X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Harmonia'e yol tarifleri

Rua Barao da Torre 175, casa 18, Ipanema, Rio de Janeiro, Brezilya

Harita ve Yol Tarifleri


93%Oy

  • 85%Ekonomik
  • 92%Güvenlik
  • 99%Yer
  • 97%Çalışanlar
  • 92%Atmosfer
  • 95%Temizlik
  • 88%Tesisler

Çeviren Google Uluslararası Havaalanı'na, Tom Jobim (Galeo):

BUS: Ipanema için GERÇEK otobüsle ve sahilde cadde üzerinde bulunan 'Sol Ipanema Hotel' ininiz. Biz sayısı 175 bulunmaktadır nerede Rua Baro da Torre ulaşana kadar Rua Vinicius de Moraes veya Rua Farme de Amoedo kadar 3 blok yürüyün. Otobüs yolculuğu 1.5 saat ve maliyeti R $ 13 öncelik

TAXI R $ 120 civarında maliyeti ve yaklaşık alır. 45 dakika. Daha ucuz bir alternatif geliş salonu dışına gitmek ve AEROTAXI veya Aerocoop şirketlerden ya bir taksi almak, onlar metre devam ve maksimum şarj olur. R $ 70. Min.


: Rios otobüs istasyonu (Rodoviria-Novo Rio) itibaren
AC (R $ 5), şirketin GERÇEK (yaklaşık 45 dakika sürer) ile otobüs, Farme de Amoedo de Ipanema kurtulmak ve Rua Baro da Torre kadar yürüyün. Taksi R yaklaşık 45 $ ve uygun bir fiyatla organize bir taksi hizmeti olduğu yerde geliş salonu almak kolaydır.

Eğer Rua Baro da Torre N175 geldiğinizde orada bir kapı, bir gündüz bu kadar sadece içine elinizi koymak ve Düğmeyi döndürmek için açık olan, daha sonra sol ve halka kapı zili üzerinde 18 aşağı ev yürüyerek eğer kapı açık değil. Kapı kilitli, sadece sola (bunun üzerine Harmonia casa 18 diyor) için arası telefon halka ve biz gelip açın. Günümüzde ev bol bizim küçük bir sokakta kalır olduğunu gözlemlemek, tüm dış asılı Ülke Bayrakları var, biz tek bayrak ve İsveç (sarı çapraz mavi) var.
* Eğer komşular biri değil bize geldi emin olun!