X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Home Youth Hostel Valencia by Feetup Hostels'e yol tarifleri

Calle la Lonja 4, Valencia, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


90%Oy

  • 90%Ekonomik
  • 93%Güvenlik
  • 97%Yer
  • 94%Çalışanlar
  • 86%Atmosfer
  • 86%Temizlik
  • 86%Tesisler

Çeviren Google Havalimanından:
Şehir merkezine havaalanından 06.00 ile 23,55 arasında bir metro servisi vardır. Merkezde sadece tren istasyonu Valencia Nord önünde, Xativa ininiz. Oraya yaklaşık 20 dakika sürer. Ayrıca size yaklaşık 15 ila 20 Euro mal olacak ve yaklaşık 15 dakika sürer taksi alabilir.

Tren İstasyonu Valencia Nord
Yaklaşık 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Tren istasyonu ana çıkış Valencia Nord dosdoğru Plaza del Ayuntamiento yürüyün. Eğer Citibank elde edene kadar çeşme yürümek (sağda bırakarak). Central Market ulaşana kadar, sol tarafta bulunan Avenida Maria Cristina, atın. Sağ tarafta eski ipek pazarı Lonja de la Seda görürsünüz. Lonja yanındaki adımları atın. Sonunda, Plaza del Collado ulaşmak hemen önce sol Home Youth Hostel görürsünüz.

Tren İstasyonu Joaquin Sorolla'nın Gönderen:
Dışında ana çıkışında tren istasyonu Valencia Nord götüren tren bileti ile ücretsiz bir sarı / siyah otobüsü, göreceksiniz. Tren istasyonu Valencia Nord ulaşana kadar da parça aşağıdaki 10 dakika yürüyün. Oradan tren istasyonundan Valencia Nord bizim yönergeleri izleyin.

Xativa Metro İstasyonu'na:
Tren İstasyonu Valencia Nord bizim yönergeleri izleyin.

Otobüs Terminali'ne:
Otobüs istasyonu dışında otobüs sayısı 8 çek ve Plaza de la Reina ininiz. Sağ tarafta bir McDonald görürsünüz. Tamamlanana kadar (McDonald's'ın yanındaki) Calle Correjeria atın; Daha sonra Calle de la Purisima doğru sola çevirin. Düz gidin Calle de la Estam.Vieja Plaza del Dr. Collado adlı küçük bir kare ulaşana kadar. Bir kez meydanda, sen Cafe Blankita görmek ve sol taraftaki El Kiosco Bar edeceğiz. Karşısındaki binanın Home Youth Hostel logosunu görürsünüz. Pansiyon giriş binanın sol tarafındadır.