X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Hostel Inn Downtown'e yol tarifleri

Zagrebacka 6 / 19, Belgrade, Serbia

Harita ve Yol Tarifleri


83%Oy

  • 86%Ekonomik
  • 90%Güvenlik
  • 94%Yer
  • 83%Çalışanlar
  • 73%Atmosfer
  • 76%Temizlik
  • 83%Tesisler

Çeviren Google Tren garından:
Ana giriş tren istasyonu sol dönüş ve Karadjordjeva sokakta yaklaşık 200 metre yürümek. Köşesinde Karadjordjeva ve Zagrebacka sokak Banca Intesa ve diğer köşesinde karşısında piyasa 'Fikir' dir. Burada Zagrebacka sreet sağa dönün ve sağ taraftan 20 metre sonra bir bina numarası 6 Hostel Inn Downtown bulunmaktadır.

Otobüs durağına:
Ana giriş otobüs durağına bıraktı dönüş ve Karadjordjeva sokakta 50 metre metre yürümek. Köşesinde Karadjordjeva ve Zagrebacka sokak Banca Intesa ve diğer köşesinde karşısında piyasa 'Fikir' dir. Burada Zagrebacka sreet sağa dönün ve sağ taraftan 20 metre sonra bir bina numarası 6 Hostel Inn Downtown bulunmaktadır.

Havaalanından
Nis - Belgrad yönünde karayolu çıkın. 15 km sonra, sadece Savska sokakta Gazela köprü çıkış ve tren istasyonuna sürücü 1.5 km sonra. Ana giriş Karadjordjeva sokakta yaklaşık 200 metre demiryolu sürücüye. Köşesinde Karadjordjeva ve Zagrebacka sokak Banca Intesa ve diğer köşesinde karşısında piyasa 'Fikir' dir. Burada Zagrebacka sreet sağa dönün ve sağ taraftan 20 metre sonra bir bina numarası 6 Hostel Inn Downtown bulunmaktadır.

Aramak ve bu düzenleyebilirsiniz yüzden almak sunuyoruz. Bu hizmetin maliyeti tren ve otobüs istasyonları ve havaalanına ise 10 Euro'dan 3 € tahsil edilecektir.