X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Hello Chengdu International Youth Hostel'e yol tarifleri

No.211, Section 4, First Ring Road North, Chengdu, Çin

Harita ve Yol Tarifleri


84%Oy

  • 84%Ekonomik
  • 86%Güvenlik
  • 81%Yer
  • 85%Çalışanlar
  • 87%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 83%Tesisler

Çeviren Google - Kuzey Tren StationOption 1 Gönderen: Otobüs No 34 (2RMB her) Eğer tren istasyonuna yürümek zaman ilk küçük yol almak kadar yürümeye Lütfen. 150m yürüyüş hakkında sağa dönün, sonra da doğru side.Take No 34 şehir içi otobüs istasyonu göreceksiniz, YiHuanLu BeiSiDuan ininiz (一环路 北 四段) Otobüs Durağı (4 durak). Seni olsun, 20 metre geri yolu ve sen caddenin karşı tarafında bir benzin istasyonu bulmak bir kavşak arıyor lütfen. Biz ilk halka yol boyunca devriye istasyonu ile aynı tarafta. Benzin istasyonu tarafına sokak arası ve yaklaşık 150 için batı yönünde önde yürümek Lütfen, bize (büyük Çin tarzı ahşap kapı ve fener) bulabilirsiniz.
Seçenek 2: E-posta veya (bu en az bir gün önce düzenlemek, lütfen e-posta, biz onaylamak için cevap verecektir) pick-up hizmeti için bizi arayın: servis ücreti bir mini kamyonet için 20RMB olduğunu.
- Chengdu Dong Tren İstasyonu (East Train Station) itibaren
Seçenek 1: şehir içi otobüs No.2 (2RMB) alın ve bir 30 dakikalık bir yolculuk yaklaşık Liang jia Xiang (梁 家巷) ininiz, bu durağında caddenin karşı tarafında benzin istasyonu dikkat Sim en olduğunu. Bu benzin istasyonu (aynı tarafta) batıya doğru yaklaşık 200 metre (Yihuanlu (一环路) üzerinde iki) Bize bulamazsanız lütfen bizi arayın! Tel :028-83.355.322
Seçenek 2: Taksi: maliyet 35RMB (30 dakika civarında) civarındadır. Bu yönde en için bizi arayın taksi şoförü sorabilirsiniz. Size ayrılmadan önce bir fiyat üzerinde anlaşmaya tavsiye ederiz her ihtimale karşı, her zaman metre kullanılan için sormak ve (eğer taksi bir şey bırakmak olsaydı, makbuz doğrulama olurdu) bir makbuz almak
Seçenek 3: E-posta veya (e-posta, bu en az bir gün önce düzenlemek, lütfen, biz onaylamak için cevap verecektir) pick-up hizmeti için bizi arayın: servis ücreti bir mini kamyonet için 40RMB olduğunu.
- Form Xin nan Erkekler otobüs istasyonu (turizm otobüs merkezi) otobüs No.28 alın ve ilk Ring Rd ininiz. Kuzey, 4. bölüm (一环路 北 四段), ve önümüzdeki yürüyüş (batı yönünde) yaklaşık 20 m için ve sağ taraftaki bize (büyük Çin tarzı ahşap kapı ve fener) bulabilirsiniz.
- Shuang liu Uluslararası Havaalanından
Seçenek 1: Havaalanı servis otobüsü şehir merkezine hiç 303 ve şehir içi otobüs almak ya da bir taksi
Eğer havaalanı bina dışına geldiğinizde, havaalanı otobüs 303 doğru önünüzde olduğunu. Şehir merkezine bu otobüsle ve Renmin Road 2. Kısım = RenMinNanLu Erduan üzerinde son otobüs durağında inmek. Orada bir Minshan Hotel (4 yıldızlı otel, yüksek binası) göreceksiniz ve otelin önünde bir otobüs durağı bulunmaktadır.
Otobüs var No.99 almak ve Liangjiaxiang de otobüsten olsun lütfen (梁 家巷) doğru büyük bir kavşak sonra gelen otobüs durağı. Seni olsun, büyük kavşak (güney yönünde için) biraz geri yürümek ve (batı yönüne) sola çevirin. Bu köşede bir Pearl International Hotel (sol tarafta) bulunmaktadır. Daha sonra yaklaşık 1 km yürüdükten sonra, bize bulacaksınız (büyük Çin tarzı ahşap kapı ve fener) sol tarafta.
Ya da şehir merkezine taksi alabilir ve ve bizim hostel hakkında Y12 maliyet.
Seçenek 2: Eğer havaalanından taksiye planlıyorsanız, biz de sizi almak için bir araba düzenleyebilirsiniz. Bu bizim pansiyon bulmak daha kolay hale getirecek ve aynı zamanda hile olma konusunda endişelenmenize gerek yok.