X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

HelloBCN Hostel'e yol tarifleri

Lafont, 8-10, Barcelona, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


86%Oy

  • 85%Ekonomik
  • 92%Güvenlik
  • 84%Yer
  • 88%Çalışanlar
  • 84%Atmosfer
  • 84%Temizlik
  • 84%Tesisler

Çeviren Google Hostel adresi Lafont Sokak, numara 8 10, 08004 Barcelona.
Biz ideal popüler Apolo Tiyatro / Sala Apolo'nun arkasında bulunan konum.

Bizi bulmak için nasıl basit talimatlar bulacaksınız. Deniz, hava, karayolu veya demiryolu ile - bilmeniz gereken tüm konum Barselona gelmeden nasıl?

Barcelona Seyahat İpuçları:
Bu Barcelona'nın toplu taşıma sistemi her 10 geziler için geçerli bir 'T10' (10 açma geçiş) satın almak için daha ekonomiktir. Bu, birden fazla kişi tarafından kullanılabilir.

Paral.lel Metro istasyonundan:
Bu bir iki dakikalık yürüme mesafesindedir. Nou de la Rambla için aşağıdaki belirtileri metro çıkın ve Apolo Tiyatrosu arayın. Eğer sokak Vila ben Vila ulaşana kadar bir blok için sokak Nou de la Rambla boyunca Apolo Tiyatrosu arkasında yürümek. Lafont sokağa tekrar sağ sol ve hemen açın. Hostel 8 numara 10 yer almaktadır.

Barcelona havaalanı (El Prat) Nereden: Barcelona Havaalanı şimdi 2 terminalleri vardır unutmayın.
Terminal One:
... Parel.Lel Metro İstasyonu'na Otobüs ile:
Gelenler alan dosdoğru yürüyün ve sola rampa iner çıkarken zaman. Tüm otobüsler Plaza Espanya'nın doğrudan gider (5,30) Aerobus alabilir ya here.You ayrılmak ya da alternatif de Plaza Espanya'nın gider ama yol boyunca çeşitli durakları 46 Otobüs (1.45) alabilir. T1-T2 mekik bırakır Burası aynı zamanda. Plaza Espanya'da otobüsten alın. Yönünde Trinitat Nova de yeraltı metro hattı 3 (yeşil) almak ve Paral.lel kapalı olsun.

Terminal İki Gönderen:
... (Parel.Lel Metro Station) Trenle:
Sants istasyonu havaalanı trene binin. Trenler 5:42-11:38 her 30 dakikada bir (- 30 dakika Yolculuk süresi) çalıştırın. Sen tren, metro ve otobüsler için kullanılan tren istasyonunda 8,25 için bir T10 (10 açma geçiş) satın alabilirsiniz. Yoksa tek yönlü bir bilet (2.80) satın alabilirsiniz.
Sants, yönde Trinitat Nova metro hattı 3 (yeşil) değiştirmek ve Paral.lel kapalı olsun.

... Otobüs (Parel.Lel Metro İstasyonu için):
Sadece Plaza Espanya'nın doğrudan gider ya da alternatif olarak da Plaza Espanya'nın gider ama yol boyunca çeşitli durakları olan 46 Otobüs (1.45) alabilir geliş terminali (5.30) dışında Aerobus alabilir. Plaza Espanya'da otobüsten alın. Yönünde Trinitat Nova de yeraltı metro hattı 3 (yeşil) almak ve Paral.lel kapalı olsun.

Ana otobüs istasyonu Nord İstasyonu Gönderen:
(NB bazı otobüsler Sants'tan ana tren istasyonu haline gelir. Sants'a yön için aşağıya bakınız)
Universidad, metro hattı 1 (kırmızı) alın. (Mor) Paral.lel yönde gidiyoruz hattına 2 değiştirin.

Ana tren istasyonu Sants İstasyonu Gönderen:
Çizgi 3 Trinitat Nova yönde gidiyoruz (yeşil) almak ve Paral.lel kapalı olsun.

Fransa Station (Frana) pansiyon için geliyor:
Otobüs sayısı 64, Pla de Palau 57, 157 ya da 36, ​​yön Pedralbes atın.
Apolo Tiyatro için dışarı bakmak - Nou de la Rambla ve Paral.lel köşesinde kapalı alın. Eğer sokak Vila ben Vila ulaşana kadar bir blok için Nou de la Rambla boyunca Apolo Tiyatrosu arkasında yürümek. Lafont Street içine tekrar sağ sol ve hemen açın. Hostel 8 numara 10 yer almaktadır.

Feribot ile Barcelona ulaşım:
Barcelona Moll, yön Pla del Congres'de Dünya Ticaret Merkezi'nde otobüs sayısı 20 atın. Nou de la Rambla ve Paral.lel köşesine Onun sadece iki durak (Apolo Tiyatrosu için dışarı bakmak). Eğer sokak Vila ben Vila ulaşana kadar bir blok için Nou de la Rambla boyunca Apolo Tiyatrosu arkasında yürümek. Lafont sokağa tekrar sağ sol ve hemen açın. Hostel 8 numara 10 yer almaktadır.