X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Hostel Mango'e yol tarifleri

Misenska 68/8, Prague, Çek Cumhuriyeti

Harita ve Yol Tarifleri


86%Oy

  • 89%Ekonomik
  • 86%Güvenlik
  • 96%Yer
  • 90%Çalışanlar
  • 80%Atmosfer
  • 79%Temizlik
  • 83%Tesisler

Çeviren Google .Property 'Mango' Mienska sokakta yer almaktadır. En yakın metro 'Malostranska' - Yeşil metro hattı, Hostel yürüyerek yürüyerek 5 dakika mesafede.

Havalimanından: Bir otobüs sayısı 119 almalı ve istasyonuna gitmek - Nádraží Veleslavín- yeşil hat metro istasyonu. Daha sonra, bir metro almak ve Malostranska gidin lütfen. Malostranska ulaştıktan sonra, sen metro terk etmeli, ve metro sol çıkış aldıktan sonra, Klarov caddesi aşağıdaki sağa gidin lütfen. Letenska ve U Luzickeho Seminare sokak arasında bir kavşak çıkartıldıktan sonra, U Seminare sokak Luzickeho izleyin. Yaklaşık 3 dakika yürüdükten sonra - birkaç dakika içinde Sen binasında bir sayı 8 ile Tesisin 'Mango' bulacaksınız - Misenska sokakta bir sağa lütfen.

Ana Tren İstasyonu Gönderen: Metro Hattı C (kırmızı çizgi) alın ve Muzeum bir durak gidin. İşte yeşil hat A kırmızı çizgi C değiştirmek ve daha sonra yukarıdaki yönünü takip Malostranska istasyonuna 3 durak gidin.

Otobüs durağına Florenc Gönderen: Metro Hattı C (kırmızı çizgi) alın ve Muzeum 2 durak gidin. Malostranska sonra yukarıdaki yönergeleri izleyin Burada 3 durak yeşil hat A kırmızı çizgi C değiştirmek ve go.

Holesovice tren istasyonundan: Metro Hattı C (kırmızı çizgi) alın ve Muzeum 4 durur gidin. İşte yeşil hat A kırmızı çizgi C değiştirmek ve daha sonra yukarıdaki yönünü takip Malostranska istasyonuna 3 durak gidin.

Park özel 'Mavi bölge park kartı' ile Hostel Mango yakınında sokakta bulunmaktadır. fiyat 600 CZK / gece / araba. Rezervasyon önceden gereklidir.