X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Happy Hostel'e yol tarifleri

Kurzgasse 2, Vienna, Avusturya

Harita ve Yol Tarifleri


65%Oy

  • 66%Ekonomik
  • 73%Güvenlik
  • 70%Yer
  • 69%Çalışanlar
  • 54%Atmosfer
  • 58%Temizlik
  • 64%Tesisler

Çeviren Google Nasıl HappyHostel buluyorsunuz?

Eğer batı tren istasyonu (Westbahnhof) trenle geldiğinde önünde 'Gürtle'nin' sokak görebilirsiniz. Onu geçmeye ve sonra dönüp sağ elini ve Otel IBIS uzun binası kadar yaklaşık 200 metre boyunca bunu uygulayın. Sadece Otel önce Kurzgasse sola. O yaklaşık 50 metre izleyin ve sol HappyHostel de (ev nr. 2, Aegidigasse için köşe) bkz.

Geçici uluslararası trenlerin bazı istasyonunda Meidling varmak. Hiçbir yeraltı almak. 6 yön Floridsdorf, 4 durak Westbahnhof olduğunu.

Yön Kent-Loritz-Platz - - Eğer ana tren istasyonu (Hauptbahnhof) trenle gelirseniz, önünde tramvay 18 almak ve Marihilfer Gürtel durağına gitmek. Yol çapraz ve ev nr kadar yaklaşık 50 metes için Otel Ibis sol Kurzgasse izleyin. 2.

Arabayla gelirseniz, 'Gürtel Batı' ve Westbahnhof'a 'ibaresini' Gürtel 'izleyin. Mariahilfer Gürtel yönü batı tren istasyonuna sadece Otel Leonardo önce Otel Ibis sonra sağa çevirin. Siz Aegidigasse gelip sonraki köşe sağ taraftan sen Kurzgasse bakın.

Dikkat: (09:00-10:00 işgünü) binası önünde ve bütün ilçe Orada otopark ödenir. Cumartesi, Pazar ve resmi tatil ücretsizdir.

Apollo Garaj sadece 10 dakika yürüme mesafesindedir.

Eğer batı tren istasyonu (Westbahnhof) havaalanı transferi otobüsle Viyana havaalanı Schwechat uçakla gelmesi ve eğer yukarıdaki yönergeleri izleyin.

Havaalanından uçakla gelirseniz Bratislava Viyana / Erdberg için servis otobüsü almak ve Westbahnhof yeraltı U3 gitmek ve yukarıdaki yönergeleri izleyin.

Eğer uluslararası busstation Viyana Erdberg gelirseniz, Westbahnhof U3 almak ve sonra yukarıdaki yönergeleri izleyin.