X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Home Made Hostel'e yol tarifleri

Teréz krt. 22. 1/7 (Oktogon), Budapest, Macaristan

Harita ve Yol Tarifleri


96%Oy

  • 97%Ekonomik
  • 95%Güvenlik
  • 96%Yer
  • 98%Çalışanlar
  • 95%Atmosfer
  • 96%Temizlik
  • 95%Tesisler

Çeviren Google Biz her yönden erişmek son derece kolay.

Nyugati tren istasyonundan

Eğer Nyugati tren istasyonunda gelirseniz, ya tramvay No 4 veya 6 Oktogon veya hop 5 dakikalık yürüyüş ve Oktogon için bir durak gitmek gerekir. Hostel girişinde tramvay durağının karşısında olduğunu. Sayısı 22 arayın. Biz 'Maraton' spor mağazası ve 'bin' kitapçı arasında yer almaktadır. Ana kapısı karşı karşıya zaman sağdaki duvara doğru çan üzerinde küçük yeşil Ev Yapımı Pansiyon işareti yanı sıra daha büyük bir işaret göreceksiniz. Giriş kapısı ile mahkeme bahçesinde yürümek, 5 metre yürümek ve sonra sağa dönün. Merdivenlerden yukarı yürümek ve sonra merdivenlerden yukarı tekrar birinci kata sonra sağa dönün. Yolculuk süresi: 5-10 dakika. Seyahat ücreti: Eğer 320 HUF (1,2 EUR) maliyeti tek bir bilet satın almanız gerekir.

Keleti tren istasyonundan

Üç seçenek

1 Metro (bir transfer dahil)
2 metro ve tramvay (bir transfer dahil)
3 Taksi

1 Metro

Metro hattı 2 (M2, kırmızı çizgi) alın ve tér'den Deak gidin. M1 için değiştirmek, üç durak gidin ve Oktogon ininiz. Eğer Oktogon vardığınız zaman, Burger King arayın. Biz 'Maraton' spor mağazası ve 'bin' kitabevi arasında, ana yol (Terez Korut) aşağı Burger King 50 metre mesafededir. 22 numaralı arayın. Ana kapısı karşı karşıya zaman sağdaki duvara doğru çan üzerinde küçük yeşil Ev Yapımı Pansiyon işareti yanı sıra daha büyük bir işaret göreceksiniz. Giriş kapısı ile mahkeme bahçesinde yürümek, 5 metre yürümek ve sonra sağa dönün. Merdivenlerden yukarı yürümek ve sonra merdivenlerden yukarı tekrar birinci kata sonra sağa dönün. Yolculuk süresi: 15-20 dakika. Ücret Seyahat: Eğer 320 HUF (1,2 EUR) için tek bir bilet satın almanız gerekir.

2 metro ve tramvay

Blaha Lujza tér (bir durak) için (kırmızı çizgi) M2 alın. Eğer metro dışında yürümek, yön 'Moszkva tér' arayın. Tramvay 4 veya 6 alın. 'Moszkva tér' yönüne doğru üç durak gidin. Üçüncü durak Oktogon olduğunu. Hostel tramvay durağı karşısında yer almaktadır. 22 numaralı arayın. Biz 'Maraton' spor mağazası ve 'bin' kitapçı arasında yer almaktadır. Ana kapısı karşı karşıya zaman sağdaki duvara doğru çan üzerinde küçük yeşil Ev Yapımı Pansiyon işareti yanı sıra daha büyük bir işaret göreceksiniz. Giriş kapısı ile mahkeme bahçesinde yürümek, 5 metre yürümek ve sonra sağa dönün. Merdivenlerden yukarı yürümek ve sonra merdivenlerden yukarı tekrar birinci kata sonra sağa dönün. Yolculuk süresi: 15-20 dakika. Seyahat ücreti: Eğer 490 HUF (1,8 EUR) için bir transfer bilet satın almanız gerekir.

3 Taksi

İsterseniz, önceden bize üzerinden bir taksi düzenleyebilirsiniz. Bir taksi dolu etmeyin. Fiyat transferi başına 14-16 euro.

Deli tren istasyonundan

İki seçenek

1 Metro (bir transfer dahil)
2 Taksi

1 Metro

Kare Deak M2 alın. Daha sonra M1 için değiştirmek ve Mexikói út yönüne doğru üç durak gidin. Eğer Oktogon ulaşmış Oktogon.When ininiz, Burger King arayın. Biz 'Maraton' spor mağazası ve 'bin' kitabevi arasında, ana yol (Terez Korut) aşağı Burger King 50 metre mesafededir. 22 numaralı arayın. Ana kapısı karşı karşıya zaman sağdaki duvara doğru çan üzerinde küçük yeşil Ev Yapımı Pansiyon işareti yanı sıra daha büyük bir işaret göreceksiniz. Giriş kapısı ile mahkeme bahçesinde yürümek, 5 metre yürümek ve sonra sağa dönün. Merdivenlerden yukarı yürümek ve sonra merdivenlerden yukarı tekrar birinci kata sonra sağa dönün. Ücret Seyahat: Eğer 320 HUF (1,2 EUR) için tek bir bilet satın almanız gerekir. Yolculuk süresi: 20-25 dakika.

2 Taksi

İsterseniz, önceden bize üzerinden bir taksi düzenleyebilirsiniz. Bir taksi dolu etmeyin. Transfer ücreti 6-8 milyon avro.

Havalimanı, Terminal 1

Dört seçenek

1 Otobüs ve metro (iki transferleri dahil)
2 Taksi
3 Havaalanı servis otobüsü
4 Havaalanı Servisi tren

1 Otobüs ve metro

Yeraltı terminali (Kőbánya-Kispest) için otobüs sayısı 200 atın. M3 (mavi çizgi) alın ve üç metro hattının kesiştiği Deak tér, gidin. Şimdi Oktogon altındadır: Mexikói út yönüne doğru M1 ve seyahat üç durak için değiştirin. Eğer Oktogon vardığınız zaman, Burger King arayın. Biz 'Maraton' spor mağazası ve 'bin' kitabevi arasında, ana yol (Terez Korut) aşağı Burger King 50 metre mesafededir. Ana kapısı karşı karşıya zaman sağdaki duvara doğru çan üzerinde küçük yeşil Ev Yapımı Pansiyon işareti yanı sıra daha büyük bir işaret göreceksiniz. Giriş kapısı ile mahkeme bahçesinde yürümek, 5 metre yürümek ve sonra sağa dönün. Merdivenlerden yukarı yürümek ve sonra merdivenlerden yukarı tekrar birinci kata sonra sağa dönün. Yolculuk süresi: 60-75 dakika. Ücret Seyahat: 640 HUF (2,3 €) için iki adet tek kişilik bilet satın almak ve otobüse birini kullanmanız gerekir ve daha sonra metro diğeri kullanın.

Önemli not: yatılı zaman havaalanının dışarı geldi zaman, bir makine veya otobüse ya da bilet satın emin olun. Otobüs yatılı zaman bilet satın alırsanız, sürücü değişim vermek mümkün olmayabilir, çünkü önceden bazı değişiklikler var çalışın. Yolculuk süresi: 60-75 dakika.

2 Taksi

Biz araç başına 16 Euro sizin için bir havaalanı pick-up düzenleyebilirsiniz. Sizin için düzenlenmiş bir taksi istiyorsanız, bize önceden en az iki gün bildirin.

3 Havaalanı servis otobüsü

Eğer gümrük ile gitti sonra, 'Havaalanı Minibüs' işaretleri arayın. Gezgin listesi için üye olun ve müşterilerin masasında ödeme. Seyahat ücreti tek yön ve dönüş için 4.990 HUF (17,8 euro) 2.990 HUF (€ 10,5) 'dir. Bir kişi için taksi alarak daha ucuzdur.

4 Havaalanı Servisi tren

Havaalanı servisi tren Ferihegy 1 (Terminal 1) ve Nyugati tren istasyonu arasında çalışma artık. Trenler terminal binası önünde durmaktadır. Tren Nyugati ana istasyonunda sona erer. Istasyonundan yön, yukarıda Nyugati tren istasyonuna bakın. Zaman çizelgesi için, havaalanında bilgi için bakınız. Seyahat ücreti 300 HUF (1,1 €) 'dir. Yolculuk süresi: 20-22 dakika,

Havalimanı, Terminal 2

Dört seçenek

1 Otobüs ve metro (iki transferleri dahil)
2 Taksi
3 Havaalanı servis otobüsü
4 otobüs ve havaalanı transfer tren (bir transfer dahil)

1 Otobüs ve metro

Yeraltı terminali (Kőbánya-Kispest) için otobüs sayısı 200 atın. M3 (mavi çizgi) alın ve üç metro hattının kesiştiği Deak tér, gidin. Şimdi Oktogon altındadır: Mexikói út yönüne doğru M1 ve seyahat üç durak için değiştirin. Eğer Oktogon vardığınız zaman, Burger King arayın. Biz 'Maraton' spor mağazası ve 'bin' kitabevi arasında, ana yol (Terez Korut) aşağı Burger King 50 metre mesafededir.

Ana kapısı karşı karşıya zaman sağdaki duvara doğru çan üzerinde küçük yeşil Ev Yapımı Pansiyon işareti yanı sıra daha büyük bir işaret göreceksiniz. Giriş kapısı ile mahkeme bahçesinde yürümek, 5 metre yürümek ve sonra sağa dönün. Merdivenlerden yukarı yürümek ve sonra merdivenlerden yukarı tekrar birinci kata sonra sağa dönün. Ücret Seyahat: 640 HUF (2,3 €) için iki adet tek kişilik bilet satın almak ve otobüse birini kullanmanız gerekir ve daha sonra metro diğeri kullanın.

Önemli not: yatılı zaman havaalanının dışarı geldi zaman, bir makine veya otobüse ya da bilet satın emin olun. Otobüs yatılı zaman bilet satın alırsanız, sürücü size iade mümkün olmayabilir çünkü önceden bazı değişiklikler var çalışın. 75-90 dakika: pansiyon yolculuk süresi.

2 Taksi

Biz araç başına 19 Euro sizin için bir havaalanı pick-up düzenleyebilirsiniz. Sizin için düzenlenmiş bir taksi istiyorsanız, bize önceden en az iki gün bildirin.

3 Havaalanı servis otobüsü

Eğer gümrük ile gitti sonra, 'Havaalanı Minibüs' işaretleri arayın. Gezgin listesine kaydolmak. Bu müşterilerin masasında ödemek zorunda. Seyahat ücreti tek yön ve dönüş için 4.990 HUF (17,8 euro) 2.990 HUF (€ 10,5) 'dir. Bir kişi için taksi alarak daha ucuzdur.

4 otobüs ve havaalanı transfer tren

Terminal 1 için otobüs sayısı 200 atın. Orada servis tren için değiştirin. Trenler Terminal 1 binasının önünde durmaktadır. Tren Nyugati tren istasyonunda sona erer. Istasyonundan yön, yukarıda Nyugati tren istasyonuna bakın. Zaman çizelgesi için, havaalanında bilgi için bakınız. Seyahat ücreti: 620 HUF (2,2 €). Yolculuk süresi: 45-60 dakika.

Népliget otobüs istasyonundan

İki seçenek

1 Metro (bir transfer dahil)
2 Taksi

1 Metro

Uluslararası otobüs Népliget otobüs durağına varıyoruz. M3 al ve 'Újpest Városközpont' yönüne giden tren. Deák tér inin. M1 için Değişim ve Mexikói út yönüne doğru üç durak gidin ve Oktogon ininiz. Eğer Oktogon vardığınız zaman, Burger King arayın. Biz 'Maraton' spor mağazası ve 'bin' kitabevi arasında, ana yol (Terez Korut) aşağı Burger King 50 metre mesafededir. 22 numaralı arayın.

Ana kapısı bakarken doğru çan üzerinde küçük yeşil Ev Yapımı Pansiyon işareti yanı sıra sağdaki duvarda daha büyük bir işaret göreceksiniz. Giriş kapısı ile mahkeme bahçesinde yürümek, 5 metre yürümek ve sonra sağa dönün. Merdivenlerden yukarı yürümek ve sonra merdivenlerden yukarı tekrar birinci kata sonra sağa dönün. Seyahat ücreti: 320 HUF (1,1 €). Yolculuk süresi: 25-30 dakika.

2 Taksi

İsterseniz, önceden bize üzerinden bir taksi düzenleyebilirsiniz. Bir taksi dolu etmeyin. Seyahat ücreti: 1.500 - 1.800 HUF (5-6 euro).