X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Hostel City House Sarajevo'e yol tarifleri

Skenderija 68, Sarajevo, Bosna Hersek

Harita ve Yol Tarifleri


87%Oy

  • 88%Ekonomik
  • 92%Güvenlik
  • 92%Yer
  • 86%Çalışanlar
  • 84%Atmosfer
  • 94%Temizlik
  • 76%Tesisler

Çeviren Google Saraybosna Uluslararası Havaalanı'na

Bizim Hostel City House Saraybosna bulunduğu şehir merkezine Saraybosna Uluslararası Havalimanı (SJJ) almak için, 11 km gidecek. Şehir merkezine havaalanından doğrudan ulaşım olmadığı bir taksi alabilir. Taksi hizmeti fiyatı 15 Euro, bir şekilde maksimum. Eğer ucuz bir transfer için arıyorsanız, e-posta yoluyla bize ulaşın. Hostel Ulusal Tiyatrosu yakınında yer almaktadır.

SARAYBOSNA DEMİRYOLU İSTASYONU ve otobüs istasyonu

Eğer tramvay hiçbir 1 alabilir Demiryolu ya da otobüs istasyonundan bizim Hostel City House Saraybosna'ya almak için. Tramvay istasyonu tren / otobüs istasyonu önünde yer almaktadır. Bilet fiyatı bir kişi için 0. 80 Euro. Hostel Saraybosna tren ve otobüs istasyonu mesafe sadece 3 km, ve oraya yaklaşık 15 dakika sürer. Sen Postane adlı tramvay durağı kapalı almalısınız - tren / otobüs istasyonundan dördüncü istasyonu Glavna Posta,. Sonra Köprüsü sağ tarafta istasyonunun önünde bulunan ve 50 metre tramvay durağına ve sol bir cami sırayla önünde ikinci kavşak köprü üzerinden gitmek ve yaklaşık 50 metre yürüyün Čobanija denilen çapraz nerede sağ tarafı Hostel göreceksiniz. Ayrıca size 5 Euro'ya mal olacak tren / otobüs istasyonundan bir taksi alabilir.

* Merkez Otogar ve Tren İstasyonu'na bir taksi çekerken, tek yönlü Hostel, kabin başına, yerel para birimi cinsinden fazla 5 EURO veya 10km ödemezsiniz. Taksi şoförü daha fazla ücret için deneyebilirsiniz, ama bu kabul etmiyoruz! Onlar daha fazla şarj etmeye çalışırsanız, polise (122) arayınız.

OTOGAR Doğu Saraybosna (Sarajevo Istočno, Sırp Cumhuriyeti
)
Bu Karadağ ve Sırbistan'dan gelen otobüslerin çoğu varmak otobüs istasyonu ve yaklaşık 12 km uzaklıkta Hostel City House Sarajevo olduğunu. 10 Euro fiyatı için bir taksiye veya Dobrinja çeyrekte, 300 metre yürüyebilir - troleybüs istasyonu almak ve 0 için kişi başına 80 Avro bilet satın almak. Troleybüs ile Čobanija adlı durağına kadar yolculuk edecek ve troleybüs çıktığınızda sadece 50 metre yürümek için aynı yönde devam ediyor ve sağ tarafta size Hostel göreceksiniz.

*** Saraybosna Havaalanı'na veya Doğu Otobüs Terminali'ne gelen taksi Lukavica'dan denilen çekerken, tek yönlü Hostel, kabin başına, yerel para birimi fazla 10 EURO veya 20km ödemezsiniz. Taksi şoförü daha fazla ücret için deneyebilirsiniz, ama bu kabul etmiyoruz! Onlar daha fazla şarj etmeye çalışırsanız, polise (122) arayınız.

Bir sonraki tramvay durağı kiosk bir biletle gerekir, ya da sürücüsünden toplu taşıma kullanırken. Eğer tramvay içindeki validatiing makine kullanarak onboard girince bilet doğrulamak gerekir. Bunu yapmak için başarısız olursa 25KM para cezası olacak. Sizin bilet tek yolculuk, birden değil, yolculuklar için geçerlidir.