X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

HI Washington DC'e yol tarifleri

1009 11th Street, NW Washington, Washington DC, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


86%Oy

  • 86%Ekonomik
  • 89%Güvenlik
  • 91%Yer
  • 88%Çalışanlar
  • 79%Atmosfer
  • 86%Temizlik
  • 84%Tesisler

Çeviren Google Yol / senin pansiyon bulmak nasıl
Biz K ve L sokakları arasında, 11. Cadde, NW üzerinde yer almaktadır. Bizim binanın önünde ve mavi tente uçan bayraklar bizi göreceksiniz. Bizim posta adresi: Hostelling International-Washington, DC; 1009 11th Street, NW; Washington, DC 20001.

GREYHOUND DAN / PETER PAN BUS / Megabus / TREN (AMTRAK) İSTASYON / BİRLİĞİ İSTASYONU
Metro demiryolu, Shady Grove doğru Red Line trene binin. Metro Merkezi'nde Çık ve 11th Street çıkışına. Kuzey HI-DC, K Street'in hemen Kuzey 11th Street (yaklaşık 10 dakika) üç blok yürümek.
Seyahatiniz tahmini toplam maliyeti = (günün saatine bağlı olarak) 2,85 $

Ya da, Georgetown doğru gidiyor sirkülasyon otobüsle. Union Station çıkın ve Kuzey Capitol Street bir blok hakkı yürüyün. Caddenin karşı tarafında kırmızı bir otobüs durağı arayın. 12. Caddesi, NW ve K Street, NW kesiştiği inin. HI-DC K Caddesi üzerinde 1 blok Doğu olduğunu.
Seyahatiniz tahmini toplam maliyeti = $ 1,00

HAVALİMANI: Metrorail & METROBÜS
Dulles Uluslararası Havalimanı (IAD) Gönderen: Rosslyn Metro İstasyonu Otobüs L'Enfant Plaza doğru 5A ve çıkışa. Metro Merkez İstasyonu'na at Blue Line Largo doğru tren ve çıkışa. 11th Street çıkışa. Kuzey HI-DC, K Street'in hemen Kuzey 11th Street (yaklaşık 10 dakika) üç blok yürümek.
Seyahatiniz tahmini toplam maliyeti = (günün saatine bağlı olarak) 7,35 $ için 7,65 $

Yoksa siz de Wiehle-Reston Doğu Metro İstasyonu'na Silver Line Express Bus (5 $) alabilir. Metro Center Silver Line atın. 11th Street çıkışa. Kuzey HI-DC, K Street'in hemen Kuzey 11th Street (yaklaşık 10 dakika) üç blok yürümek. Seyahatiniz = 8,60 $ için $ 10,90 tahmini toplam maliyeti (bu ekspres otobüs fiyatı dahil. Metro fiyatlandırma da günün saatine göre değişir)

Ronald Reagan / Washington National Airport (DCA) Gönderen: Metro Merkez İstasyonu'na at Metrorail Blue Line Largo doğru tren ve çıkışa. 11th Street çıkışa. Kuzey HI-DC, K Street'in hemen Kuzey 11th Street (yaklaşık 10 dakika) üç blok yürümek.
Seyahatiniz tahmini toplam maliyeti = (günün saatine bağlı olarak) $ 2.35 $ 2,65

Baltimore Washington Uluslararası Havalimanı (BWI) Gönderen: Orada Greenbelt Metro İstasyonu ve çıkışa doğru Otobüs B30 atın. Greenbelt Metro İstasyonu girin ve Mount Vernon Meydanı'nda karşı Sarı Hat trene binin veya Şube Caddesi doğru Yeşil Hat trene binin. Ve Mount Vernon Meydanı'nda ya sarı ya da yeşil hat trenleri, çıkış 11. Cadde Batı iki blok yürümek (a sol almak) ve HI-DC, K Street'in hemen Kuzey 11th Street (yaklaşık 10 dakika) üç blok Güney yürümek .
Seyahatiniz tahmini toplam maliyeti = $ 6.35 $ 6.90 (günün saatine bağlı olarak)

HAVALİMANI: SÜPER SHUTTLE
Kapıdan kapıya, paylaşılan yolculuğu van hizmeti, tahmini oranları:
- Dulles Uluslararası Havalimanı (IAD) Gönderen: İlk konuk için $ 31 ve ilave her konuk için 12 $
- Nereden Ronald Reagan / DC (DCA): İlk konuk için $ 17 ve ilave her konuk için 11 $
- Baltimore Washington Uluslararası Havalimanı (BWI) Gönderen: İlk konuk için 40 $ ve ilave her konuk için 13 $

HAVALİMANI: taksilerde
(Bir konuk için) Tahmini oranları:
- Dulles Uluslararası Havalimanı (IAD) Gönderen: 75 $
- Ronald Reagan / Washington (DCA) Gönderen: 25 $
- Baltimore Washington Uluslararası Havalimanı (BWI) Gönderen: $ 60- $ 70

Yukarıda listelenen tüm fiyatlar tahminidir ve bizim hostellers kolaylık sağlamak için genel bir referans olarak verilmektedir. HI-DC bildirimde bulunmaksızın, herhangi bir zamanda değişebilir bu fiyatlarla, üzerinde hiçbir kontrole sahip.