sağdaki ikinci sokak, Cimburkova, bizim sokak. Biz sağ taraftan, sayı 8 bulunmaktadır.

Tren istasyonu Hlavni Nadrazi Gönderen:
Eğer istasyonu terk ve girerseniz parkı sağa. Parkta yolun sonunda bir tramvay sokak Bolzanova üzerine, Hlavni Nadrazi durdurmak bulacaksınız. Sen (yani demiryolu köprüsü doğru) doğru yönde satır 5, 9, veya 26 almak ve ikinci durağı Lipanska kurtulmak. Eğer tramvay yola gibi sokak arası ve tramvay gibi ters yönde yürümeye devam. Sağdaki ikinci sokak, Cimburkova, bizim sokak. Biz sağ taraftan, sayı 8 bulunmaktadır.

Tren istasyonu Nadrazi Holesovice Gönderen:
Eğer üç durak için kırmızı metro hattı üzerinde hop ve Hlavni Nadrazi station.If üzerinde yola Bu tren istasyonu size istasyonu terk ve park sağa girin. Parkta yolun sonunda bir tramvay sokak Bolzanova üzerine, Hlavni Nadrazi durdurmak bulacaksınız. Sen (yani demiryolu köprüsü doğru) doğru yönde satır 5, 9, veya 26 almak ve ikinci durağı Lipanska kurtulmak. Eğer tramvay yola gibi sokak arası ve tramvay gibi ters yönde yürümeye devam. Sağdaki ikinci sokak, Cimburkova, bizim sokak. Biz sağ taraftan, sayı 8 bulunmaktadır.

* Eğer bir taksiye seçerseniz, aşağıdaki ücretler dikkat edin: - tren istasyonu Hlavni Nadrazi gelen, ücret yaklaşık 100-150 CZK olmalıdır. Tren istasyonundan Nadrazi Holesovice itibaren, ücret yaklaşık 200-250 CZK olmalıdır. Otobüs istasyonu Florenc itibaren, ücret yaklaşık 100-150 CZK olmalıdır. Havaalanından, ücret yaklaşık 600-700 CZK olmalı
 • Ekonomik 9.6
 • Güvenlik 9.6
 • Yer 8.9
 • Çalışanlar 9.8
 • Atmosfer 9.7
 • Temizlik 9.6
 • Tesisler 9.5
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.