X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

HI San Francisco - City Center'e yol tarifleri

685 Ellis Street, CA 94109, San Francisco, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


83%Oy

  • 82%Ekonomik
  • 84%Güvenlik
  • 67%Yer
  • 86%Çalışanlar
  • 85%Atmosfer
  • 92%Temizlik
  • 86%Tesisler

Çeviren Google HAVAALANI:
Bart tarafından: Civic Center istasyonuna havaalanından BART trene binin. (Trenler hafta içi gece yarısı 04:00, Cumartesi günleri gece yarısına kadar 06:00, Pazar ve tatil günlerinde gece yarısına 08:00 çalıştırın.) UN Plaza çıkış kullanılarak istasyonu çıkın. City Hall doğru plaza (büyük kubbeli bina) üzerinde yürümek ve Larkin Caddesi üzerinde sağa çevirin. , 5 blok kuzey Larkin üzerinde yürümek sonra Ellis Caddesi üzerinde sağa dönün. Pansiyon righthand tarafında ilk binadır.

Servisi tarafından: lorrie en Havaalanı Servisi San Francisco Uluslararası Havalimanı ve HI-San Francisco Pansiyonlar arasındaki servis hizmeti için kişi başına 14 $ indirimli sunuyor. Daha fazla bilgi ve rezervasyon için pansiyon başvurun.

Taksi ile: havaalanında kullanılabilir özel taksiler bol genellikle vardır. Bagajı talep dışında resmi bir taksi durağına arayın. Hostel SFO A yolculuğu geri yaklaşık 50 $ koyacaktır.

GREYHOUND KULLANMA:
Ve San Francisco'nun Geçici Transbay Terminal, çıkışta Greyhound İstasyonu'na Folsom üzerinde sağa dönün. Beale üzerine ilk sağa ve 1 blok yürümek. Howard Çapraz ve Howard ve Beale kuzeydoğu köşesinde MUNI otobüs # 38 otobüs durağı bulabilirsiniz. Geary ve Larkin Sokaklar MUNI otobüs # 38 atın. Sonra Ellis sola, 2 blok için güney Larkin yürümek Geary'yi çapraz. Hostel sizin sağdaki ilk binadır.

Amtrak KULLANMA:
En yakın Amtrak tren istasyonu Emeryville, ama Amtrak San Francisco bağlayan otobüs hizmeti sunmaktadır. Nihai hedef olarak - Eğer tren bilet satın aldığınızda, 'Civic Center San Francisco' seçeneğini seçin. Civic Center otobüs durağı, City Hall doğru BM Plaza (büyük kubbeli bina) karşısında batı yürümek ve Larkin Caddesi üzerinde sağa dönün. , 5 blok kuzey Larkin üzerinde yürümek sonra Ellis Caddesi üzerinde sağa dönün. Pansiyon righthand tarafında ilk binadır.

SÜRÜŞ:
Van Ness Avenue (US 101) itibaren, O'Farrell Caddesi üzerinde doğu sürücü. O'Farrell Caddesi üzerinde sola. Hyde Caddesi üzerinde sağa dönün ve hemen Ellis Caddesi üzerinde sağa dönün. Hostel sizin sol tarafta blok sonunda.

Pansiyon önünde yükleme bölgesinde park; Ön büro personeli, yakındaki kalıcı park sizi yönlendirecektir. 12 saat başına 10 $ ödeme bekliyorlar.