X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Hostel Anlema'e yol tarifleri

Zwinglistr. 3a, Berlin, Almanya

Harita ve Yol Tarifleri


68%Oy

  • 72%Ekonomik
  • 66%Güvenlik
  • 56%Yer
  • 68%Çalışanlar
  • 62%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 70%Tesisler

Çeviren Google : Berlin Hauptbahnhof (ana tren istasyonu)
20 çıkış 'Avrupa Platz' minutes.Take alır. Dışında, kare çapraz ve yol boyunca, otobüs durağına yürümek. Nedeniyle otobüsler için dijital işaret kontrol edin ve 'Zoologischer garten' gider otobüs 245, almak. Dur 'Alt-Moabit / Ottostrasse' de otobüs bırakın. Ottostrasse de otobüs durağına, Ottostrasse tarihinde Yaklaşık olarak 45 metre yürümek Zwinglistrasse ve sağda 45 metre sola sayısı 3A olduğunu. Taksi Yaklaşık olarak 10 maliyeti.

Eurolines otobüs (ZOB Ana Otobüs istasyonu, Berlin)
35-40 U9 için istasyonu Zoologischer Garten de U2 Kaiserdamm ve değişim minutes.Take ve istasyon Turmstrae gidin alır. Daha sonra aşağıda belirtilen yönünü takip edin.
Tegel (TXL)
20-30 dakika sürer. Eğer otobüs 'TXL' (Tegel) almak ve 'Turmstrasse / Beusselstrasse' kapalı almalısınız. Turmstrasse üzerindeki otobüs durağına, ilk köşeye yürümeye, soldaki, GotskowskiStrasse üzerine sağ 150 metre açın Zwinglistrasse olduğunu. Park yakınındaki sonuna kadar düz devam edin ve sokak numarası 3A sol tarafında bizi bulmak.

Schnefeld havaalanı (SXF) Gönderen
23pm sonra 2 saat için yaklaşık 1 ve yaklaşık saat sürer.
Bu bölgesel bahn alabilir. Bu havaalanı ekspres ve Hauptbahnhof yaklaşık 40-45 dakika sürer.
Ayrıca Hauptbahnhof almak için daha fazla zaman alır Hauptbahnhof tüm trenler için Oskreuz de S-Bahn S9 ve değişim alabilir. SXF Havaalanından Taksi 40-50 şarj eder.