X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Hobo Bear Hostel'e yol tarifleri

Andrije Medulica 4, Zagreb, Hirvatistan

Harita ve Yol Tarifleri


90%Oy

  • 91%Ekonomik
  • 91%Güvenlik
  • 93%Yer
  • 95%Çalışanlar
  • 85%Atmosfer
  • 87%Temizlik
  • 86%Tesisler

Çeviren Google ANA TREN İSTASYONU (glavni Kolodvor) DAN:

Eğer tren istasyonu çıktığınızda sağ istasyonunun önünde bir tramvay durağı göreceksiniz. 3 durak için bir tramvay sayısı 6, yönü 'Crnomerec' (Eğer istasyonundan arıyorsanız eğer sola gider) alın. Sen (tren istasyonunda) bir Newstand bir tramvay bilet satın alabilirsiniz, fiyatı 8 kuna (yaklaşık 1 Euro). Üçüncü durağı (Frankopanska cadde) de, tramvay çıkmak Meduliceva (Andrije Medulica) sokağa sola çevirin, daha sonra yaklaşık 100 metre aynı yönde yürümeye devam, biz 4 numarada bulunmaktadır.

Ayrıca, yaklaşık 15 dakika sürer, yürüyüş yapabilirsiniz. Eğer istasyon çıktığınızda, tramvay parçaları çapraz ve ana kare (Trg bana Jelacica) ulaşıncaya kadar düz yürümeye devam. Sonra Ilıca sokak, Meydanın karşısında, sola - yaklaşık 500 metre yürümek düz ve Meduliceva (Andrije Medulica) sokak için sola çevirin, biz 4 numarada bulunmaktadır.

Ana otobüs istasyonu (AUTOBUSNI Kolodvor) DAN:

Eğer otobüs istasyonu çıktığınızda sağ istasyonunun önünde bir tramvay durağı göreceksiniz. 6 durak için bir tramvay sayısı 6, yönü 'Crnomerec' (Eğer istasyonundan arıyorsanız eğer sola gider) alın. Sen (otobüs istasyonunda) bir Newstand bir tramvay bilet satın alabilirsiniz, fiyatı 8 kuna (yaklaşık 1 Euro). Altıncı durağı (Frankopanska cadde) de, tramvay çıkmak Meduliceva (Andrije Medulica) sokağa sola çevirin, daha sonra yaklaşık 100 metre aynı yönde yürümeye devam, biz 4 numarada bulunmaktadır.

HAVAALANINA:

Zagreb Havalimanı'na ana otobüs istasyonu (Autobusni Kolodvor) her 30 dakikada giden bir otobüs var. Bu 30 kuna (yaklaşık 4 Euro) maliyeti. Oradan yukarıdaki yönergeleri izleyin. Eğer bir taksi yaklaşık 200 kuna (yaklaşık 28 Euro, geceleri ve Pazar günleri ekstra% 20) ödemek bekliyoruz alıyor. Ön fiyat için taksi şoförü sormak emin olun.