X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Hostel Mango'e yol tarifleri

Misenska 68/8, Prague, Çek Cumhuriyeti

Harita ve Yol Tarifleri


88%Oy

  • 90%Ekonomik
  • 87%Güvenlik
  • 97%Yer
  • 90%Çalışanlar
  • 82%Atmosfer
  • 84%Temizlik
  • 85%Tesisler

Çeviren Google . Hostel 'Mango' Mensk bir sokakta yer almaktadır. Yakın metro 'Malostranska' olduğunu - yer yeşil metro hattı, Hostel yürüyerek 5 dakika yürüme.

Havalimanından: Bir otobüs sayısı 119 almalı ve son otobüs istasyonuna gitmek - Dejvicka - yeşil hat metro istasyonu. Daha sonra, bir metro Dejvicka almak ve Malostranska sadece 2 durak gidin lütfen. Malostranska ulaştıktan sonra, Sen metro terk etmeli ve metro sol çıkış aldıktan sonra, Klarov sokakta aşağıdaki sağa gidin lütfen. Letenska ve U Luzickeho Seminare sokak arasında bir kavşak tanışmadan sonra, U Seminare sokak Luzickeho izleyin. Yürüyüş yaklaşık 3 dakika sonra - Misenska caddesine doğru bir dönüş almak - lütfen birkaç dakika Sen binasında bir sayı 8 ile Hostel 'Mango' bulacaksınız.

Ana Tren İstasyonu'na: Metro Hattı C (kırmızı çizgi) alın ve Muzeum için bir durak gidin. İşte yeşil hat A kırmızı çizgi C değiştirmek ve yukarıdaki yönünü izleyin Malostranska istasyonuna 3 durak gidin.

Otobüs istasyonu Florenc: Metro Hattı C (kırmızı çizgi) alın ve Muzeum 2 durak gidin. İşte yeşil hat A kırmızı çizgi C değiştirmek ve yukarıdaki yönergeleri izleyin Malostranska 3 durak gidin.

Holesovice tren istasyonundan: Metro Hattı C (kırmızı çizgi) alın ve Muzeum 4 durak gidin. İşte yeşil hat A kırmızı çizgi C değiştirmek ve yukarıdaki yönünü izleyin Malostranska istasyonuna 3 durak gidin.

Anahtarlar teslim edilecektir nerede ÜSTÜN VE DELUXE DAİRE, 2 dakika uzaklıkta Misenska caddesi yer almaktadır. Malostranske namesti görüntüle. Charles Köprüsü'ne 100 metre ve Prag Kalesi'ne bir on dakikalık yürüme mesafesinde bulunan.