X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

HelloBCN Hostel'e yol tarifleri

Lafont, 8-10, Barcelona, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


88%Oy

  • 90%Ekonomik
  • 93%Güvenlik
  • 87%Yer
  • 91%Çalışanlar
  • 87%Atmosfer
  • 85%Temizlik
  • 86%Tesisler

Çeviren Google Hostel adresi sayısı 8 10, 08004 Barselona, ​​Lafont Caddesi.
Biz ideal popüler Apolo Tiyatro / Sala Apolo arkasında bulunan konum.

Aşağıda Bize bulmak için nasıl basit talimatlar bulacaksınız. Deniz, hava, karayolu veya demiryolu - size bilmeniz gereken her şey Barselona gelen sen nasıl?

Barcelona Seyahat İpuçları:
Bu Barcelona'nın toplu taşıma sisteminin tüm 10 geziler için geçerli olan bir 'T10' (10 açma geçiş) satın almak için daha ekonomiktir. Bu, birden fazla kişi tarafından kullanılabilir.

Paral.lel Metro istasyonundan:
Bu bir iki dakikalık yürüme mesafesindedir. Nou de la Rambla için aşağıdaki işaretleri metro çıkın ve Apolo Tiyatro arayın. Eğer sokakta Vila ben Vila ulaşana kadar bir blok için sokak Nou de la Rambla boyunca Apolo Tiyatro arkasında yürüyün. Sola dönün ve hemen hemen tekrar Lafont sokağa. Hostel sayısı az 8 10 olduğunu.

Barselona havaalanı (El Prat) Gönderen: Barcelona Airport şimdi 2 terminalleri olduğunu lütfen unutmayın.
Terminal One:
... Parel.Lel Metro İstasyonu'na Otobüs ile:
Gelenler alanı çıkarken dosdoğru yürüyün ve sola rampa iner. Tüm otobüs here.You ayrılmak ya Plaza Espanya doğrudan gider ya da alternatif olarak da Plaza Espanya gider ama yol boyunca çeşitli durakları olan 46 otobüs (1.45) alabilir Aerobus (5.30) alabilir. T1-T2 servis kalkmaktadır Burası aynı zamanda. Plaza Espanya de otobüsten alın. Yönünde Trinitat Nova yeraltı metro hattı 3 (yeşil) alın ve Paral.lel kapalı olsun.

Terminal İki Gönderen:
... Tren (Parel.Lel Metro İstasyonu için) Tarafından:
Sants istasyonu için havaalanına trene binin. Trenler 05:42 dan 11:38 (- 30 dakika Yolculuk süresi) her 30 dakikada bir çalışacak. Bu tren, metro ve otobüs için kullanılabilir tren istasyonunda 8.25 için bir T10 (10 açma geçiş) satın alabilirsiniz. Ya da tek yönlü bir bilet (2.80) satın alabilirsiniz.
Sants, yön Trinitat Nova metro hattı 3 (yeşil) değiştirmek ve Paral.lel kapalı olsun.

... Otobüs (Parel.Lel Metro İstasyonu için) Tarafından:
Sadece Plaza Espanya doğrudan gider ya da alternatif olarak da Plaza Espanya gider ama yol boyunca çeşitli durakları olan 46 otobüs (1.45) alabilir geliş terminali (5.30) dışarıdan Aerobus alabilir. Plaza Espanya de otobüsten alın. Yönünde Trinitat Nova yeraltı metro hattı 3 (yeşil) alın ve Paral.lel kapalı olsun.

Ana otobüs istasyonu Nord İstasyonu'ndan:
(NB bazı otobüs Sants içine ana tren istasyonuna geldi. Sants tarifi için aşağıya bakın)
Universidad için, metro hattı 1 (kırmızı) alın. Paral.lel yönünde giden hat 2 (mor) olarak değiştirin.

: Ana tren istasyonu Sants İstasyonu
Trinitat Nova yönünde giden hat 3 (yeşil) alın ve Paral.lel kapalı olsun.

Fransa İstasyonu (Frana) için pansiyon geliyor:
Otobüs sayısı 64, Pla de Palau, yön Pedralbes içinde 57, 157 ya da 36 almak.
Nou de la Rambla ve Paral.lel köşesinde ininiz - Apolo Tiyatro dikkat. Eğer sokakta Vila ben Vila ulaşana kadar bir blok için Nou de la Rambla boyunca Apolo Tiyatro arkasında yürüyün. Sola dönün ve hemen hemen tekrar Lafont sokağa. Hostel sayısı az 8 10 olduğunu.

Feribot ile Barcelona Giriş Yapan:
Barcelona Moll, yön Pla del kongre Dünya Ticaret Merkezi'nde otobüs sayısı 20 atın. Nou de la Rambla ve Paral.lel (Apolo Tiyatro dikkat) köşesine kadar onun sadece iki durak. Eğer sokakta Vila ben Vila ulaşana kadar bir blok için Nou de la Rambla boyunca Apolo Tiyatro arkasında yürüyün. Sola dönün ve hemen hemen tekrar Lafont sokağa. Hostel sayısı az 8 10 olduğunu.