X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Green Frog Hostel'e yol tarifleri

Str. G-ral Dona nr.11, Bucharest, Romanya

Harita ve Yol Tarifleri


76%Oy

  • 80%Ekonomik
  • 70%Güvenlik
  • 77%Yer
  • 80%Çalışanlar
  • 80%Atmosfer
  • 77%Temizlik
  • 70%Tesisler

Çeviren Google Adres:
Str. G-ral Dona no.11,


Konumu tüm toplu taşıma, Gara de Nord (Kuzey Tren istasyonu) ve Bükreş sıcak noktalar en yürüme mesafesinde 15 dk yürüme mesafesinde yakındır.

* TRENİYLE: Eğer tren istasyonuna gelirseniz (Gara de Nord - gar binasının sol tarafındaki çıkış) tutmak, sağ tarafta IBIS Otel önüne geçmek, merkezi yönüne doğru CALEA Grivitei üzerinde straigh uzak devam gidiyor hemen CALEA Grivitei size bu kavşak önce, doğru küçük bir sokakta hemen yapmak, önünüzdeki kavşak gördüğünüzde sadece DACIA caddesi (bvd.) ile kesiştiği önce, ilk sokağa (Vulcanescu) geçmek ve aynı girin hemen THEODOR AMAN sokakta yön. Sağdan ikinci sokak daha. Bizim sokak bu küçük bir ve genellikle insanlar bunu bilmiyor. Calea Grivitei (Ibis Hotel) hakkında sormak zorunda ve sadece düz uzaklıkta şehir yönüne yürümek eğer kavşak göreceksiniz. Kısaca, CALEA şehir yönüne Grivitei ve Dacia cadde (Blvd.) ile kesiştiği önce Theodor Aman üzerine doğru yapmak Normalde sağ Theodor Aman bizim sokakta ikinci sağda yavaş hemen CALEA Grivitei ve daha yürüyerek 15 dk G- ral Dona No.11.
* Uçakla. Uçakla gelirseniz, havaalanından P-TA ROMANA (ROMANA Square) 783 otobüsle. Oradan 2 durak için 133 otobüs (Gara Basarab yön) almak ya da hemen B-dul DACIA (Dacia Caddesi) üzerinde yürümek ve (CALEA Grivitei ile) ikinci kavşak sonra daha Theodor Aman sokakta ve ikinci daha sol yapmak Doğru bizim sokak G-ral Nicolae DONA no.11 olduğunu. (Telefon +40 211 46 42 veya +40 769886104)