Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Home Made Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 9.2
 • Güvenlik 8.9
 • Yer 9.2
 • Çalışanlar 8.9
 • Atmosfer 8.6
 • Temizlik 8.4
 • Tesisler 8.6

Yer

Teréz krt. 22. 1/7 (Oktogon)

Tesis Konumu

Çeviren Google
Biz her yönden erişmek son derece kolay.

Nyugati tren istasyonu

Eğer Nyugati tren istasyonuna gelirseniz, size Oktogon'un için 5 dakikalık bir yürüyüşe çıkın veya tramvay No 4 veya 6 hop ve Oktogon'un için bir durak gitmek gerekir ya. Pansiyonlar giriş tramvay durağının karşısında. Sayı 22 arayın. Biz 'Maraton' spor mağazası ve 'Milenyum' kitapçı arasında yer almaktadır. Sen bulacaksınız küçük yeşil Ev Yapımı Hostel sağ çan yukarıda yanı sıra ana kapısı bakan sağdaki duvarda büyük bir işaret imzalamak. Giriş kapısı ile mahkeme bahçesinde yürümek, 5 metre yürümek ve sonra sağa çevirin. Birinci katta yine merdiven ve sonra merdivenlerden yukarı yürümek ve sonra sağa çevirin. Yolculuk süresi: 5-10 dakika. Seyahat ücreti: Eğer 320 HUF (1,2 EUR) maliyeti tek bir bilet satın almanız gerekir.

Keleti tren istasyonu

Üç seçenek

1 Metro (bir transferi içerir)
2 Metro ve tramvay (bir transfer dahil)
3 Taksi

1 Metro

Metro hattı 2 (M2, kırmızı çizgi) alın ve Deak tr gidin. M1, üç durak gidin ve Oktogon'un inmek için değiştirin. Eğer Oktogon eriştiyseniz, Burger King için bakmak. Biz 'Maraton' spor mağazası ve 'Milenyum' kitapçı arasındaki ana yol (Terez Korut'a), aşağı Burger King 50 metre. 22 numaralı arayın. Siz bulacaksınız bir küçük yeşil Ev Yapımı Hostel sağ çan yukarıda yanı sıra ana kapısı bakan sağdaki duvarda büyük bir işaret imzalamak. Giriş kapısı ile mahkeme bahçesinde yürümek, 5 metre yürümek ve sonra sağa çevirin. Birinci katta yine merdiven ve sonra merdivenlerden yukarı yürümek ve sonra sağa çevirin. Yolculuk süresi: 15-20 dakika. Seyahat ücreti: Eğer 320 HUF (1.2 EUR) için tek bir bilet satın almanız gerekir.

2 metro ve tramvay

Blaha tr (one stop) için M2 (kırmızı çizgi) alın. Eğer metro yürürken, yön 'Moszkva tr' arayın. Tramvay çekmek 4 veya 6. 'Moszkva tr' yönüne doğru üç durak gidin. Üçüncü durak Oktogon olduğunu. Hostel tramvay durağının karşısında. 22 numaralı arayın. Biz 'Maraton' spor mağazası ve 'Milenyum' kitapçı arasında yer almaktadır. Sen bulacaksınız küçük yeşil Ev Yapımı Hostel sağ çan yukarıda yanı sıra ana kapısı bakan sağdaki duvarda büyük bir işaret imzalamak. Giriş kapısı ile mahkeme bahçesinde yürümek, 5 metre yürümek ve sonra sağa çevirin. Birinci katta yine merdiven ve sonra merdivenlerden yukarı yürümek ve sonra sağa çevirin. Yolculuk süresi: 15-20 dakika. Seyahat ücreti: Eğer 490 HUF (1,8 EUR) için bir transfer bilet satın almanız gerekir.

3 Taksi

Eğer isterseniz, bize önceden bir taksi ile sağlayabilir. Bir taksi dolu yapmayın. Fiyat transferi başına 14-16 euro.

DLI tren istasyonu

İki seçenek

1 Metro (bir transferi içerir)
2 Taksi

1 Metro

Deak meydanına M2 atın. Sonra M1 için değiştirmek ve Mexiki t yönünde üç durak gidin. Eğer Oktogon ulaştı Oktogon.When ininiz, Burger King için bakmak. Biz 'Maraton' spor mağazası ve 'Milenyum' kitapçı arasındaki ana yol (Terez Korut'a), aşağı Burger King 50 metre. 22 numaralı arayın. Siz bulacaksınız bir küçük yeşil Ev Yapımı Hostel sağ çan yukarıda yanı sıra ana kapısı bakan sağdaki duvarda büyük bir işaret imzalamak. Giriş kapısı ile mahkeme bahçesinde yürümek, 5 metre yürümek ve sonra sağa çevirin. Birinci katta yine merdiven ve sonra merdivenlerden yukarı yürümek ve sonra sağa çevirin. Seyahat ücreti: Eğer 320 HUF (1.2 EUR) için tek bir bilet satın almanız gerekir. Yolculuk süresi: 20-25 dakika.

2 Taksi

Eğer isterseniz, bize önceden bir taksi ile sağlayabilir. Bir taksi dolu yapmayın. Transfer ücreti 6-8 milyon avro.

Havaalanı Terminal 1

Dört seçenekleri

1 Otobüs ve metro (iki transferleri içerir)
2 Taksi
3 Havaalanı servis otobüsü
4 Havaalanı Servisi tren

1 Otobüs ve metro

Yeraltı terminali (Kőbnya-Kispest) için otobüs sayısı 200 atın. M3 (mavi çizgi) alın ve üç metro hatları kesiştiği Dektr, gidin. M1 için değiştirin ve Mexiki t yönünde üç durak seyahat: şimdi Oktogon'un altındadır. Eğer Oktogon eriştiyseniz, Burger King için bakmak. Biz 'Maraton' spor mağazası ve 'Milenyum' kitapçı arasındaki ana yol (Terez Korut'a), aşağı Burger King 50 metre. Sen bulacaksınız küçük yeşil Ev Yapımı Hostel sağ çan yukarıda yanı sıra ana kapısı bakan sağdaki duvarda büyük bir işaret imzalamak. Giriş kapısı ile mahkeme bahçesinde yürümek, 5 metre yürümek ve sonra sağa çevirin. Birinci katta yine merdiven ve sonra merdivenlerden yukarı yürümek ve sonra sağa çevirin. Yolculuk süresi: 60-75 dakika. Seyahat ücreti: 640 HUF (2,3 €) için iki adet tek kişilik bilet satın almak ve otobüse birini kullanın ve ardından metro diğer birini kullanmanız gerekir.

Önemli not: Eğer havaalanı üzerinden gelmiş ne zaman binerken, bir makineden ya da otobüse ya bilet satın emin olun. Otobüse binerken biletinizi satın alırsanız, sürücü değişikliği vermek mümkün olmayabilir çünkü önceden bazı değişiklikler var çalışın. Yolculuk süresi: 60-75 dakika.

2 Taksi

Biz arabanın başına 16 euro için sizin için bir havaalanı pick-up düzenlemek olabilir. Bir taksi sizin için düzenlenmiş olmak istiyorsanız, bize önceden en az iki gün iletebilirsiniz.

3 Havaalanı servis otobüsü

Eğer gümrük yaşamış kez, 'Havaalanı Minibüs' işaretleri arayın. Gezgin listesine kaydolmak ve müşteriler masada ödemek. Seyahat ücreti dönüş için bir yol ve 4990 HUF (17.8 euro) 2990 HUF (10,5 €) 'dir. Bir kişi için taksi alarak daha ucuzdur.

4 Havaalanı Servisi tren

Havaalanı Servisi trenler Ferihegy 1 (Terminal 1) ve Nyugati tren istasyonu arasında operasyonda artık. Trenler terminal binası önünde durmaktadır. Tren Nyugati ana istasyonu bulur. Istasyonundan yön için, yukarıda Nyugati tren istasyonu bakın. Zaman tablo için, havaalanında bilgi için bakınız. Seyahat ücreti 300 HUF (1,1 €) 'dir. Yolculuk süresi: 20-22 dakika,

Havaalanı Terminal 2

Dört seçenekleri

1 Otobüs ve metro (iki transferleri içerir)
2 Taksi
3 Havaalanı servis otobüsü
4 Otobüs ve havaalanı tren (bir transfer dahil)

1 Otobüs ve metro

Yeraltı terminali (Kőbnya-Kispest) için otobüs sayısı 200 atın. M3 (mavi çizgi) alın ve üç metro hatları kesiştiği Dektr, gidin. M1 için değiştirin ve Mexiki t yönünde üç durak seyahat: şimdi Oktogon'un altındadır. Eğer Oktogon eriştiyseniz, Burger King için bakmak. Biz 'Maraton' spor mağazası ve 'Milenyum' kitapçı arasındaki ana yol (Terez Korut'a), aşağı Burger King 50 metre.

Sen bulacaksınız küçük yeşil Ev Yapımı Hostel sağ çan yukarıda yanı sıra ana kapısı bakan sağdaki duvarda büyük bir işaret imzalamak. Giriş kapısı ile mahkeme bahçesinde yürümek, 5 metre yürümek ve sonra sağa çevirin. Birinci katta yine merdiven ve sonra merdivenlerden yukarı yürümek ve sonra sağa çevirin. Seyahat ücreti: 640 HUF (2,3 €) için iki adet tek kişilik bilet satın almak ve otobüse birini kullanın ve ardından metro diğer birini kullanmanız gerekir.

Önemli not: Eğer havaalanı üzerinden gelmiş ne zaman binerken, bir makineden ya da otobüse ya bilet satın emin olun. Otobüse binerken biletinizi satın alırsanız, sürücü iade etmek mümkün olmayabilir, çünkü önceden bazı değişiklikler var çalışın. Pansiyon yolculuk süresi: 75-90 dakika.

2 Taksi

Biz arabanın başına 19 € için sizin için bir havaalanı pick-up düzenlemek olabilir. Bir taksi sizin için düzenlenmiş olmak istiyorsanız, bize önceden en az iki gün iletebilirsiniz.

3 Havaalanı servis otobüsü

Eğer gümrük yaşamış kez, 'Havaalanı Minibüs' işaretleri arayın. Gezgin listesine kaydolmak. Sen müşteriler masada ödemek gerekiyor. Seyahat ücreti dönüş için bir yol ve 4990 HUF (17.8 euro) 2990 HUF (10,5 €) 'dir. Bir kişi için taksi alarak daha ucuzdur.

4 Otobüs ve havaalanı servisi tren

Orada mekik tren için değiştirin. Terminal 1 otobüs sayısı 200 atın. Trenler terminali 1 binanın önünde dur. Tren Nyugati tren istasyonunda sona erer. Istasyonundan yön için, yukarıda Nyugati tren istasyonu bakın. Zaman tablo için, havaalanında bilgi için bakınız. Seyahat ücreti: 620 HUF (2,2 €). Yolculuk süresi: 45-60 dakika.

Npliget otogardan

İki seçenek

1 Metro (bir transferi içerir)
2 Taksi

1 Metro

Uluslararası otobüsler Npliget otobüs istasyonu geliyor. M3 al ve 'jpest Vroskzpont' yönüne giden trene binin. Dektr kapalı alın. M1 için değiştirin ve Mexiki t yönünde üç durak gidin ve Oktogon'un ininiz. Eğer Oktogon eriştiyseniz, Burger King için bakmak. Biz 'Maraton' spor mağazası ve 'Milenyum' kitapçı arasındaki ana yol (Terez Korut'a), aşağı Burger King 50 metre. 22 numaralı arayın.

Ana kapısı bakarken bir küçük yeşil Ev Yapımı Hostel sağ çan yanı sıra yukarıdaki sağdaki duvarda büyük bir işaret imzalamak bulabilirsiniz. Giriş kapısı ile mahkeme bahçesinde yürümek, 5 metre yürümek ve sonra sağa çevirin. Birinci katta yine merdiven ve sonra merdivenlerden yukarı yürümek ve sonra sağa çevirin. Seyahat ücreti: 320 HUF (1,1 €). Yolculuk süresi: 25-30 dakika.

2 Taksi

Eğer isterseniz, bize önceden bir taksi ile sağlayabilir. Bir taksi dolu yapmayın. Seyahat ücreti: 1,500 1,800 HUF (5-6 euro).
 • Ekonomik 9.2
 • Güvenlik 8.9
 • Yer 9.2
 • Çalışanlar 8.9
 • Atmosfer 8.6
 • Temizlik 8.4
 • Tesisler 8.6
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.