X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Happy Dragon Courtyard'e yol tarifleri

No51,Dongsi Jiutiao, Dongcheng District, Beijing, Çin

Harita ve Yol Tarifleri


82%Oy

  • 83%Ekonomik
  • 84%Güvenlik
  • 85%Yer
  • 87%Çalışanlar
  • 83%Atmosfer
  • 82%Temizlik
  • 73%Tesisler

Çeviren Google Adres: No51, Dongsi Jiutiao, Chaoyang bölgesinde, Pekin.
Çince Adres: 北京市 东城区东四 九 条 51 号

Hat, 5 Zhangzizhonglu metro istasyonuna, sonra terminalini Dongsi Jiutiao Hutong içine sadece sol tarafta giriş kadar ana yol Dongsibeidajie üzerine köşeyi dolaşmak güney-doğu çıkış kapısı C. tarafından bırakın. Yaklaşık 3 dakika boyunca düz itibaren yürümek (sen sadece caddenin sol tarafında, bir eski siyah salon sedan araç, Komünist döneminden bir kalıntı bizim girişinde önce de başka bir pansiyon geçmek ve) ve bizim işaret ve göreceksiniz iki süslü taş aslan ile kırmızı ön kapı girişinde gururla dışında nöbet. Gece / sabah geç saatlerde gelen, kapı-zili lütfen.

HAVAALANI - Havaalanından taksi 100-130 RMB civarında mal olacak. Alternatif Zhangzizhonglu istasyonunda çıkmak için hattı 5 ve seyahat güney iki durak değiştirmek sonra, metro hattı Yonghegong Lama Tapınağı istasyonuna 2 bir istasyon batı almak sonra, Dongzhimen metro Havaalanı Servisi tren alabilir. Bu 27RMB mal olacak.

Pekin ana istasyonundan PEKİN İSTASYONU size Chongwenmen istasyonu batı durdurmak Metro Hattı 2 birini almak ve daha sonra Zhangzizhonglu durağı (bilet 2RMB olan) için 4 durak Hat 5 değiştirmek ve seyahat kuzey olabilir. Daha sonra yukarıdaki gibi yönergeleri izleyin.

WEST TREN İSTASYONU - Beijing West istasyonundan yaklaşık 25 RMB için bir taksi almak en kolay yoldur.

PEKİN GÜNEY İSTASYONU - yukarıda yönergeleri izleyin, Zhangzizhonglu istasyonu kuzey 3 durak seyahat etmek Hat 5 transfer daha sonra, Dongdan istasyonuna doğu 4 durak seyahat etmek Hat 1 olarak değiştirin sonra, Xidan metro istasyonuna metro hattı 4 alır.

(Bize bulamazsanız, bizi arayın lütfen.)