X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Hostel Inn Downtown'e yol tarifleri

Zagrebacka 6 / 19, Belgrade, Serbia

Harita ve Yol Tarifleri


88%Oy

  • 91%Ekonomik
  • 92%Güvenlik
  • 92%Yer
  • 88%Çalışanlar
  • 82%Atmosfer
  • 84%Temizlik
  • 87%Tesisler

Çeviren Google Tren garından:
Tren istasyonu açmak için ana giriş yaptı ve Karadjordjeva sokakta yaklaşık 200 metre yürümek. Köşesinde Karadjordjeva ve Zagrebacka sokak Banca Intesa ve diğer köşesinde genelinde pazar 'Fikir' dir. Burada sağ Zagrebacka sreet dönün ve sağ taraftan 20 metre sonra Hostel Inn Downtown bir bina sayısı 6'dır.

Otobüs durağına:
Otogar açmak için ana giriş yaptı ve Karadjordjeva sokakta yaklaşık 50 metre metre yürümek. Köşesinde Karadjordjeva ve Zagrebacka sokak Banca Intesa ve diğer köşesinde genelinde pazar 'Fikir' dir. Burada sağ Zagrebacka sreet dönün ve sağ taraftan 20 metre sonra Hostel Inn Downtown bir bina sayısı 6'dır.

Havalimanından
Belgrad yönünde karayolu çıkın - Nis'in. 15 km sonra, sadece Savska sokakta Gazela köprü çıkışından sonra ve tren istasyonuna 1,5 km sürücü. Yaklaşık 200 metre Karadjordjeva caddede demiryolu sürücüye ana giriş. Köşesinde Karadjordjeva ve Zagrebacka sokak Banca Intesa ve diğer köşesinde genelinde pazar 'Fikir' dir. Burada sağ Zagrebacka sreet dönün ve sağ taraftan 20 metre sonra Hostel Inn Downtown bir bina sayısı 6'dır.

Biz diyoruz ve bu ayarlayabilir böylece pick up sunuyoruz. Bu hizmetin maliyeti havaalanından tren ve otobüs istasyonları ve 10 Euro 3 € tahsil edilecektir.