X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Greenpoint Lodge'e yol tarifleri

95 Norman Ave, Brooklyn, New York, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


83%Oy

  • 86%Ekonomik
  • 84%Güvenlik
  • 87%Yer
  • 82%Çalışanlar
  • 82%Atmosfer
  • 78%Temizlik
  • 79%Tesisler

Çeviren Google 95 Norman Ave
Brooklyn, NY 11222

Cam spa kapıdan girin.

Metro ile:
Nassau Ave, Norman Ave çıkmak için G tren.
Bedford Ave L tren, sonra sol, ilk sağ sola, sonuna kadar Bedford kuzeye yürümek.

By car:
McGuinness Ave çıkmak için BQE (Kuzey / Queens) veya Morgan ave çıkış (Williamsburg Bridge / güney). Yangın Hidrant at Hakkı 2 ışıklar aracılığıyla, Norman ave Sol McGuinness Blvd East,.
Sokak üzerinde park oldukça kolaydır, ancak sokak temizliği gün boyunca iyi işaretleri kontrol edin.

LaGuardia havaalanından
Bir taksi kolay ve genellikle yaklaşık 25 $ ve 15 dakika sürer.
By car: Meeker / Morgan Ave çıkış Kosciuszko Köprüsü üzerinde BQE atın. Sonra sağ McGuinness Ave üzerine, Meeker Ave birkaç blok devam edin. Birkaç blok devam edin, ardından Norman Ave üzerine bıraktı. Iki ışık geçmesi, o yangın hidrant tarafından sağ tarafta. Bu ön 'Serçe Salon' diyor.

JFK bir taksi yaklaşık 35 $ - 45 $ ve 20-30 dakika sürer.
By car: Meeker / Morgan Ave çıkış Kosciuszko Köprüsü üzerinde BQE atın. Sonra sağ McGuinness Ave üzerine, Meeker Ave birkaç blok devam edin. Birkaç blok devam edin, ardından Norman Ave üzerine bıraktı. Iki ışık geçmesi, o yangın hidrant tarafından sağ tarafta. Bu ön 'Serçe Salon' diyor.
Metro ile: Sen, Manhattan doğru E metro, Jamaika anahtarını AirTrain'i Manhattan'da önce 23 St / Queens Plaza-son durakta olsun, ve Brooklyn doğru G trenle geçmek. 3 durak gidin ve Nassau Ave durakta olsun. , Norman Ave çıkışa Manhattan Ave çapraz ve biz sol bir ön bahçesinde ilk evi vardır. Bu ön 'Serçe Salon' diyor. Bu oldukça kolay bir yolculuk olduğunu ve yaklaşık 75 dakika sürer.

Newark Havaalanı'ndan:
Pick-up: kolay my car hizmeti 55 $ artı geçiş ücretleri ve ucu (yaklaşık 75 $ toplam) için seni almak için önceden düzenlemektir. Onlar da benim mahalle biliyorum, bu yüzden bir avantaj. Onları aramak için bir cep telefonu gerekir, ya da onlara park ve bir işareti ile içeride karşılamak için $ 10/hour mal olacak. Eğer gümrük geçmesi varsa onlar da uzun süre beklemek zorunda değilsiniz böylece onları daha sonra pikap zaman tanımak ve düzenlemek bildirin lütfen. Iletişim bilgileri için bana e-posta lütfen.
Taksi ile: Newark itibaren düzenli bir taksi 90 $ olduğunu. Mcguinness Ave çıkmak için Williamsburg Köprüsü orta karayolu üzerinde git. McGuinness üzerine çıkış devre dışı bıraktı. Birkaç blok Norman Ave Sol için. 2 ışıklar geçmesi, yangın hidrant de sağda vardı.
Ben Bryant Park veya Grand Central otobüs almayı tercih (sadece havaalanı çıkmak ve otobüsler ön sağ çıkıp Manhattan'a herhangi bir otobüs şirketi ve yaklaşık 12 dolar.) Ve daha sonra yaklaşık 15 $ olan, oradan bir taksi dolu - , alt karayolunda 59 St köprü almak, sonra Jackson Ave doğru gitmek. Pulaski Köprüsü üzerinde sol, iki ışıkları ile sağ Norman Ave, McGuinness devam ve yangın hidrant de sağda vardı. Bu ön dışarı Sparrow Salon diyor.
Aksi takdirde Grand Central tren alabilir, ve daha sonra Nassau Ave durağında, Norman Ave çıkmak için G tren 7 tren olsun. Orada G tren 7'ye aktarmak tırmanmak için adımları bir yeri vardır, bu nedenle bagaj bir sürü varsa gitmek için en iyi yol değil.

Konum sürüş veya listelenen başka bir şekilde geliyor eğer, New York'a gelmek için bir çok yol vardır. Google Maps yerde NYC almak için nasıl bulmak için büyük bir web sitesidir.

Sokak üzerinde park zor değil - hemen hemen her zaman birkaç blok içinde bir yer bulabilirsiniz. Sadece iyi işaretler okuyun.