X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyonu

Hostel City Center Sarajevo'e yol tarifleri

Saliha Hadzihuseinovica MUVEKITA 2/3, Sarajevo, Bosna Hersek

Harita ve Yol Tarifleri


87%Oy

  • 85%Ekonomik
  • 92%Güvenlik
  • 96%Yer
  • 83%Çalışanlar
  • 85%Atmosfer
  • 84%Temizlik
  • 84%Tesisler

Çeviren Google Saraybosna Tren İstasyonu ve Otobüs Terminali'ne:
Demiryolu veya Otobüs istasyonundan bizim hostel almak için, 1 tramvay No alabilir. Tramvay istasyonu tren / otobüs istasyonu önünde yer almaktadır. Bilet fiyatı bir kişi için 80 sent. Bizim hostel Saraybosna tren ve otobüs istasyonu mesafe sadece 4 km, ve oraya yaklaşık 15 dakika sürer. Sen tren / otobüs durağına beşinci istasyonu Drvenija adlı tramvay durağı kapalı almalısınız.
Sonra ana cadde çapraz ve tramvay durağına 50 metre size sokakta Zelenih Beretki alacak. Orada, sağa dönün ve yaklaşık yürümek. Saliha Hadzihuseinovica Muvekita 2/3 ve bizim hostel sizin sol tarafta sokak bulacaksınız Old Town Bascarsija'da doğru 100 metre.
Ayrıca, tren / otobüs istasyonundan taksi transferi kullanabilirsiniz; yaklaşık 5 maliyet gerekir. Bizim pansiyon otelleri 'Hotel Central' ve 'Hotel Europe' arasında yer almaktadır.

*** Merkez Otogar ve Tren İstasyonu'na bir taksi çekerken, tek yönlü Hostel, kabin başına en fazla 5 (veya yerel para birimi 10km) ödemezsiniz. Taksi şoförü daha fazla ücret için deneyebilirsiniz, ama bu kabul etmiyoruz! Onlar daha fazla şarj etmeye çalışırsanız, polise (122) arayınız.


Saraybosna Uluslararası Havaalanı'na:
Saraybosna Uluslararası Havalimanı (SJJ) buraya almak için, 12km gidecek. Taksi hizmeti fiyatı 10 maksimum tek yoludur. Biz otel 'Hotel Central' ve 'Hotel Europe' arasında yer ediyoruz.

Doğu Saraybosna otobüs istasyonu (Istocno Saraybosna, Sırp Cumhuriyeti) Gönderen:
Bu Karadağ ve Sırbistan'dan gelen otobüslerin çoğu varmak otobüs istasyonu ve yaklaşık 12km uzakta bizim pansiyon olduğunu. Yaklaşık 12 için oradan bir taksi alabilir, ya da troleybüs istasyon almak ve kişi başına 80 sent için bir bilet satın almak için Dobrinja çeyrekte 300 metre yürüyebilir. Son durağında, TETİK Austrije kadar troleybüs binmek. Miljacka nehir üzerinde Principov En denilen köprü çapraz ve Zelenih Beretki sokağa gidin. Bulana kadar sağ tarafta, burada sola çevirin ve yaklaşık 100 metre yürümek, sokak Saliha Hadzihuseinovica Muvekita 2/3. Biz otel 'Hotel Central' ve 'Hotel Europe' arasında yer ediyoruz.

*** Saraybosna Havaalanı'na veya Doğu Otobüs Terminali'ne gelen taksi Lukavica'dan denilen çekerken, tek yönlü Hostel, kabin başına en fazla 10 (yerel para birimi cinsinden veya 20km) ödemezsiniz. Taksi şoförü daha fazla ücret için deneyebilirsiniz, ama bu kabul etmiyoruz! Onlar daha fazla şarj etmeye çalışırsanız, polise (122) arayınız.

Bir sonraki tramvay durağı kiosk bir biletle gerekir, ya da sürücüsünden toplu taşıma kullanırken. Eğer tramvay içinde validatiing makine kullanarak onboard girince bilet doğrulamak gerekir. Bunu yapmak için başarısız olursa 25KM para cezası olacak. Sizin bilet tek yolculuk, birden değil, yolculuklar için geçerlidir.