Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

HI Baltimore

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 9.0
 • Güvenlik 9.1
 • Yer 9.1
 • Çalışanlar 8.9
 • Atmosfer 8.5
 • Temizlik 8.8
 • Tesisler 8.5

Yer

17 West Mulberry Street

Tesis Konumu

Çeviren Google
Toplu Taşıma Hakkında Genel Bilgiler
** Alan Pansiyonlar arasındaki yolcuları taşırma yeni hostel HIKER kapıdan-kapıya otobüs hizmeti göz atın. Fiyatlandırma ve bilgi zamanlama, yollar için www.hostelhiker.com gidin!
Bir tek yönlü geçiş $ 1,60 ve tüm gün sınırsız geçiş $ 3.50. Otobüs, metro, hafif raylı sistem - tüm gün geçiren tüm toplu taşıma için iyidir. Herhangi bir yerden pansiyon almak hakkında bilgi için MTA web sitesini kontrol edin. Bakınız: www.mtamaryland.com
Sen hafif raylı satın alabilir ve metro durakları yakınında bulunan kabinleri de geçer. Sen hafif raylı ve metro geçer için kesin bir değişiklik gerekmez.
Otobüse binerken otobüs geçer satın alabilirsiniz. Sen tam değişiklik gerekir.
Baltimore City bölgesindeki en önemli turizm merkezlerinden giden bir ücretsiz servis Charm City Sirkülasyon yoktur. Daha fazla bilgi için bkz www.charmcitycirculator.com
** Yeni Hostel Hiker hostel-to-pansiyon otobüs hizmeti göz atın. Daha fazla bilgi için www.hostelhiker.com gidin.

Yol
BWI Airport:
1. Hafif Raylı:
Tam bir zamanlama ve işleme bakınız zamanlarında için :
http://www.mtamaryland.com/services/lightrail/
 Hafif Raylı hızlı ve ucuz, 1,60 $ bir yolu, $ 3.50 (tüm toplu taşıma için iyi) tüm gün sınırsız geçiş. Bu BWI terminalinden doğrudan bırakır. Centre Street Durağı'na ortalama yolculuk yaklaşık 30 dakika sürer. Tren bırakıyor yerden BWI içinde bulunan bilet gişelerinde bilet satın alabilirsiniz.
 Eğer Zemin Ulaştırma ve BWI Hafif Raylı (tren sembolü) işaretlerini takip arazi kez. BWI bırakarak tüm Hafif Raylı trenler şehir Baltimore götürecek. Centre Street Hafif Raylı Stop BWI hafif raylı alın. Tren gidiyordu yönde yürüyün ve ANITI STREET üzerine ilk SAĞ yapmak. Iki blok yürümek ve CATHEDRAL STREET üzerine HAKKI yapmak. Üç blok yürüyün ve MULBERRY STREET üzerine bir sol yapın. Hostel sizin SAĞ üzerinde İKİNCİ BİNA. Biz üç katlı varlıklı bir konakta yer almaktadır. Toplam mesafe mil, ya da yaklaşık 10 dakika mesafededir.
Çevrede Washington Anıtı, Enoch Pratt Free Library, ve Baltimore Bazilikası bulunur.
2. Taksi:
 kara taşımacılığı ve taksiler (araba sembolü) için havaalanı takip işaretleri bir taksi almak. Pansiyon BWI ortalama yolculuk etrafında 30,00 $ mal olacak.
3. Servis:
 BWI Süper Servisi Downtown günde 24 saat yolculuk sunuyor. Rezervasyon 1-800-258-3826 arayabilir veya www.supershuttle.com bkz yapmak için
 Havaalanı Servisi 03:00 dan gece yarısına kadar hizmet sunmaktadır. Rezervasyon 1-800-776-0323 arayabilir veya www.theairportshuttle.com bkz yapmak için
Dulles International Airport:
Dulles Uluslararası Havaalanı'na Baltimore almak için size 1-1 ve toplu taşıma ile araba ile bir buçuk saat, ya da üç saat kadar sürer. Varsa, BWI uçan çok daha iyi bir seçenek olacaktır.
1. Toplu Taşıma
 Batı Falls Church Metro İstasyonu'na (10,00 $ tek yön) Dulles Uluslararası Havaalanı'na Washington Flyer Service (http://www.washfly.com/flyer_bus_schedule.htm) atın.
MARC tren çalışmıyor hafta sonları için alternatif rota LENFANT Plaza durağına West Falls Church DC almaktır. Greenbelt doğru Yeşil Hat aktarın. Greenbelt Durağı'na Yeşil Hat alın ve Metro İstasyonu'na çıkın. Baltimore Washington Uluslararası Havalimanı (BWI) otobüs B30 olsun. BWI At şehir Baltimore Light Rail olsun. Yukarıdaki Light Rail için yönergeleri izleyin. Toplam maliyeti yaklaşık 10,00 $ olacaktır.
 Metro almak ve Metro Center (New Carrollton doğru) Portakal Hattı alır.
 Metro Center At (Glenmont doğru) Kırmızı Hat geçer ve Union Station ininiz. metro için toplam maliyeti (fiyatlar değişebilir veya bilgi değişmiş olabilir) 2,35 $ civarında olacak.
 Union Station MARC Penn Hattı tren almak At (Pazartesi Cuma SADECE, Cumartesi ve Pazar günü Amtrak) Baltimore Northbound - (http://www.mtamaryland.com/services/marc/schedulesSystemMaps/penn_Sept08%20.pdf).
 Penn Station inin ve aşağıdaki Penn İstasyonu'na yönergeleri izleyin.
MARC tren için toplam maliyeti 7,00 $ bir yoludur. Amtrak 30,00 $ 14,00 $ arasında değişmektedir.
2. Taksi
 Bir taksi size de üzerinde 100,00 $ maliyet ve gerçekçi bir seçenek değil olacaktır. Dulles uzak Baltimore City (trafik iki saat kadar) fazla bir saat olduğunu.
3. Süper Servisi
 Dulles gelen servis hizmeti size ilk kişi 90,00 $ ve 10,00 $ her ek kişi mal olacak. Bu taşıma yöntemi kullanmak için havaalanında Super Servisi standını bulun.

Downtown Greyhound Otobüs Durağı:
1. Toplu Taşıma
Greyhound otobüs garından  Saratoga Street yakınındaki durağı 27. otobüsle. Üç blok için (sayılar aşağı olacak) Saratoga Caddesi üzerinde doğu yürüyün. Liberty Caddesi üzerine sola dönün ve bir blok yürümek. Mulberry Sokağı'nda sağa dönün. hostel sağ, 17 Batı Mulberry Caddesi üzerinde ikinci kapı.
 Biz şehir otobüs durağına yürüyüş önermiyoruz. Otobüs durağı son zamanlarda şehir dışına biraz taşındı ve bir sanayi bölgesi dir. yürüyüş, ancak eski endüstriyel binalar bir sürü değil sokaktaki bir sürü insan var yerlerde yürürken olacak, yeterince kolaydır.
2. Taksi
 Greyhound Bir taksi trafik bağlı 8,00 $ 12,00 $ mal olacak.

Travel Plaza (Greyhound, China Town Otobüsler):
1. Toplu Taşıma
 şehir merkezine doğru 20. otobüsle. Fayette ve Charles caddelerinin kesiştiği inin. Kuzey 3 blok Charles Caddesi'nde (trafik akışı ile) yürüyün. Mulberry Street sola dönün. pansiyon sol taraftaki Katedrali ve Dut caddelerinin kesiştiği yakınında yer almaktadır. Travel Plaza A otobüs yolculuğu yaklaşık 40 dakika sürer.
Bazı China Town Otobüsler 323 Park Avenue hizmetini devre dışı bırakın sunuyoruz. Bu konum bir blok uzaklıkta pansiyon olduğunu. Çalışır yolu Travel Plaza gelmesi ve 15 yolcu van sonra 323 Park Avenue durağına götürür olduğunu. O durağı itibaren Mulberry Street trafik akışı ile bir blok yürümek olacaktır. Mulberry Caddesi üzerinde sağa dönün ve katedral Street bir blok yürümek. Hostel Cathedral Caddesi sağdan ikinci kapı.

Megabus * Biz Mega Bus önermiyoruz !!
1. Whitemarsh Parkı'na yürümek ve (Campbell Blvd üzerine, SAĞ Town Center Dr üzerine SOL SAĞ Honeygo Blvd üzerine otopark sapağından) Town Center Ride gerekecektir
2. otobüs # 35 atın.
3. SARATOGA ve KATEDRALİ sokaklarda inin.
4. yürüyün bir blok kuzey Cathedral sokakta (trafiğine karşı) ve Mulberry Sokağı'nda SAĞ çevirin. Hostel sağdaki ikinci kapı.
Bolt Otobüs
1. Bolt Otobüs Penn İstasyonu düşüyorlar. Eğer otobüsten aldığınız zaman (trafik akışı ile) Penn Station doğru yürümek gerekir. Penn Station driveway girmeden önce ücretsiz servis ve otobüs durağı köşesinde. Pansiyon almak için, Penn İstasyonu'na yönergeleri takip ediniz.
MVP Otobüs
1. MVP otobüsü Kuzey Caddesi ve Charles Street düşüyorlar. Sen Penn Station gelmesi iki blok için (trafiğine karşı) Charles Caddesi üzerinde güney yürümek istiyorum olacaktır. Hostel doğru gidiş otobüs yakalamak Saint Paul Caddesi'nin köşesine Penn İstasyonu'nun önünde yürümek. Penn İstasyonu'na takip tarifi pansiyon almak için.
Penn Station
Penn Station 1. Aziz Paul Street aşağı 3. otobüsle. Sol doğru tren istasyonu açmak çıkarken ve sürücünün girişinde yürümek. Sürücü ve Aziz Paul Caddesi'nin köşesinde bir otobüs durağı vardır. # 3 otobüs Mulberry ve Katedrali Sokaklar köşesinde hostel doğrudan karşısında düşüyorlar. Otobüs 1,60 $ bir yol ya da tüm gün pass 3,50 $ olduğunu. Tren istasyonundan bir otobüs yolculuğu yaklaşık 20 dakika sürer.
2. Charm City Sirkülasyon (www.charmcitycirculator.com) şehir genelinde çalışan bir Ücretsiz Servis olduğunu. Eğer otobüs 3. alacağını aynı yerde Penn İstasyonu'na pick up olabilir. Mulberry Street ve Aziz Paul Caddesi'nin kesiştiği noktada inmek istiyorum. Sadece yaklaşık iki blok için (trafiğine karşı) Mulberry Caddesi üzerinde yürüyerek tepeye olacak. Cathedral Caddesi ulaşmadan pansiyon soldaki son kapı ikinci.
 Yaz Çalışma Saatleri (1 Nisan-31 Ekim)
Pazartesi-Perşembe: 6:30-09:00
Cuma: 06:30 am-midnight
Cumartesi: 09:00 am-midnight
Pazar: 9:00-09:00
 Kış Çalışma Saatleri (1 Kasım-31 Mart)
Pazartesi-Perşembe: 6:30-08:00
Cuma: 06:30 am-midnight
Cumartesi: 09:00 am-midnight
Pazar: 9:00-08:00
Eğer bir yürüyüşe kadar ise 3. Penn Station 12 blok veya Hostel bir mil (1.6km) 'dir. Charles Caddesi'nde (trafik akışına karşı) güney yürüyün. Washington Anıtı geçmiş sana kez iki blok daha gidip Mulberry Street içine doğru çevirin. 17 West Mulberry Street - pansiyon sol tarafta olduğunu. Charles Street aşağı yürüyüş güzel bir yürüyüş olduğunu ve daha sonra ziyaret etmek isteyebilirsiniz dükkan ve restoranlar bir dizi görmek alırsınız.
4. Penn İstasyonu'na taksi trafik bağlı 5,00 $ 7,00 $ mal olacak.
Arabayla
Downtown / Martin Luther King Blvd. 395 North - güney (Washington DC) Eğer 53 to Exit 95 almak istediğiniz geliyor 1. 'Downtown' yönünde sola kalın. Bir kez sağınızda hareket çıkmak ve Conway Sokağı'nda sağa trafik akışı ile gitmek. Charles Sokağı'nda ilk sola olun. 10 blok için Charles Street, izleyin ve Franklin Sokağı'nda bir sola. Katedral Sokağı'nda Franklin Street kapalı ilk SOL olun. Mulberry Sokağı'nda Katedrali Street kapalı ilk SOL olun. Hostel Cathedral Caddesi, 17 Batı Mulberry Street 2. kapı.
 Washington DC'den alternatif rota DC dışında Baltimore Washington Parkway almaktır. Sen Baltimore bu takip edecek. Bir kez Orioles Stadyumu geçmiş Eğer Pratt Sokağı'nda bir HAKKI yapmak istiyorum. Yaklaşık üç sokak gidin ve Charles Sokağı'nda bir SOL yapmak. 10 blok için Charles Street, izleyin ve Franklin Sokağı'nda bir sola. Katedral Sokağı'nda Franklin Street kapalı ilk SOL olun. Mulberry Sokağı'nda Katedrali Street kapalı ilk SOL olun. Hostel Cathedral Caddesi, 17 Batı Mulberry Street 2. kapı.
Downtown / Martin Luther King Blvd. 395 North - Kuzey (Philadelphia, NYC) geliyor 2. 53 -53 çıkmak için 95 güneyi almak 'Downtown' yönünde sola kalın. Bir kez sağınızda hareket çıkmak ve Conway Sokağı'nda sağa trafik akışı ile gitmek. Charles Sokağı'nda ilk sola olun. 10 blok için Charles Street, izleyin ve Franklin Sokağı'nda bir sola. Katedral Sokağı'nda Franklin Street kapalı ilk SOL olun. Mulberry Sokağı'nda Katedrali Street kapalı ilk SOL olun. Hostel Cathedral Caddesi, 17 Batı Mulberry Street 2. kapı.
3. Kuzey (I83) geliyor. Baltimore City doğru 83 South kalın. (Çıkış sağa keskin bir dönüş ve daha sonra bir durak ışık) Maryland Avenue Çık 5 atın. Maryland Avenue üzerine durma ışık çıkış kapalı sola dönün. 1 mil Maryland Avenue'de kentin içinden devam edin. Sen ve ardından dik bir tepeye (sol tarafta Walters Sanat Müzesi geçen) bir tepeden aşağı gidecek. Franklin Sokak üzerinde çapraz ve Mulberry Sokağı'nda sonraki sola. Hostel Cathedral Street (Maryland Ave. Cathedral Caddesi dönüşür), 17 W Mulberry Street 2. kapı.
Batıda (Pittsburgh, Ohio) geliyor 4. 'Essex' yönünde Güney 695 70 Doğu alır. 695-95 Kuzey izleyin. 95 North üzerine almak ve güneyden gelirken verilen yönergeleri izleyin (1 numara)
OTOPARK
1. Biz 8 $ bir gece için pansiyon arkasında mevcut otopark sınırlıdır. otopark, 24 saat video izleme ile bir gün izlenir. park biz aracınızı hareket etmek gerekiyor durumunda ön masada anahtarlarınızı bırakmak istenecektir yani çift otopark. Bir sedan daha büyük araçlar (kamyonet, büyük kamyon, vb) iki otopark noktalar ($ 16) için tahsil edilecektir.
Sırasında sokaklarda hiçbir otopark hour kez acele rağmen 2. Cadde otopark, $ 1 saatte mevcuttur. Sokakta arabanızı park halinde işaretlerin farkında olmak. Çekme şehir alanında uygulanan ve 260 $ dik para cezası getiriyor. Garaj bir dizi alanında kullanılabilir ve bunlar 8 $ 20 $ bir gün dan (her zaman gelmek ödeme ve gider) arasında değişmektedir. Eğer Hostel arkasındaki otopark kullanmak istiyorsanız otopark ayırmak gerekir.
 • Ekonomik 9.0
 • Güvenlik 9.1
 • Yer 9.1
 • Çalışanlar 8.9
 • Atmosfer 8.5
 • Temizlik 8.8
 • Tesisler 8.5
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.