X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Hostel Oki Doki'e yol tarifleri

Plac (Square) Dabrowskiego 3, Corner of Marszalkowska and Swietokrzyska, Warsaw, Polonya

Harita ve Yol Tarifleri


91%Oy

  • 91%Ekonomik
  • 91%Güvenlik
  • 92%Yer
  • 94%Çalışanlar
  • 89%Atmosfer
  • 88%Temizlik
  • 89%Tesisler

Çeviren Google Biz (Varşova ana cadde), metro Swietokrzyska 100 metre Marszałkowska sokakta, sadece şehir merkezinde yer almaktadır.

Merkez Tren İstasyonu
Sen yürüyerek bize ulaşabilirsiniz, size 10 dakika sürer. Intercontinental Hotel geçecek sol, sağda Kültür Sarayı tutarak cadde boyunca Emilii Plater St Sonraki yürüyüş yönünde istasyonu üzerinden yürümek. 5 dakika sonra Marszałkowska St bunu geçip sola yürümek gibi (şimdi metro inşaatı için korkuluklar) kadar, Swietokrzyska St sağa dönün ve yeşil çit boyunca 4 dakika boyunca yürümek Swietokrzyska St olacaktır. Bajka / Kwadrat Tiyatrosu arkasında 100 metre sonra sağa ilk çapraz-sokakta dönüşür sonra, Rysia St Sen Dabrowskiego Meydanı'nı giriyoruz. Szkolna St çapraz ve bizim kapının önünde kendinizi bulacaksınız.

Chopin Havalimanı'na
Otobüs ile 175 otobüs durağı Merkeze gidin. Metro Swietokrzyska istasyonuna metro almak, yeraltı geçit üzerinden yürüyün. Swietokrzyska St yönünde istasyonu bırakın. Eğer metro şantiyesi geçen çapraz Marszałkowska St yürümek ve yürürken sol. Daha sonra yukarıdaki gibi.
YA altındaki son grafiği tıklatın Srodmiescie Station veya Central Station-için ayrıntılı bir programa ya da hızlı trene binin. http://www.ztm.waw.pl/aktualnosci.php?i=708&c=100&l=2

Modlin Havalimanından:
Varşova merkezinde bir tren, yerel Modlin tren durağına bir otobüse binerler. Birkaç farklı tren yolları vardır. Tren Merkez Tren İstasyonu, yön Chopin Havaalanı'na, (programa kontrol. Bunun açıkça platformda işaretlenmiş olmalıdır inanıyoruz) üzerinden giderse) istasyonu Warszawa Centralna veya Warszawa Srodmiescie denir Varşova Merkez Tren İstasyonu'nda trene bırakın. Yukarıdaki gibi istasyonundan gibi devam.
İkinci Modlin seçenek tren Warszawa Zachodnia giderse. Bu durumda, Warszawa Gdanska istasyonunda tren bırakın metro girişini bulmak, metro yön Kabaty almak, Metro Swietokrzyska istasyonuna iki durak alır. Eğer metro şantiyesi geçen çapraz Marszałkowska Caddesi üzerinden yürümek ve yürürken sol. Bajka arkasında 100 metre sonra (Kwadrat) Tiyatro ilk çapraz-sokak (Rysia sokak) içine doğru çevirin. Sen Dabrowskiego Meydanı'na girerken.

Otogar Zachodni Gönderen:
Merkeze otobüs 127go uğrayın. Daha sonra yukarıdaki gibi.

Lütfen dikkat!
Adres Dabrowskiego Meydanı 3 ne demek Plac Dabrowskiego 3, (bu şehir merkezinde bulunuyor) 'dir.