X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Hostel Mills Sarajevo'e yol tarifleri

Harita ve Yol Tarifleri


82%Oy

  • 87%Ekonomik
  • 82%Güvenlik
  • 91%Yer
  • 82%Çalışanlar
  • 70%Atmosfer
  • 81%Temizlik
  • 81%Tesisler

Çeviren Google Otobüs ve tren
Otogar veya tren istasyonuna geliyor zaman bize te tren istasyonuna bırakıyor tramvay sayı 1 ile da, en iyi şekilde gelecek. Otogar ve tren istasyonu birbirine bitişiktir. Bilet fiyatı 1.80 KM (0.90 eurosent) olduğu fiyat 1.60 KM (0.80 eurosent) ya da tramvay nerede bir köşk satın alabileceğiniz bir tramvay için bir bilet. Railwaystation itibaren Bascarsija meydanına tramvayla (tren istasyonundan 8. istasyonu) ile gitmek. Tramvay dışına gittiğinizde, size sağ tarafında otel Kovaci göreceksiniz. Bu doğrultuda gidin ve Kovaci sokağa gelecektir. Yukarı bu sokak git sonra sola 3. cadde (Dzinina sokak) çevirin. Daha sonra sağ tarafta (sokak Mlini) ilk sokakta gidin ve yakında sol tarafta pansiyon Mills tabelasını göreceksiniz.

Otobüs istasyonu Doğu Saraybosna / Lukavica

Otogar Doğu Saraybosna 12 kilometre uzaklıkta bizim hostel approximatly olduğunu. Istasyonundan taksi ile bize gelebilirsiniz. Bir taksi yolculuğu için fiyat 10 Euro civarı olacaktır. Bize almanın ikinci ihtimal troleybüs gereğidir. troleybüs istasyonu 100 metre uzaklıkta otobüs durağına Lukavica değil. Eğer sayı 103. Dobrinja Austrijski trg olan troleybüs girerken emin olun. Bilet fiyatı 1.80 KM (0.90 eurosent) olduğu fiyat 1.60 KM (0.80 eurosent) ya da troleybüs içinde nerede bir köşk satın alabilirsiniz troleybüs için bir bilet. Geçen istasyonu Austrijski trg ve nehir Miljacka yönünde baş ve köprü (Latince köprü veya Princip köprü) geçecek otobüsü terk ederek izlerler. Köprü ve ana caddeye ikinci sokak sağ gidecek ve 100 metre sonra Bascarsija meydanına ulaşacaksınız geçtikten sonra. Bascarsija meydanında tramvay istasyonu tarafından sokak arası ve Kovaci sokakta sağa gidin. Yukarı bu sokak git sonra sola 3. cadde (Dzinina sokak) çevirin. Daha sonra sağ tarafta (sokak Mlini) ilk sokakta gidin ve yakında sol tarafta Mills imzalamak göreceksinizHavaalanı

Saraybosna Havaalanı 12 kilometre uzaklıkta bizim hostel yer almaktadır. .Orada Center.You biz ücretsiz yapıyor sezonun you.Outside için pick up düzenlemek için bize başvurmanız gerekebilir havaalanından şehre hiçbir toplu taşıma organize hayır olduğunu.
Biz varken yaz sezonu fiyatı dört kişi alabilir araç başına 10 Euro.