X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Holiday Hostel Bucharest'e yol tarifleri

Romulus Street, No. 79, Bucharest, Romanya

Harita ve Yol Tarifleri


93%Oy

  • 100%Ekonomik
  • 100%Güvenlik
  • 80%Yer
  • 95%Çalışanlar
  • 90%Atmosfer
  • 95%Temizlik
  • 90%Tesisler

Çeviren Google Eğer 5:30 22:30 saatleri arasında Kuzey Tren İstasyonu (Gara de Nord) gelirseniz , size 2 seçeneğiniz var:

a) 'Gara de Nord' metro istasyonuna gidin ve Republica / Pantelimon giden Sarı Hat almak. 7. durağında, Unirii Square (Piata Unirii) de trenden almak ve ikinci metro istasyonuna geçit geçmesi. Tünel kurtulmak ve (D çıkmak) bir doğru, sonra sol almak merdiven (ikinci olanlar) tırmanmaya ve. Şimdi, Unirii Alışveriş Merkezi önünde olmalıdır. Bir doğru, H & M mağaza kapatmak geçmek ve Unirii Bulvarı Milli Kütüphane (Samsung), sonra sağ Dambovita nehir olan ve bir sola. Yürüyüş ve Mircea Voda Bulvarı, F64 Studio geçen 5 dakika sonra, sonra Anton Pann sokakta bir sol, Parfumului sokakta bir hak ve yapmak zorunda olacak ilk kesiştiği, Romulus Caddesi üzerinde başka bir sola. Hiçbir 79 bizi bulacaksınız.
b) Tren İstasyonu'na Başlarken - Gara de Nord bina (ana çıkış), sokak (Dinigu Golescu) çapraz sonra sağ ve yapmak gerekir. Kartınızın satın alın ve 14. durakları için Unirii Meydanı'na otobüs yok 123 olsun. Sizin son durağı 'B-dul Mircea Voda' (Unirii Meydanı sonra). Şimdi, sol Milli Kütüphane (büyük yeşil cam bina) görmek gerekir. Sokak arası, sen Anton Pann Sokak buluşacağız kadar BDV Unirii üzerinde yürümeye devam sağa dönün. Bu sokakta ikinci kesiştiği noktada, Romulus Caddesi üzerinde bir sola. Hiçbir 79 bizi bulacaksınız.

 Havalimanından (Otopeni OTP) hiçbir, non-stop çalışan bir otobüs var. 783
Burada havaalanından pansiyon yönleri ile bir video var. Tadını çıkarın!
http://www.youtube.com/watch?v=Hhg-Qcposg0

Hiçbir Express otobüsle. Unirii Meydanı'na, son durağı (otobüs alarak önce geçerli bir kart satın almak unutmayın) için 783. Unirii Square 2 durak olduğu için, son istasyonunda olsun emin olun. Oradan, (o Unirii Park var) Eğer parkın önünde görmek mümkün olacak, bir doğru yapmak sokak arası ve sonra köşesinde büyük H & M mağazası ile sol Unirii Alışveriş Merkezi'nde göreceksiniz sağ ve Dambovita nehir. Nehir ve alışveriş merkezi arasında Unirii Boulevard, size nadas zorunda caddesidir. Yürüyüş ve Mircea Voda Bulvarı geçen 5 dakika sonra, başka bir, ilk kavşaktan sonra, (eğer F64 mağaza ve Berloni geçmek olacak sonra) Anton Pan Caddesi üzerinde sola için Parfumului sokakta bir hakkı vardır ve olacak Romulus Caddesi üzerinde bıraktı. Hiçbir 79 bizi bulacaksınız.

Zili Lütfen! Biz interphon erişebilirsiniz.
Adım ve rahatlatıcı bir atmosfer tadını çıkarın!

Eğer saatler dışında gelmesi ya da çok yorgun ve bagaj çok şey var , bir taksi almak veya bir pick-up transferi için bize sormak gerekir.


Başarıyla hostel ulaşmak için, lütfen:
 sizinle harita ve tam adresi;
Eğer yol sormak istiyorsanız  işaretlerini kullanın.
Http://www.youtube.com/watch?v=Hhg-Qcposg0:  özellikle sizin için oluşturulan "Tarifi ile Hızlı Kılavuz" Bizim izle


Hala yer bulmak hiç bir sorun ile karşılaşırsanız, aramak için çekinmeyin, ve biz size yol göstermek için bizim çok iyi yapacağız!