X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Han Tang Inn Hostel'e yol tarifleri

NO.7 Nan Chang Xiang, South of Xincheng Square, Xi'an, Çin

Harita ve Yol Tarifleri


92%Oy

  • 93%Ekonomik
  • 91%Güvenlik
  • 92%Yer
  • 94%Çalışanlar
  • 92%Atmosfer
  • 90%Temizlik
  • 91%Tesisler

Çeviren Google Biz çok uygun bulunmaktadır.
Çin adresi: 西安市 新城 广场 南侧 南 新 街 南 长 巷 7 号
İngilizce adresi: No.7 Nanchang Xiang (Alley) XINCHENG Guang Chang (Kare) Nan Xin Jie (cadde)

Çoğunluk Xian Tren İstasyonu, bazı (normalde Yüksek Hızlı Trenler) ulaşacaksınız Xian Kuzey Tren İstasyonu varmak rağmen, 2 tren istasyonları vardır Not

Xian TREN İSTASYONU Gönderen: yol çapraz ve otobüs No.603 almak, 3. durağı (XING Cheng Guang Chang 新城 广场) ininiz. , Kare yol çapraz kare devam etmek ve cadde boyunca sağ Darling Hotel bu dar sokak (Nan Chang Xiang 南 长 巷) olduğunu oturum geçirmeden önce NAN XING Jie 南 新 街 (SOKAK), sonra dönüp tabela hangi bizim hostel size yol olacak, sadece 200m sol tarafta!

Xian Kuzey Tren İstasyonu'na: metro hattı 2 (! Kadar kolay yoldan) almak ve Zhonglou Zhan (Çan Kulesi) istasyonu (aynı çizgi) ininiz. Eğer Big North Street (Bei Da Jie 北 大街) üzerine yürüyen olacak Exit D bırakın, bir sokak sadece metro çıkışında arkasında 一路 Xi Yi Lu 西 tabela göreceksiniz. Bu caddede yürümek ve Nan Chang Xiang 南 长 巷 yürürken bırakacak ilk sağa sonra ilk sola dönün. 200m için sokak izleyin ve sağ taraftaki bize açıkça göreceksiniz.


HAVALİMANI Gönderen:! (Melody Hotel önünde) emin Bell Tower geldiğinde servis otobüsü almak emin olun bu ana otobüs ama birkaç diğerleri vardır.

Sizin havaalanı servis otobüsü Xian merkezinde bariz Bell kule doğru trafikte, bu yolda yürümek, Big West Street (Xi Da Jie) güney tarafında gelecek. Burada çan kulesi altında ve ana yolların diğer tüm çıkışları götüren bir altgeçit bulacaksınız. Eğer North Street, Doğu Çık görene kadar Altgeçit izleyin. Emin Doğu çık değil Batı'yı olsun olun! Sonra sonra ilk sağa tekrar Nan Chang Xiang 南 长 巷 yürürken sizi terk edecek ilk takiben sola Xi Yi Lu 西 terminalini ilk sağa 一路 alarak bu Big North Street (Bei Da Jie) izleyin. 200m için sokak izleyin ve sağ taraftaki bize açıkça göreceksiniz.
.