X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyonu

HI - San Francisco - City Center Hostel'e yol tarifleri

685 Ellis Street, CA 94109, San Francisco, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


85%Oy

  • 83%Ekonomik
  • 84%Güvenlik
  • 66%Yer
  • 90%Çalışanlar
  • 89%Atmosfer
  • 91%Temizlik
  • 88%Tesisler

Çeviren Google HAVA:
BART tarafından: havaalanından Civic Center istasyonuna BART trene binin. (Trenler 4 çalıştırmak hafta içi gece yarısı arası, 6 cumartesi günleri gece yarısı arası ve 8 Pazar ve tatil günlerinde gece yarısı üzereyim.) UN Plaza çıkış kullanarak istasyonu çıkın. City Hall (büyük kubbeli bina) doğru plaza karşısında yürüyün ve Larkin Caddesi üzerinde sağa dönün. 5 blok Larkin kuzeye yürümek, sonra Ellis Caddesi üzerinde sağa dönün. Hostel righthand tarafında ilk binadır.

Servisi tarafından: Lorrie en Havaalanı Servisi San Francisco Uluslararası Havalimanı ve HI-San Francisco pansiyonlar arasında servis hizmeti için kişi başına 14 indirimli olarak sunuyor. Daha fazla bilgi ve rezervasyon için hostel başvurun.

Taksi ile: bol havaalanında bulunan özel taksiler genellikle vardır. Bagaj dışında resmi bir taksi durağı arayın. SFO gelen pansiyon bir yolculuk yaklaşık 50 $ geri koyacaktır.

GREYHOUND KULLANIMI:
San Francisco Geçici Transbay Terminali'nde Greyhound İstasyonu'ndan, çıkmak ve Folsom üzerinde sağa dönün. Beale üzerine ilk sağa alın ve 1 blok yürümek. Çapraz Howard ve MUNI otobüs Howard Beale ve kuzeydoğu köşesinde # 38 otobüs durağı bulabilirsiniz. MUNI otobüs # 38 Geary ve Larkin Sokaklar götür. Çapraz Geary Ellis üzerinde sola dönün sonra, 2 blok için Larkin güneye yürümek. Hostel sizin sağdaki ilk binadır.

AMTRAK KULLANIMI:
En yakın Amtrak tren istasyonu Emeryville, ama Amtrak San Francisco otobüs servisi bağlantı sunuyor. Nihai hedef olarak - Eğer tren bileti, seçin 'Civic Center San Francisco' satın aldığınızda. Civic Center otobüs durağına, City Hall (büyük kubbeli bina) doğru UN Plaza genelinde batı yürüyüş ve Larkin Caddesi üzerinde sağa dönün. 5 blok Larkin kuzeye yürümek, sonra Ellis Caddesi üzerinde sağa dönün. Hostel righthand tarafında ilk binadır.

SÜRÜŞ:
Van Ness Caddesi (US 101), sürücü Doğudan O'Farrell Caddesi üzerinde. O'Farrell Caddesi üzerinde sola dönün. Hyde Caddesi üzerinde sağa dönün ve hemen Ellis Caddesi üzerinde sağa dönün. Hostel sol tarafta blok sonundadır.

Pansiyon önünde yükleme bölgesinde Park; ön büro personeli yakın kalıcı park sizi yönlendirecektir. 12 saat başına 10 $ ödeme bekliyorlar.