X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Guesthouse & Hostel Flat No7'e yol tarifleri

Bol'shie Kamenshiki, d. 4, kv. 7, Moscow, Rusya

Harita ve Yol Tarifleri


94%Oy

  • 96%Ekonomik
  • 97%Güvenlik
  • 91%Yer
  • 95%Çalışanlar
  • 90%Atmosfer
  • 97%Temizlik
  • 93%Tesisler

Çeviren Google *** Taganskaya metro istasyonundan ***

Sen Kırmızı hat (sayı 7) dan çıkış almalıdır. Sağ tarafta düz gidin. Uzun kırmızı tuğla bina (sadece 100 metre) göreceksiniz. Ev numarasının sol başından itibaren ikinci bir giriş (4). (Itme 7), sizi karşılamak veya kapıyı açmak (concierge gülümseme, ve asansör, 3. kat, apt.No7 doğru sola dönüş) interkom ile bizi halka.

*** Havaalanı'ndan ***

Moskova havaalanından Trenler (Aeroexpress) 5:00-00:30 günlük her yarım saatte bir kalkıyor. Süresi 30-45 dakika, tren non-stop gidiyor. Tek yönlü bir bilet fiyatı - 320 ruble (~ 10 $). Terminali (makineleri değişikliği vermek, ve banka kartları ile ödeme kabul) Aeroexpress için bir bilet satın alabilirsiniz bilet makineleri yüklü.

Sheremetievo Havalimanı (SVO)

Trenle: yanındaki Belorusskaya metro istasyonuna Belorussky Rail Terminal, için. Taganskaya istasyonuna metro ile gitmek.
Otobüs ile: otobüsler 851, Rechnoy Vokzal metro istasyonuna 949. Taganskaya istasyonuna metro ile gitmek.

Vnukovo Havalimanı (VKO)

Trenle: Kievski Demiryolu Terminali yanındaki Kievskaya metro istasyonuna, Evropeisky Alışveriş Merkezi'nin karşısında. . Taganskaya istasyonuna metro ile gitmek.
Otobüs ile: otobüsler 611, 611C, 611f, Yugo-zapadnaya metro istasyonu ve Taganskaya istasyonuna metro ile gitmek; Otobüs Oktyabrskaya metro istasyonuna 705m ve Taganskaya istasyonuna metro ile gitmek.

Domodedovo Havaalanı (DME)

Trenle: Paveletsky Demiryolu Terminali, Paveletskaya metro istasyonu, Taganskaya istasyonuna metro ile bir durağının yanında. Ya Paveletsky Tren Terminali'nden 20 dakika yürüyerek.