X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Grha Sindoro'e yol tarifleri

Salemba Tengah No.7, Jakarta Pusat(Central Jakarta), Jakarta, Endonezya

Harita ve Yol Tarifleri


80%Oy

  • 80%Ekonomik
  • 80%Güvenlik
  • 80%Yer
  • 100%Çalışanlar
  • 80%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 60%Tesisler

Çeviren Google Jakarta selamlar!

Çok özür dileme, biz havaalanı transfer hizmeti yok.

Jakarta Soekarno-Hatta Uluslararası Havaalanı'na bir taksi (Blue Bird taksi bulmaya çalışın); Sürücüyü Endonezya Üniversitesi Tıp Okulu karşısında Salemba bölgesinde yer almaktadır Jalan Salemba Tengah, söyle.

Ücret - ölçer dayalı - yaklaşık 40-50 dakika zaman sürüş ile, IDR100k-150k mal olacak. Sen taksi şoförü bir ücret ödemeniz gerekir; ve ücretli-road biletleri.

Gerek bir bütçe katı sopa varsa, Soekarno-Hatta Uluslararası Havaalanı'nda otobüs servisi var. Damri Bus atın, yön Gambir Tren Stationl ücret yolcu başına IDR30k bir yoludur. Bu, trafik bağlı Gambir Tren İstasyonu'na havaalanından yaklaşık 40-50 dakika sürer.

Sonra İstasyonu'na, bir taksiye (Blue Bird taksi bulmaya çalışın) ve Jalan Salemba Tengah'ta yaklaşık 15 dakika sürecektir; ücret ölçer dayalı IDR20k-25k ilgili.

Tuk tuks (yerel olarak adlandırılır bajaj) da vardır; ücret (pazarlık olmalı) IDR20k ilgili. Jalan Salemba Tengah'ta, Endonezya Üniversitesi Tıp Okulu karşısında bulunan sokakta gitmek için sürücü söylemek.

Bir köşede 7-Eleven önce Jalan (Sokak) Salemba Tengah'ta, girerken, ev sayısı 7 (yedi) kontrol edin ve ana yoldan uzak değil.

Bu Banka Mandiri ATM karşısında, sol tarafında bulunan, ve Kodak E-Studio yanındadır. Siyah kapı ve önünde küçük, güzel bir bahçe var. Konuk evine sol yol almak.

yakın:
> Salemba UI TransJakarta / BusWay barınak
Tıp> Okul - Endonezya Üniversitesi
> Kültür Merkezi Franais (CCF)
> MH Thamrin Hastanesi
> St.Carolus Hastane
> Cipto Mangunkusumo Hastane
> Kenari Mall
> McDonalds
> KFC
> Paseban geleneksel pazar