X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Hostel Olet'e yol tarifleri

Havliekovo nam. 10, Prague 3, Prague, Çek Cumhuriyeti

Harita ve Yol Tarifleri


70%Oy

  • 82%Ekonomik
  • 67%Güvenlik
  • 68%Yer
  • 70%Çalışanlar
  • 70%Atmosfer
  • 65%Temizlik
  • 68%Tesisler

Çeviren Google Ana tren istasyonu Yolu
Her şeyden önce, en azından 24Kč tramvay bileti (geçerlilik 30 dakika) satın almak ve bina dışına gitmek gerekir. Eğer bir kez, aprox küçük parkta sağa dönün ve gidin .. 50 metre tramvay durağı. Tramvay No.5 veya 9 al ve 'Lipanská' olarak adlandırılan ikinci durağı kapalı olsun. Sonra kaldırım üzerinde oklar için bakmak ve Hostel ulaşana kadar (... merdivenlerden aşağı, karşısında) onları izleyin.

Tren istasyonu Holesovice dan Yolu
Her şeyden önce, en azından 24Kč tramvay bileti (geçerlilik 30 dakika) satın almak ve tramvay durağı tren dışında gitmek gerekir. 'Olsanske hrbitovy' tramvay No.5 yöne çekmek ve 'Lipanská' denilen istasyonda birkaç durak sonra kapalı olsun. Sonra kaldırım üzerinde oklar için bakmak ve Hostel ulaşana kadar (... merdivenlerden aşağı, karşısında) onları izleyin.

Havaalanı Ruzyně Yolu
Her şeyden önce, en azından 32Kč tramvay bileti (geçerlilik 90 dakika) satın almak ve otobüs durağı Havaalanı salonunun dışına gitmek gerekir. Hayır otobüsle. 119 veya 254 ve son durağı 'Dejvická' gidin. Sonra metro Direction 'Depo HOSTIVAR' alır. Kapalı alın istasyonun 'Flora' sen 'Hlavni Nadrazi' tramvay No.5 yöne çekmek ve 'Lipanská' denilen istasyonda 2. durağı kapalı alabilirsiniz. Sonra kaldırım üzerinde oklar için bakmak ve Hostel ulaşana kadar (... merdivenlerden aşağı, karşısında) onları izleyin.

Arabayla Brno (D1, E50, E65) dan, Ceske Budejovice (E55 D1, E50, E65) yön
Eğer karayolu ile Prag ulaşmak sonra Ana tren istasyonu (sağ taraf) geçen olacaktır kadar ana yol (5.května ve sonra Legerova) yön merkezine kalıyorum tutmak. Zizkov yönünde ilk çıkış. İki tren köprü altında Husitská sokakta iki trafik ışıkları (düz) geçer ve bir sonraki trafik ışıkları Prokopova sokağa rigth açın. Sonra aprox 200 metre sağ 'Havlickovo náměstí'nin' çevirmek ve arabanızı park. (Dikkat: Hostel önünde arabanızı bırakmayın - bu izin verilmez, sen bina içine park personel sormak gerekir)

Arabayla Teplice (D8, E55) dan, Ústí nad Labem (D8, E55) yön
Eğer karayolu ile Prag ulaşmak sonra köprüden nehre (Wilsonova) yanındaki merkezi ana yol (V Holesovickach) ve çıkışta kalmak tutmak. Zizkov yönüne ikinci çıkış. İki tren köprü altında Husitská sokak (solda) iki trafik ışıkları geçmesi ve sonraki trafik ışıkları Prokopova sokağa rigth açın. CCA sonra 200 metre sonra sağa 'Havlickovo náměstí'nin' çevirmek ve arabanızı park. (Dikkat: Hostel önünde arabanızı bırakmayın - bu izin verilmez, sen bina içine park personel sormak gerekir)

Pilsen (D5, E50) yönden gelen otomobille
Eğer karayolu ile Prag ulaştıktan sonra, merkezi ana yol yönünde kalmaya devam Jecná sokak tarafından nehir devam Legerova sokağa sola çevirin. Eğer Ana tren istasyonu (sağ taraf) geçen olacaktır zaman. Zizkov yönünde ilk çıkış. İki tren köprü altında Husitská sokakta iki trafik ışıkları (düz) geçer ve bir sonraki trafik ligths Prokopova sokağa rigth açın. CCA sonra 200 metre sonra sağa 'Havlickovo náměstí'nin' çevirmek ve arabanızı park. (Dikkat: Hostel önünde arabanızı bırakmayın - bu izin verilmez, sen bina içine park personel sormak gerekir)