X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Hostel City Center Sarajevo'e yol tarifleri

Saliha Hadzihuseinovica MUVEKITA 2/3, Sarajevo, Bosna Hersek

Harita ve Yol Tarifleri


91%Oy

  • 90%Ekonomik
  • 95%Güvenlik
  • 100%Yer
  • 88%Çalışanlar
  • 90%Atmosfer
  • 88%Temizlik
  • 87%Tesisler

Çeviren Google : Saraybosna Tren İstasyonu ve Otobüs Terminali'ne
Demiryolu veya Otobüs istasyonu bizim hosteli almak için tramvay 1 numaralı alabilir. Tramvay istasyonu tren / otobüs istasyonu önünde yer almaktadır. Bilet fiyatı bir kişi için 80 sent. Bizim hosteli için Saraybosna Demiryolu ve Otobüs istasyonu arasındaki mesafe sadece 4 km olduğunu ve oraya yaklaşık 15 dakika sürer. Bu tren / otobüs durağına beşinci istasyonu Drvenija, adlı tramvay durağı kapalı almalısınız.
Daha sonra ana sokak arası ve tramvay durağına 50 metre uzaklıkta bir sokak Zelenih Beretki alacak. Orada, sağa dönün ve yaklaşık yürüyün. Sol tarafta sokak Saliha Hadzihuseinovica Muvekita 2/3 ve pansiyon bulmak olacaktır Old Town Bascarsija'ya, doğru 100 metre.
Ayrıca, tren / otobüs istasyonundan taksi transferi kullanabilirsiniz, bu konuda 5 maliyet gerekir. Our hostel otel 'Hotel Central' ve 'Hotel Europe' arasında yer almaktadır.

*** Merkez Otogar ve Tren İstasyonu'na bir taksi çekerken, kabin başına en fazla 5 (veya yerel para birimi 10km), Hostel tek yönlü ödemezsiniz. Taksi şoförü daha fazla ücret için deneyebilirsiniz, ama bu kabul etmiyoruz! Daha fazla ücret çalışırsanız, polis (122) arayın.


Saraybosna Uluslararası Havaalanı'na:
Saraybosna Uluslararası Havalimanı (SJJ) burada almak için, 12km gidecek. Taksi hizmeti fiyatı 10 en fazla, bir yoludur. Biz otel 'Hotel Central' ve 'Hotel Europe' arasında yer konum.

: Doğu Saraybosna otobüs istasyonu (Istocno Saraybosna, Sırp Cumhuriyeti) gelen
Bu Karadağ ve Sırbistan'dan otobüs en varmak otobüs istasyonu ve uzak bizim hostel yaklaşık 12km. Bu yaklaşık 12 için oradan bir taksi alabilir, ya da troleybüs istasyonuna almak ve kişi başı 80 sent için bir bilet satın almak için Dobrinja çeyreğine 300 metre yürüyüş yapabilirsiniz. Austrije TRG, son durağı kadar troleybüs binmek. Miljacka nehir üzerinde Principov En adlandırılan köprüden ve Zelenih Beretki sokağa gidin. Bulana kadar, burada sola dönün ve yaklaşık 100 metre yürümek, sağ tarafta, sokak Saliha Hadzihuseinovica Muvekita 2/3. Biz otel 'Hotel Central' ve 'Hotel Europe' arasında yer konum.

*** Saraybosna Havaalanı'na veya Lukavica'dan denilen Doğu Otobüs Terminali'ne bir taksi çekerken, tek yönlü Hostel, kabin başına 10'dan fazla (ya da yerel para birimi cinsinden 20km) ödemezsiniz. Taksi şoförü daha fazla ücret için deneyebilirsiniz, ama bu kabul etmiyoruz! Daha fazla ücret çalışırsanız, polis (122) arayın.

Toplu taşıma araçları kullanırken, tramvay durağının yanında kiosk bir bilet ile, ya da sürücüsünden gerekir. Eğer tramvay içindeki validatiing makine kullanarak yerleşik konum bir kez bilet doğrulamak gerekir. Bunu yapmak başarısız olursa 25km para cezası olacak. Sizin bilet tek bir yolculuk değil, birden fazla yolculuklar için geçerlidir.