X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Guesthouse & Hostel Flat No7'e yol tarifleri

Bol'shie Kamenshiki, d. 4, kv. 7, Moscow, Rusya

Harita ve Yol Tarifleri


90%Oy

  • 90%Ekonomik
  • 89%Güvenlik
  • 89%Yer
  • 91%Çalışanlar
  • 87%Atmosfer
  • 93%Temizlik
  • 90%Tesisler

Çeviren Google *** Taganskaya metro istasyonundan ***

Sen Kırmızı hat (sayı 7) çıkış almalıdır. Sağ tarafta düz gitmek. Sen (sadece 100 metre) uzun kırmızı tuğla bina göreceksiniz. Ev numarası (4) solundaki başlangıcından itibaren ikinci bir giriş. Interkom (itme 7) bize halka, biz sizi karşılayacaktır ya da kapıyı açmak (concierge gülümseme ve asansör, 3. kat, apt.No7 doğru sola dönün).

*** Airport *** itibaren

5:00-00:30 her yarım saatte Moskova gidiş günlük havaalanından Trenler (Aeroexpress). Zaman 30-45 dakika, tren durmadan devam. Tek yönlü bir bilet fiyatı - 320 ruble (~ 10 $). Eğer Aeroexpress (makineleri değişikliği vermek, ve banka kartları ile ödeme kabul) için bir bilet satın alabilirsiniz terminal bilet makineleri yüklü.

Şeremetyevo Havalimanı (SVO)

Trenle: Belorussky Rail Terminal, Belorusskaya metro istasyonunun yanında. Taganskaya istasyonuna metro ile gitmek.
Otobüs ile: otobüs 851, 949 Rechnoy Vokzal metro istasyonuna. Taganskaya istasyonuna metro ile gitmek.

Vnukovo Havalimanı (VKO)

Trenle: Evropeisky Alışveriş Merkezi'nin karşısında Kievskaya metro istasyonu yanındaki Kievski Demiryolu Terminali, için. . Taganskaya istasyonuna metro ile gitmek.
Otobüs ile: otobüs 611, 611C, 611f, Yugo-zapadnaya metro istasyonuna ve Taganskaya istasyonuna metro ile gitmek; Oktyabrskaya metro istasyonuna otobüs 705m ve Taganskaya istasyonuna metro ile gitmek.

Domodedovo Havaalanı (DME)

Trenle: Paveletsky Rail Terminal, Paveletskaya metro istasyonu, Taganskaya istasyonuna metro ile bir durak yanında. Veya Paveletsky Rail Terminal 20 dakika yürüyerek.