Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

HI San Diego - Point Loma

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 9.1
 • Güvenlik 9.7
 • Yer 8.5
 • Çalışanlar 9.3
 • Atmosfer 8.8
 • Temizlik 9.6
 • Tesisler 9.4

Yer

3790 Udall St

Tesis Konumu

Çeviren Google
Sürüş: (biz halka açık ücretsiz otopark sokak var)

Havaalanı terminal, Kuzey Harbor Dr, Chatsworth üzerinde Nimitz Blvd başka sağ ve henüz başka sağ hakkı almak, sonra Poinsettia sola ve Udall tekrar bıraktı. Önümüzde sağ blok vardır. Dikkat! San Diego taksi sürücüleri alanı az bilgiye sahip, bu yüzden onlara yön vermek gibi görünüyor. Taksiler, sadece (ucu dahil) havaalanından yaklaşık 13 $ olmalıdır.

Doğudan: batı I-8 tüm yol alın. Bu sona erdiğinde, bu Sunset Cliffs adlı bir sokağa seni terk edecek. Voltaire o izleyin, sola. Worden tepeye devam edin ve sağa dönün. Önümüzde solda bir blok vardır.

Kuzey Gönderen: Rosecrans çıkmak için I-5 atın. Rosecrans devam edin. Eğer Lytton aldıktan sonra sağa dön. Voltaire bu takip, sağa dönün. Worden tepeden aşağı devam edin ve sola çevirin. Önümüzde solda bir blok vardır.

Toplu Taşıma: (tüm routs ve zaman tabloları için www.sdcommute.com gidin veya 1-800-gidip çağrı)

* # 923 otobüs 6 am 6:30 pm Mon çalışır - Sat. (Oturdu ve NO Pazar BUS Limited). Daha sonra veya pazar günü gelmeden eğer biz bir taksi ($ 13) alarak öneririz. Daha fazla bilgi için pansiyon başvurun. *

Havai San Diego, Point Loma otobüs # 923 tarafından hizmet. Dur Voltaire ve Poinsettia hostel bir blok yer almaktadır. Voltaire itibaren Poinsettia üzerine bir hakkı, Udall Sokağı'nda sonra sağa dön. Biz büyük bir kırmızı binada bloğunun sonunda yer almaktadır.

Tren İstasyonu: (Amtrak)
Otobüs: Broadway Amtrak istasyonu yürüyüş (Amtrak önünde sokak) Gönderen. Ocean Beach gidiyor # 923 (cumartesi günleri 992-923 atın) Pick up. Poinsettia ve Voltaire inin. Poinsettia aşağı karşısında yürüyün ve Udall üzerine sağa. pansiyon sağda kırmızı yapıdır. Cumartesi günleri 992-923 atın.

Otogar: (Tazı)
Otobüs: Tazı istasyonundan kırmızı Döşeme ve mor pencereler ile bronzluk bina caddenin karşısında yürüyün. Zemin katta transit karmaşık. Şehir doğru Arabası (Turuncu Hattı, hafif raylı sistem) alın, ve San Diego, Santa Fe İstasyonu'nda arabası çıkın. Sonra Broadway ve Kettner caddelerinin kesiştiği bu istasyonu üzerinden yürümek. Ocean Beach doğru otobüs # 923 almak ve Voltaire ve Poinsettia Streets otobüs çıkın. Köşesinde kütüphaneye sokak arası ve ardından uzak kuzeybatı köşesindeki blok etrafında yürüyün. pansiyon köşesinde büyük, kırmızı 2 katlı bina. Seyahat süresi otobüs / tramvay, taksi ile 25mins tarafından 35 dakika olduğunu.

Havaalanı: (SAN)
Otobüs: Kuzey Harbor Drive yürümek ve caddenin havaalanı tarafındaki otobüs # 923 yakalamak. Voltaire ve Poinsettia otobüsten inin. Poinsettia aşağı karşısında yürüyün ve Udall üzerine sağa. pansiyon sağda kırmızı yapıdır.
 • Ekonomik 9.1
 • Güvenlik 9.7
 • Yer 8.5
 • Çalışanlar 9.3
 • Atmosfer 8.8
 • Temizlik 9.6
 • Tesisler 9.4
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.