X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Green Bridge Hostel and Apartments'e yol tarifleri

22-24 Molnar utca, District 5, Foldszint 7, 1054 Budapest, Budapest, Macaristan

Harita ve Yol Tarifleri


91%Oy

  • 93%Ekonomik
  • 86%Güvenlik
  • 96%Yer
  • 94%Çalışanlar
  • 91%Atmosfer
  • 89%Temizlik
  • 89%Tesisler

Çeviren Google Tren istasyonlarından KELETI veya DELI Mavi Metro merkez istasyonu DEAK TER ve değişime Kırmızı metro hattı alıp Kalvin Ter iki durak gidin.

Çıkmak gibi metro yürüyen merdiven üstündeki sağa dönün ve bazı merdivenlerden yukarı başkanlık edecek olan sonunda yeraltı geçit yolu baş aşağı. Düz Tuna Nehri Green Köprüsü'ne doğru 180 metre (Vamhaz Korut'a denir) yolda devam edin.

Eğer Tuna yaklaşım gibi bir asfalt yolu sağınızda onun ortasında geçiyor küçük bir yeşil alan göreceksiniz. Sadece yolda 20 metre yürümek ve Molnar utca (riverfront paralel) başına gelecektir. İki bloktan utca Molnar Walk down ve köşe ev bulmak, YEŞİL KÖPRÜ düğmesine basın.

Nyugati tren istasyonu ve Nepliget (uluslararası otobüs terminali) Blue Metro aşağı gitmek ve Kalvin Ter iki durak gidin. Çıkmak gibi metro yürüyen merdiven üstündeki sağa dönün ve bazı merdivenlerden yukarı başkanlık edecek olan sonunda yeraltı geçit yolu baş aşağı. Düz Tuna Nehri 180 metre (Vamhaz Korut'a denir) yolda devam edin. Eğer Tuna ulaşmak gibi bir asfalt yolu sağınızda onun ortasında geçiyor küçük bir yeşil alan göreceksiniz. Sadece yolda 20 metre yürümek ve Molnar utca (riverfront paralel) başına gelecektir. İki bloktan utca Molnar Walk down ve köşe ev bulmak, YEŞİL KÖPRÜ düğmesine basın.

HAVAALANI itibaren Kőbánya-Kispest denilen Mavi Metro hattı sonuna kadar doğrudan götürecektir son durağı 200 OTOBÜS yakalamak. Buradan Kalvin Ter Mavi Metro alır. Metro yürüyen merdiven üstündeki sağa dönün ve bazı merdivenlerden yukarı baş ve düz (Vamhaz Korut'a denir) yola Tuna Nehri 180 metre aşağı devam edecek olan sonunda yeraltı geçit yolu baş aşağı çıkmak gibi.

Eğer Tuna ulaşmak gibi bir asfalt yolu sağınızda onun ortasında geçiyor küçük bir yeşil alan göreceksiniz. Sadece yolda 20 metre yürümek ve Molnar utca (riverfront paralel) başına gelecektir. İki bloktan utca Molnar Walk down ve köşe ev bulmak, YEŞİL KÖPRÜ düğmesine basın.

Bir TAKSİ almaya karar verirseniz Ayrıca sadece Zona taksiye. Onlar her yerde şehir götürecek. Bize Havaalanından (şehir) taksi başına 5200 (21 €) forint olduğunu. Eğer önlemek için bu şekilde fazla ücret.

Eğer yalnız iseniz Havaalanı Servisi Minibüs şehir havaalanından kişi başına 2990 Forint maliyeti.