X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Hi Guesthouse'e yol tarifleri

468-20 Seogyodong, Mapo-Gu, Seoul, Güney Kore

Harita ve Yol Tarifleri


84%Oy

  • 90%Ekonomik
  • 95%Güvenlik
  • 70%Yer
  • 85%Çalışanlar
  • 85%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 85%Tesisler

Çeviren Google Incheon Uluslararası Havaalanı'ndan A.

* Havaalanı Limuzin Otobüs ile - sokak düzeyinde otobüs durağı 5B veya 12A, Incheon Uluslararası Havalimanı'na Havaalanı Limuzin otobüs # 6002 çık, sonra ininiz (ikinci durağı) 'Nam Weding Hall Kyung'. Bu yaklaşık 40 dakika sürer. (Tek yön başına kazandı 10,000) otobüsten alırken, pls web sitemizde 'HI Guest House', harita izleyin.

* Metro (AREX) tarafından - Hongik UNIV 'inin ardından,' Incheon Uluslararası Havalimanı istasyonu 'de AREX atın. istasyonu '. Yaklaşık 47 dakika sürer. (3700 tek yön başına kazandı) Eğer metro kapalı olsun, pls çıkış No.1 ile çıkıp ve web sitemizde 'HI Guest House', harita izleyin.

* Havaalanı Karşılama Servisi - sen alma hizmeti rezervasyon yaparsanız istediğiniz zaman, size alabilirsiniz. Bu tek yönlü başına 60.000 ₩ maliyeti. (Bu 4 kişi kadar aynı fiyat)

Gimpo Havaalanı'ndan B.

* Otobüs ile - Gimpo Green otobüs # 6712 çık, sonra 'Kyung Nam Weding Hall' ininiz. Bu yaklaşık 50 dakika sürer. (Tek yön başına kazandı 1000) otobüsten alırken, pls web sitemizde 'HI Guest House', harita takip

* Metro (AREX) tarafından - 'Gimpo istasyonu' sonra Hongik UNIV 'inin de AREX atın. istasyonu '. Bu yaklaşık 14 minuteds alır. (Tek yön başına kazandı 1.100) Eğer metro kapalı olsun, pls çıkış No.1 ile çıkıp ve web sitemizde 'HI Guest House', harita takip

* Havaalanı Karşılama Servisi - sen alma hizmeti rezervasyon yaparsanız istediğiniz zaman, size alabilirsiniz. Bu 35.000 tek yönlü başına kazandı maliyeti. (Bu 4 kişi kadar aynı fiyat)

** AÇILIŞ OLAY!

Eğer Hongik UNIV 'den HI Guest House gelirseniz. istasyonu 'bir taksi ile, biz 3.000 ulaşım için kazandı sağlayacaktır. Bu check-in zaman geçerlidir
(Yurt içinde kalacak bir kişi için, sadece 1000 ₩ sağlanacaktır)