X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Green Grass Hostel'e yol tarifleri

Rua Herval , 427 Belem, Sao Paulo, Brezilya

Harita ve Yol Tarifleri


87%Oy

  • 92%Ekonomik
  • 88%Güvenlik
  • 85%Yer
  • 91%Çalışanlar
  • 84%Atmosfer
  • 81%Temizlik
  • 85%Tesisler

Çeviren Google Biz, TURNİKE gelen PANSİYON yürüyüş az 2 dakika Metro İstasyonu Belem inanılmaz yakın.

Intnl itibaren. Havaalanı Guarulhos: Hostel almak için birçok yollar boyunca, size basit ve ucuz öneririz. Havaalanı dışında, bir büyük otobüs durağı bulmak gerekir. R $ 4,30 (USD 2,15) için 'METRO Tatuapé' için GELENEKSEL BUS alın. Metro istasyonu içine alın ve 'BARRA Funda' doğru tren olsun. Sonraki istasyon 'BELEM' üzerine bırakın. Turnikeler, 'R. doğru sola dönün TOLEDO BARBOSA '(Eğer istasyonunda bir işareti görebilirsiniz) yürüyen merdiven aşağı yürüyün. Yol çapraz ve bir sonraki köşede, 'RUA Herval' düz devam edin. Sol çevirin ve daha bir daha blok ve biz köşeye yanına git! Sen Green Grass Hostel çok açığız!
Bütün yolculuk size yaklaşık R $ 7,30 (USD 3.65) mal olacak.
Bir taksi aproximatelly bir 45 dakika yolculuk için 80,00 $ (40,00 USD) R şarj olur.

Congonhas havaalanı Gönderen: 'METRO SAO JUDAS' adlı BUS atın. 'TUCURUVI' doğru metro tren ve 'SE' düşüyorlar. 'CORINTHIANS ITAQUERA' .4 daha istasyonlara doğru, kırmızı çizgiye geçin ve 'BELEM' istasyonunda bulunmaktadır. Tren bırakın ve turnikeler de, sola dön. 'R. doğru yürüyen merdivenlerden aşağı yürüyün TOLEDO BARBOSA '(Sen istasyonunda bir işareti görebilirsiniz). Yol çapraz ve bir sonraki köşede, 'RUA Herval' düz devam edin. Sol çevirin ve daha bir daha blok ve biz köşeye yanına git! Sen Green Grass Hostel çok açığız!
Bütün yolculuk size yaklaşık R $ 6.00 (2,50 YTL) mal olacak.
Bir taksi aproximatelly bir 65 dakika yolculuk için $ 100,00 (50,00 USD) R şarj olur.

Tiete Otobüs / Metro İstasyonu'na: 'SE' de düşüyorlar 'Jabaquara' doğru METRO atın. 'CORINTHIANS ITAQUERA' .4 daha istasyonlara doğru, kırmızı çizgiye geçin ve 'BELEM' istasyonunda bulunmaktadır. Tren bırakın ve turnikeler de, sola dön. 'R. doğru yürüyen merdivenlerden aşağı yürüyün TOLEDO BARBOSA '(Sen istasyonunda bir işareti görebilirsiniz). Yol çapraz ve bir sonraki köşede, 'RUA Herval' düz devam edin. Sol çevirin ve daha bir daha blok ve biz köşeye yanına git! Sen Green Grass Hostel çok açığız!
Bütün yolculuk size yaklaşık R $ 3,00 (USD 1,50) mal olacak.

Barra Funda Otobüs / Metro İstasyonu'na: sonra 'CORINTHIANS ITAQUERA' .9 istasyonlara doğru trene binin ve 'BELEM' istasyonunda bulunmaktadır. Tren bırakın ve turnikeler de, sola dön. 'R. doğru yürüyen merdivenlerden aşağı yürüyün TOLEDO BARBOSA '(Sen istasyonunda bir işareti görebilirsiniz). Yol çapraz ve bir sonraki köşede, 'RUA Herval' düz devam edin. Sol çevirin ve daha bir daha blok ve biz köşeye yanına git! Sen Green Grass Hostel çok açığız!
Bütün yolculuk size yaklaşık R $ 3,00 (USD 1,50) mal olacak.