X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Hostel Home Sweet Home'e yol tarifleri

Saliha Hadzihuseinovica Muvekia 9, Sarajevo, Bosna Hersek

Harita ve Yol Tarifleri


90%Oy

  • 90%Ekonomik
  • 100%Güvenlik
  • 100%Yer
  • 90%Çalışanlar
  • 80%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 90%Tesisler

Çeviren Google Eğer Uluslararası Havalimanı Saraybosna alıyorsanız size havaalanından otobüs alabilir. Son otobüs durağı Hotel Europa otobüs çıkın. Ayrıca, (fiyatı yaklaşık 10 EUR ama içinde olsun önce fiyatını sormak gerekir) bir taksi alabilir. Mülkiyet Home sweet home Saliha Hadzihuseinovica Muvekita 9/2 yerleştirilir.

Eğer take tramvay 1 numaralı ana otobüs veya relivay istasyonundan gelen iseniz. Siz Drvenija durdurma denilen, 5. istasyonda dışarı almak zorunda. Caddeye Cros ve size MANGO olsun, doğru bir Saliha açmak sağa ve Old Town Bascarsija'da (bir sol tarafında Kasır catedral zorunda) ve doğru 500 metre Furter sonra gitmek Ferhadiye sokak detayli yaklaşık 200 metre gitmek Hadzihuseinovica Muvekita sokak. Biz bir anumber 9'da PLACET edilir.
Bir taksi kullanılan prefere eğer, fiyat yaklaşık 5 EUR olduğunu.

Eğer Otobüs istasyonu Doğu Saraybosna gelen Eğer taksi veya troleybüs ile gelebilir. Sen Dobrinja IV troleybüs istasyonuna 300 metre uzaklıkta Otogar Doğu Saraybosna yürümek zorunda. O zaman sola dönecek nereye, Miljacka Nehri üzerinde Latin Köprüsü'nden ve sokakta Zelenih Beretki içine alacak, troleybüs No 103 (Dobrinja-Trg Austrije) almak ve son istasyon (Trg Austrije) de troleybüs kapalı olsun Eğer City Lounge Bar ulaşmak ve sağ tarafta sokak Saliha Hadzihuseinovica bulacaksınız kadar ve 150 düz yürüyün. Biz, No.9 yerleştirilir.
Eğer araba ile geliyorsanız, sadece 'Otel Evropa' yön izleyin. Hotel Europe garaj veya kullanılmış arange otopark bizimle temas edebilirsiniz.