X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Home Youth Hostel'e yol tarifleri

Calle la Lonja 4, Valencia, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


93%Oy

  • 92%Ekonomik
  • 92%Güvenlik
  • 98%Yer
  • 96%Çalışanlar
  • 90%Atmosfer
  • 90%Temizlik
  • 89%Tesisler

Çeviren Google Havalimanından:
Şehir merkezine havaalanından 06.00 23.55 arasında bir metro servisi vardır. Merkezinde sadece tren istasyonu Valencia Nord önünde Xativa'dan kapalı olsun. Oraya yaklaşık 20 dakika sürer. Ayrıca, yaklaşık 15 ile 20 Euro arasında mal olacak ve yaklaşık 15 dakika sürecek bir taksi alabilir.

Tren İstasyonu Valencia Nord
Yaklaşık 10 dakikalık yürüme mesafesinde. Tren istasyonu Valencia Nord ana çıkışından dosdoğru Plaza del Ayuntamiento'ya yürüyün. Eğer Citibank elde edene kadar (sağda bırakarak) çeşme yürümek. Eğer Merkez Market ulaşana kadar, sol tarafta bulunan Avenida Maria Cristina, atın. Sağınızda eski ipek pazar Lonja de la Seda görürsünüz. Lonja yanındaki adımları atın. Sonunda, Plaza del Collado ulaşmadan hemen önce sol Home Youth Hostel görürsünüz.

Tren İstasyonu Joaquin Sorolla'dan Gönderen:
Dışında ana çıkışında sen tren istasyonuna Valencia Nord götüren tren bileti ile ücretsiz bir sarı / siyah otobüs, göreceksiniz. Eğer tren istasyonu, Valencia Nord ulaşana kadar da pistlerde aşağıdaki 10 dakika yürüyün. Oradan tren istasyonundan Valencia Nord bizim yönergeleri izleyin.

Xativa Metro İstasyonu:
Tren İstasyonu Valencia Nord bizim yönergeleri izleyin.

Otogarı'na:
Otobüs istasyonu dışında otobüs sayısı 8 atın ve Plaza de la Reina kapalı olsun. Sağda bir McDonald görürsünüz. Bitene kadar (McDonald's'ın yanında olan) Calle Correjeria alın; sonra Calle de la Purisima içine sola dönün. Eğer Plaza del Dr Collado adlı küçük bir kare ulaşana kadar düz Calle de la Estam.Vieja gidin. Bir kez meydanında, sol tarafta Cafe Blankita ve Bar El Kiosco görürsünüz. Karşı binada Eğer Home Youth Hostel logosunu görürsünüz. Pansiyon giriş binanın sol tarafında.