X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Hostel Mills Sarajevo'e yol tarifleri

Harita ve Yol Tarifleri


83%Oy

  • 86%Ekonomik
  • 86%Güvenlik
  • 83%Yer
  • 86%Çalışanlar
  • 77%Atmosfer
  • 86%Temizlik
  • 80%Tesisler

Çeviren Google Otobüs ve tren
Eğer otobüs istasyonu veya tren istasyonuna geliyor zaman, bize gelmek için en iyi yolu, tramvay 1 numara. Te tren istasyonuna bırakıyor ile. Otogar ve tren istasyonu birbirine bitişiktir. Eğer fiyatı 1.60 KM (0.80 eurosent) veya bilet fiyatı 1.80 KM (0.90 eurosent) olan tramvay bir köşk satın alabileceğiniz bir tramvay için bir bilet. Railwaystation itibaren Bascarsija kare (tren istasyonundan 8 istasyon) için tramvay ile gitmek. Eğer tramvay dışarı giderken, sağ tarafta otel Kovaci göreceksiniz. Bu yöne gitmek ve Kovaci sokağa gelecektir. Sonra sol 3. cadde (Dzinina sokak) çevirmek kadar bu sokak gidin. Daha sonra bizim pansiyon bulunduğu sağ tarafına (cadde Mlini), ilk sokakta gidin.

Otobüs istasyonu Doğu Saraybosna / Lukavica

Otogar Doğu Saraybosna 12 kilometre uzaklıkta bizim hostel approximatly olduğunu. İstasyondan taksi tarafından bize gelebilir. Bir taksi yolculuğu için fiyatı 10 Euro civarı olacaktır. Bize alma ikinci ihtimal troleybüs gereğidir. Troleybüs istasyonu 100 metre uzaklıkta otobüs durağına Lukavica değil. Eğer 103 numaralı. Dobrinja Austrijski trg olan troleybüs girdiğinizde emin olun. Eğer fiyatı 1.60 KM (0.80 eurosent) veya bilet fiyatı 1.80 KM (0.90 eurosent) olan troleybüs bir köşk satın alabilirsiniz troleybüs için bir bilet. Sen son istasyon Austrijski trg için ve nehir Miljacka yönü için baş ve köprü (Latince köprü veya Princip köprü) geçecek otobüs bırakarak götürmek olacaktır. Köprü ve ana caddeye geçtikten sonra ikinci sokak sağ gidecek ve 100 metre sonra Başçarşı meydanında ulaşacaksınız. Başçarşı meydanında Eğer tramvay istasyonu tarafından sokak geçecek ve sağ Kovaci sokakta gidin. Sonra sol 3. cadde (Dzinina sokak) çevirmek kadar bu sokak gidin. Daha sonra bizim pansiyon bulunduğu sağ tarafına (cadde Mlini), ilk sokakta gidin.
Havaalanı

Saraybosna Havaalanı 12 kilometre uzaklıkta bizim hostel yer almaktadır. Şehir merkezine havaalanından doğrudan otobüs hattı var çünkü tek seçenek taksi almaktır. Bir taksi yolculuğu fiyatı 10 Euro'dur.