X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

HBC Hostel'e yol tarifleri

VI. Nagymezo u. 49, Budapest, Macaristan

Harita ve Yol Tarifleri


86%Oy

  • 91%Ekonomik
  • 89%Güvenlik
  • 87%Yer
  • 88%Çalışanlar
  • 78%Atmosfer
  • 82%Temizlik
  • 84%Tesisler

Çeviren Google Keleti (Doğu) tren istasyonu:
- No.78 troleybüs alın ve dokuzuncu istasyonu (Bajcsy-Zsilinszky t) kapalı olsun.
- Ne zaman sen almak, caddenin karşı tarafında açmak ve bir sonraki düz sokağa sonra, soldaki hemen açın. Bu bizim sokak. Biz sayı 49, birinci katta bulunmaktadır. Kapı zili: 20


DELI (Güney) tren istasyonu:
- Hiçbir kırmızı metro (metro, metro) veya metro atın. 2 ve üçüncü istasyon (Kossuth Lajos tr / kare) kapalı olsun. Metro bölümün çıkmak ve hiçbir troleybüs alır. 70 veya 78 ve ikinci istasyona (Bajcsy-Zsilinszky ut) kapalı olsun.
- Eğer troleybüs çıkmak zaman, bizim yerin önünde olacak. Biz sayı 49, birinci katta bulunmaktadır. Kapı zili: 20


Nyugati (Batı) tren istasyonu:
- Eğer Nyugati gelirseniz, bizden 5 dakika. Sen yürüyebilir; Bize ulaşmak için herhangi bir ulaşım gerekmez.
- Eğer bina dışında olsun, soldaki açın 30 metre yürümek sağ ve sadece trafik ışığı karşısında sonraki köşe / blok dönüşte.
- O zaman 150 metre düz git. İki köşe sonra kavşak gelip sonra caddenin karşı tarafında açın, sonra tekrar sonraki sokağa sola açmak, ve bu bizim sokak olacaktır. Biz sayı 49, birinci katta bulunmaktadır. Kapı zili: 20


Nepliget Gönderen - Uluslararası otobüs istasyonu:
- Hiçbir mavi metro (metro, metro) veya metro atın. Ujpest-KOZPONT yönüne 3 ve 8. istasyonu (Nyugati palyaudvar) kapalı olsun.
- Eğer Nyugati (Batı) tren istasyonu önünde olduğunda ve metro bölümü bırakın; Bizden 5 dakika. Sen yürüyebilir; Bize ulaşmak için herhangi bir ulaşım gerekmez.
- Eğer tren istasyonu binasının önünde ve sola dönün 30 metre yürümek sağ ve sadece trafik ışığı karşısında sonraki köşe / blok dönüşte, büyük bir alışveriş merkezi binası kare ve tramvay staton bakıyor varsa.
- O zaman 150 metre düz git. İki köşe sonra kavşak gelip sonra caddenin karşı tarafında açın, sonra tekrar sonraki sokağa sola açmak, ve bu bizim sokak olacaktır. Biz sayı 49, birinci katta bulunmaktadır. Kapı zili: 20


FERIHEGY Havalimanından:
- Şehre gelmek için pek çok yolu vardır. (Örneğin, telefon rezervasyon size 10 eur mal olacak!) Hiçbir şey için para bir sürü şarj edecek, Airport belli ajansları kullanmayın dikkatli olun.
- Eğer yalnız iseniz pahalı değildir Havalimanı Minibüs hizmeti kullanabilirsiniz. Iki veya daha fazla kişi varsa, en iyi yolu bizi aramak ve Budapeşte'de ucuz fiyat için pansiyon transfer olacak!