X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Green Bridge Hostel and Apartments'e yol tarifleri

22-24 Molnar utca, District 5, Foldszint 7, 1054 Budapest, Budapest, Macaristan

Harita ve Yol Tarifleri


94%Oy

  • 100%Ekonomik
  • 87%Güvenlik
  • 100%Yer
  • 100%Çalışanlar
  • 93%Atmosfer
  • 93%Temizlik
  • 87%Tesisler

Çeviren Google Tren istasyonlarından Keleti veya DELI merkez istasyonu DEAK TER için Kırmızı Metro hattı almak ve Mavi Metro değiştirmek ve Kalvin ter için iki durak gidin.

Doğru bazı merdivenlerden yukarı başkanlık edecek olan sonunda yeraltı geçit yolu aşağı yürüyen merdiven ve başın üstündeki metro dönüş çıkmak gibi. Tuna Nehri Green Bridge doğru için (Vamhaz Korut denir) düz yolda 180 metre devam edin.

Eğer Tuna yaklaşım gibi sağınızda tam ortasında geçiyor bir asfalt yol ile küçük bir yeşil alan göreceksiniz. Sadece yolda 20 metre yürümek ve Molnar utca (nehir paralel) başına gelecek. Molnar utca iki blok aşağı yürüme ve köşe ev bulmak, YEŞİL KÖPRÜ düğmesine basın.

Nyugati tren istasyonundan ve Nepliget (uluslararası otobüs terminali) Mavi Metro için aşağı gitmek ve Kalvin ter için iki durak gidin. Doğru bazı merdivenlerden yukarı başkanlık edecek olan sonunda yeraltı geçit yolu aşağı yürüyen merdiven ve başın üstündeki metro dönüş çıkmak gibi. Tuna Nehri (Vamhaz Korut denir) düz yolda 180 metre devam edin. Eğer Tuna ulaşmak olarak sağınızda tam ortasında geçiyor bir asfalt yol ile küçük bir yeşil alan göreceksiniz. Sadece yolda 20 metre yürümek ve Molnar utca (nehir paralel) başına gelecek. Molnar utca iki blok aşağı yürüme ve köşe ev bulmak, YEŞİL KÖPRÜ düğmesine basın.

HAVAALANI itibaren Kőbánya-Kispest denilen Mavi Metro hattı sonuna kadar erişeceksiniz son durağı için 200 BUS yakalamak. Buradan Kalvin ter için Mavi Metro almak. Doğru bazı merdivenlerden yukarı baş ve Tuna Nehri (Vamhaz Korut denir) düz yolda 180 metre devam edecek sonunda yeraltı geçit yolu aşağı yürüyen merdiven ve başın üstündeki metro dönüş çıkmak gibi.

Eğer Tuna ulaşmak olarak sağınızda tam ortasında geçiyor bir asfalt yol ile küçük bir yeşil alan göreceksiniz. Sadece yolda 20 metre yürümek ve Molnar utca (nehir paralel) başına gelecek. Molnar utca iki blok aşağı yürüme ve köşe ev bulmak, YEŞİL KÖPRÜ düğmesine basın.

Bir TAXI almaya karar Ayrıca, sadece Zona taksi almak. Onlar her yerde şehir götürecek. Havaalanından bize (şehir) 5200 (21 avro) taksi başına forinti olduğunu. Kaçınmak Bu şekilde fazla ücret.

Yalnız iseniz Havaalanı Servisi Minibüs havaalanından şehir merkezine kişi başı 2.990 forinti maliyeti.