X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

HI - San Francisco - Downtown Hostel'e yol tarifleri

312 Mason Street, San Francisco, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


88%Oy

  • 84%Ekonomik
  • 90%Güvenlik
  • 94%Yer
  • 89%Çalışanlar
  • 85%Atmosfer
  • 89%Temizlik
  • 86%Tesisler

Çeviren Google *** Lütfen dikkat: Ayrıca, sadece 2 blok güney bize, Mason Caddesi üzerinde bulunan başka bir pansiyon var. Biz birkaç misafirler yanlışlıkla yanlış hostel de kontrol yaşadım. 312 Mason Street (Geary ve O'Farrel arası) - Eğer doğru yerdesiniz emin olun. Bizim girişinde dışında Hostelling Uluslararası logolar arayın.

Havalimanından:
BART tarafından: havaalanından Powell istasyonuna BART trene binin. (Trenler Pazar ve tatil günleri gece yarısına kadar hafta içi gece yarısı 04:00, cumartesi gece yarısı 06:00 ve 08:00 çalıştırın.) O'Farrell Caddesi üzerinde sola dönün, kuzey Powell Caddesi üzerinde iki blok yürümek, sonra Mason Caddesi üzerinde sağa dönün . Hostel sağ tarafındadır.

Servisi tarafından: LORRIE en Havaalanı Servisi San Francisco Uluslararası Havalimanı ve HI-San Francisco lerdeki arasında servis hizmeti için kişi başına $ 14 indirimli sunuyor. Daha fazla bilgi ve rezervasyon için pansiyon başvurun.

Taksi: havaalanında bulunan özel taksiler bol genellikle vardır. Bagajı talep dışında resmi bir taksi durağına arayın. Hostel SFO A yolculuğu yaklaşık 50 $ geri koyacaktır.

Greyhound istasyonundan:
San Francisco'nun Geçici Transbay Terminali'nin çıkışında Greyhound İstasyonu'na ve Folsom üzerinde sağa dönün. Beale üzerine ilk sağa ve 1 blok yürümek. Howard çapraz ve Howard ve Beale kuzeydoğu köşesinde MUNI otobüs içerisinde 38. durağı bulabilirsiniz. Geary ve Powell MUNI otobüsü içerisinde 38. atın. 1 blok için Geary batı yürümeye devam, sonra Mason sola dönün. Hostel sol tarafta ilk bloğunda.

Amtrak Gönderen:
Yakın Amtrak tren istasyonu Emeryville olduğunu, ancak Amtrak San Francisco bağlayarak otobüs hizmeti sunmaktadır. Nihai hedef olarak - Eğer tren bileti satın aldığınızda, 'Westfield Alışveriş Merkezi San Francisco' seçeneğini seçin. Alışveriş Merkezi otobüs durağına, ardından Mason Caddesi üzerinde sağa, O'Farrell Caddesi üzerinde sola dönün, Powell Caddesi üzerinde kuzeyinde iki blok yürümek. Hostel sağ tarafındadır.

By car:
Van Ness Avenue (US 101) itibaren, doğu Mesaj Caddesi üzerinde sürücü. Mason Caddesi üzerinde sağa dönün. Hostel caddenin sol tarafında, aşağı iki blok.

Pansiyon önünde yükleme bölgesinde Park; Ön büro personeli daimi park sizi yönlendirecektir. Yakındaki bir sürü günde yaklaşık 20 $ ödeme bekliyorlar.