X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

HI - San Francisco - Fisherman's Wharf'e yol tarifleri

Building #240, Fort Mason, San Francisco, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


87%Oy

  • 83%Ekonomik
  • 89%Güvenlik
  • 92%Yer
  • 91%Çalışanlar
  • 84%Atmosfer
  • 86%Temizlik
  • 84%Tesisler

Çeviren Google HAVA:
Bart tarafından: havaalanından Montgomery istasyonuna BART trene binin. (Trenler 4 çalıştırmak hafta içi gece yarısı arası, 6 cumartesi günleri gece yarısı arası ve 8 Pazar ve tatil günlerinde gece yarısına kadar duyuyorum.) Için Kearny / Market'ten sokak seviyesine kadar yürüyün ve MUNI otobüs # 30 (2 $, tam değiştir) almak Van Ness / North Point. Franklin Street Bay Caddesi üzerinde bir blok batı yürüyün. Fort Mason içine sağa dönün ve pansiyon şapelin sol ve su doğru için HOSTEL işaretleri izleyin.

Servisi tarafından: Lorrie en Havaalanı Servisi San Francisco Uluslararası Havalimanı ve HI-San Francisco pansiyonlar arasında servis hizmeti için kişi başına 14 indirimli olarak sunuyor. Daha fazla bilgi ve rezervasyon için hostel başvurun.

Taksi ile: bol havaalanında bulunan özel taksiler genellikle vardır. Bagaj dışında resmi bir taksi durağı arayın. SFO gelen pansiyon bir yolculuk yaklaşık 55 $ geri koyacaktır.

AMTRAK KULLANIMI:
En yakın Amtrak tren istasyonu Emeryville, ama Amtrak San Francisco otobüs servisi bağlantı sunuyor. Nihai hedef olarak - Eğer tren bileti, seçin 'Mid-Town San Francisco' satın aldığınızda. Mid-Town otobüs durağına, Plaj Caddesi üzerinde batı 2 blok yürümek, sonra Van Ness / Bay durdurmak için MUNI otobüs içerisinde 47. alır. Franklin Street Bay Caddesi üzerinde bir blok batı yürüyün. Fort Mason içine sağa dönün ve pansiyon şapelin sol ve su doğru için pansiyon işaretleri izleyin.

GREYHOUND KULLANIMI:
San Francisco Geçici Transbay Terminali'nde Greyhound İstasyonu'ndan, çıkmak ve Folsom üzerinde sağa dönün. Beale üzerine ilk sağa alın ve 1 blok yürümek. Howard üzerinde sola dönün ve yaklaşık 3 blok yürümek. Howard ve 3rd Street kuzeydoğu köşesinde, MUNI-30 otobüs durağı bulabilirsiniz. Kurulu bir MUNI otobüs 30. ve Van Ness ve North Point ininiz. Blok sonuna Van Ness güneye yürümeye devam. Bay sağa dönün ve 1 blok yürümek. Fort Mason içine sağa dönün ve pansiyon şapelin sol ve su doğru için pansiyon işaretleri izleyin.

SÜRÜŞ:
KUZEY (Golden Gate Köprüsü) Gönderen: Eğer Golden Gate Köprüsü kapalı olsun, Highway 101 Güney Lombard Street olur. Franklin Caddesi üzerinde sola dönün. Bay ve Franklin Fort Mason girin. Aşağıda tarifi 'Park içinde' bakın.

DOĞU (Bay Bridge) Gönderen: Highway 80 West üzerinde, Octavia Blvd Golden Gate Köprüsü ve çıkış işaretlerini takip edin. Oak Street (tek yönlü bir sokak) sağa dönün. Franklin Street (tek yönlü bir cadde) üzerinde sola dönün. Franklin sonuna kadar tüm yol ve Franklin ve Koyu'nda Fort Mason girin. Aşağıda tarifi 'Park içinde' bakın.

GÜNEY Gönderen: Hwy 101 North izleyin işaretler Golden Gate Köprüsü çıkmak için. Octavia Blvd çıkın. Oak Street (tek yönlü bir sokak) sağa dönün. Franklin Street (tek yönlü bir cadde) üzerinde sola dönün. Franklin sonuna kadar tüm yol ve Franklin ve Koyu'nda Fort Mason girin. Aşağıda tarifi 'Park içinde' bakın.

Park içinde: Franklin Street bir şapel bir çatal gelir, şapel (Papa Road) solundaki sokak almak. Hostel Bu caddenin sonunda uzun beyaz bir binadır.

Ücretsiz park yeri ilk gelen ilk hizmet olarak hostel mevcuttur.