Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Hostel Lodi

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 8.9
 • Güvenlik 8.8
 • Yer 7.6
 • Çalışanlar 9.7
 • Atmosfer 8.4
 • Temizlik 9.0
 • Tesisler 8.4

Yer

Via Oristano, 14

Tesis Konumu

Çeviren Google
TERMINI İSTASYONU (ana tren istasyonu) DAN

105 BUS -Catch (Piazza dei Cinquecento de Bus Stop istasyonu dışında, - Otobüs yönü Grotte Celoni denir); Casilino adlandırılan / GALLARATE, altıncı durakta almak (durdurma sarı benzin istasyonu önünde, Piazza di Porta Maggiore, merkezinde büyük bir Roma kemerli bir kare sonra iki durak), o 10 dakika sürer Daha fazla veya daha az veri yolu; Eğer Otobüs kapalı olsun, 100 metre sağ Su Kemeri kemerler geçerek dönün ve Piazza Lodi olsun sonra, otobüsün aynı yönde yürümeye devam; Arkanda su kemeri tutarak, bizim sokak meydanında (köşesinde küçük bir benzin istasyonu bakınız) sol tarafında başlar; Biz VIA ORISTANO 14 altındadır

TAKSİ -By yaklaşık 10 dakika sürer ve 10-15 Euro'ya mal gerekir


Fiumicino Havaalanı'na:
Fiumicino Havaalanı uzak Roma batı tarafında, sen Hostel ulaşmak için iki seçeneğiniz var 35 Km bulunan, biz daha kolay ve ucuzdur ilki öneririz.

1) Tren ve Yürüme / Otobüs, 45-60 dakika, 8 €. Tren platforma işaretleri 'AI Treni' izleyin (yanındaki HAVAALANI TERMİNALİ 3, herhangi bir terminalden yürüme mesafesi); Eğer platformu yakın bilet penceresinde ROMA Tuscolana bölgesel tren, otomat makineleri, veya tütün deposu için bir bilet satın alabilirsiniz. (Ayrıca FR1 denir) FMI Büyükşehir Tren FARA SABINA / Orte (Roma Kuzey Doğu) için YÖN alın ve Station ROMA Tuscolana kapalı olsun; sonra bir Bus yakalamak ya da 10 dakika yürüyün: PIAZZA Villa Fiorelli (küçük bir park ile bir kare) ininiz, üç durak için (Tren İstasyonu dışında) BUS 16; kare (Piazza arka tarafı) VIA ORISTANO geçene kadar Via Crotone boyunca yürümek, karşısında dönüş 10 metre sol, biz 14 numarada vardır! Via Ragusa kare çapraz ve almak, yürümek ise, arkanda Tuscolana İstasyonu bırakmak ve Piazza Ragusa adında bir kare ulaşana kadar yürümek düz; 7-8 dakika yürüdükten sonra size sağ taraftaki PIAZZA Villa Fiorelli (küçük bir park ile bir kare) bulabilirsiniz; arkandan dönüş 10 metre sol, VIA ORISTANO geçene kadar Via Crotone boyunca yürümek, kare dönüş hakkı geçmek, biz 14 numarada vardır!
Trenler 6:02-23:02 yarım saat her çeyrek çalıştırın. Orada yol boyunca birkaç durak ve süresi 45 dakikadır seyahat.

2) Tren ve Otobüs ve Yürüme, 45-60 dakika, 14 €. Tren platforma işaretleri 'AI Treni' izleyin (yanındaki HAVAALANI TERMİNALİ 3, herhangi bir terminalden yürüme mesafesi); Eğer platformu yakın LEONARDO EXPRESS bilet penceresinde Roma Termini tren, otomatlar, veya tütün deposu için bir bilet satın alabilirsiniz. Tren LEONARDO EXPRESS Termini İstasyonu'na FCO Havaalanı'na doğrudan bağlantı olduğunu; Eğer Roma Termini de aldıktan sonra, yukarıdaki talimatları takip (Termini İstasyonu'ndan)
trenler 5:52 AM den 10:52 PM (Fiumicino Havaalanı'na Roma Termini) 11:35 PM (Roma Termini Fiumicino Havaalanı) ve her yarım saate 6:35 saatleri arasında her yarım saatte bir çalışacak.

-By TAKSİ etrafında 40-60 dakika sürer ve yaklaşık 45-60 milyon avroya mal olmalıdır. Hostel (insan ve zaman sayısına bağlı olarak), Havalimanından sizin için 45-60 Euro arasında maliyet aralıkları özel bir taksi düzenleyebilirsiniz


CIAMPINO HAVALİMANI:

Ciampino havaalanına itibaren, (4 €, frekans her 20 dakika) Terravision adında bir servis otobüsü alabilir ve son durağı TERMINI İSTASYONU, ana tren istasyonunda ininiz.
Eğer Roma Termini de aldıktan sonra, (Termini istasyonuna) Yukarıdaki talimatları izleyin.

-By TAKSİ etrafında 40 dakika sürer ve yaklaşık 45-60 milyon avroya mal olmalıdır. Hostel (insan ve zaman sayısına bağlı olarak), Havalimanından sizin için 45-60 Euro arasında maliyet aralıkları özel bir taksi düzenleyebilirsiniz
 • Ekonomik 8.9
 • Güvenlik 8.8
 • Yer 7.6
 • Çalışanlar 9.7
 • Atmosfer 8.4
 • Temizlik 9.0
 • Tesisler 8.4
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.