Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Green Tortoise Seattle Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 8.6
 • Güvenlik 9.1
 • Yer 9.8
 • Çalışanlar 8.8
 • Atmosfer 8.7
 • Temizlik 8.3
 • Tesisler 8.3

Yer

105 1/2 Pike Street

Tesis Konumu

Çeviren Google
Pansiyon Başlarken basit ve kolay ...

Seatac Havaalanından: yeraltı tünelinde Westlake İstasyonu'nda son durağı Işık bağlantı Rail (soundtransit.org) atın. Çam Caddesi ve 3rd Avenue üzerine çıkın. Bir kez yerden, Pike güneye bir blok yürümek ve sağa dönün. Biz sadece Seattle Kahve İşleri geçmiş 1. ve 2. caddeleri arasında Pike Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Ayrıca Greyline (206-624-5077) veya Servisi Express (425-981-7000) ile bir zaman mekik ahead rezervasyon yaptırabilirsiniz. Taksi en genel $ 25-45 maliyet.

Greyhound Otobüs (8th Ave & Stewart St) Gönderen: Stewart Caddesi (trafik aynı yönde) 2nd Avenue, ulaşana kadar aşağı batı yürüyün. 2. Caddesi üzerinde sola dönün ve Pike Street iki blok yürümek ve sağa dönün. Biz sadece Seattle Kahve İşleri geçmiş 1. ve 2. caddeleri arasında Pike Caddesi üzerinde bulunmaktadır.
Amtrak istasyonundan: Siz 4th Avenue (bir tek-yönlü sokak, yani tek yön gidebilirsiniz) ve Pike Street (5-10 dakikalık otobüs yolculuğu) ininiz Kuzey başlığı herhangi otobüs alabilir sonra Batı (tersini yürümek 1. Caddesi trafik yönü). Ya da bir 15-20 dakika yürüyüş 2 veya 3. Ave. var
BoltBus istasyonundan: Otobüs tünele yeraltı gidebilir ve Bay A veya B herhangi otobüsle ve Westlake İstasyonu'na kapalı olsun. Çam Caddesi ve 3rd Avenue üzerine çıkın. Bir kez yerden, Pike güneye bir blok yürümek ve sağa dönün. Biz sadece Seattle Kahve İşleri geçmiş 1. ve 2. caddeleri arasında Pike Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Ya da bir 15-20 dakika yürüyüş 2 veya 3. Ave. var

Victoria Clipper Gönderen: Bir taksi kolay yolu olacak ve yaklaşık 8 $ mal olacak. Eğer (yaklaşık 15 dakika sürer) yürümek isterseniz (Bell Street Pier ve Konferans Merkezi karşısında) Lenora Sokak adımlar / asansöre elde edene kadar, sadece Rıhtımlar gidin. Merdivenlerden yukarı gittikten sonra, 1 Ave Lenora kadar devam ve sağ olun. Our hostel 1. ve Turna (giriş Pike Caddesi üzerinde) köşesinde dört blok halinde sol tarafta olacak.

Bir blok batısında 5th Avenue Hızlı Shuttle- Walk ve bir sola. Pike Street (yaklaşık 10 blok) 5th Avenue izleyin ve sağ olun. Biz 1st Avenue ve Pike Caddesi köşesinde konum. Ayrıca (düşüyorlar Hızlı Servisi West 1 blok) EMP önünde 5th Avenue otobüs # 3, 4, veya 16 alabilir.

Sürüş, biz Pike ve İkinci Ave köşesinde bulunan Batı Kenar Garaj ile bir anlaşma var Doğrulamak için bize park saplama getirin ve indirimli oran 24 saat (hayır giriş / çıkış ayrıcalıkları) başına 18 $ olduğunu. Saat: Mon-Perş 6a-11p, Cum 6a-2a, Sat 08:00-2a, Güneş 8a-7p.
 • Ekonomik 8.6
 • Güvenlik 9.1
 • Yer 9.8
 • Çalışanlar 8.8
 • Atmosfer 8.7
 • Temizlik 8.3
 • Tesisler 8.3
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.

×