X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Hi 5 Hostel'e yol tarifleri

Nagymezo utca 27, Budapest, Macaristan

Harita ve Yol Tarifleri


80%Oy

  • 84%Ekonomik
  • 75%Güvenlik
  • 91%Yer
  • 86%Çalışanlar
  • 84%Atmosfer
  • 68%Temizlik
  • 74%Tesisler

Çeviren Google Geliş göre:

Hava:
Kobonya-Kispest metro istasyonuna Liszt Ferenc Terminal 2 otobüsle 200 veya 200E gelen. Sonra Arany Janos utca metro almak. , Çıkıp ana yol çapraz ve O utca'da kadar 2 blok (metro istasyonunun karşısında, ana yoldan kapalı yol açar) yürümek ve yapmak Nagymezo utca'da üzerine bıraktı. Merhaba 5. sağ tarafta derhal olduğunu.

Ray:
- Nyugati istasyonundan Oktogon'un (1 stop) tramvay 4 veya 6 almak. Köşesinde Burger King veya ana kavşağa bulmak ve ona Izabella utca yanında kısın. Sonra sağ tarafta yaklaşık 150m ve Hi 5 yürüyelim, Nagymezo utca'da üzerine 2nd hakkı almak.

- Keleti istasyonundan, Blaha Ter (1 durağı) metro almak sonra Oktogon'un (3 durak, yön: Szell Kalman ter) tramvay 4 veya 6 almak. , Burger King bulun Nagymezo utca'da ve Hi 5 üzerinde 2 sağa, sonra Andrassy ut aşağı yürüyerek, bir sonraki Burger King köşeyi yaklaşık 150 aşağı sağ tarafta.

VEYA

Kossuth Lajos ter yönünde 9 durur gitmek ve Kapital Jenő utca'da kapalı olsun, (Keleti tren istasyonun ana girişinde köşeyi) Garay Utca'ya 78. tramvay otobüs alın. Arkanı dön ve otobüs geldi kadar yolda yaklaşık 30 metre yürümek ve size solda Hi 5 bulacaksınız.

Otobüs:
Nepliget itibaren Arany Janos utca metro almak. , Çıkıp ana yol çapraz ve O utca'da kadar 2 blok (metro istasyonunun karşısında, ana yoldan kapalı yol açar) yürümek ve yapmak Nagymezo utca'da üzerine bıraktı. Merhaba 5. sağ tarafta derhal olduğunu.


Burada bizi arayın ya da e-posta tereddüt için lütfen almak konusunda herhangi bir sorunuz varsa.