X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Grandio Party Hostel'e yol tarifleri

Nagy Diofa Utca 8, Budapest, Macaristan

Harita ve Yol Tarifleri


89%Oy

  • 90%Ekonomik
  • 88%Güvenlik
  • 95%Yer
  • 93%Çalışanlar
  • 94%Atmosfer
  • 76%Temizlik
  • 83%Tesisler

Çeviren Google Liszt Ferenc Havaalanı Gönderen:
Kőbánya Kispest için 200E servis otobüsü (ince önlemek için metro / tramvay için 350 HUFS her bilet satın) alın. Buradan Ujpest Kospont doğru kuzey metro almak. Orada Blaha ter olacak 3 durak için Szell Kalman ter yönünde 4/6 tramvay yakalamak gelen Corvin Negyed metro istasyonunda ininiz. Eğer sağ taraftaki Nagy Diofa Utca'ya gelene kadar (Deplasman McDonalds) Rakoczi Ut Walk down. Sağa dönün ve düz devam edin. Grandio sadece sol taraftaki ilk blok üzerindedir. Biz işareti 'Grandio' ile sol taraftaki kahverengi kapı, hayır mı vardır. 8.

Keleti Uluslararası Tren garından:
Tren istasyonu çıkın ve sağ taraftaki Nagy Diofa Utca'ya gelene kadar Rakoczi Ut aşağı yürüyün. Sağa dönün ve düz devam edin. Grandio sadece sol taraftaki ilk blok üzerindedir. Biz işareti 'Grandio' ile sol taraftaki kahverengi kapı, hayır mı vardır. 8.

Alternatif, kolay yolu (Burger King dışında) a otobüs kapmak etmektir. GET. 5 ya da hayır. 7 ya da No. Üç durak için 173. Urania durakta ineceksiniz. Oradan sağa dönün ve daha sonra Nagy Diofa utca'nın içine bıraktı. Biz işareti 'Grandio' ile sol taraftaki kahverengi kapı, hayır mı vardır. 8. Bir bilet satın almak ve 350 HUFS için veya yakalanmayın olabilir ve ince kadar 15000 HUFS doğrulamak gerekir!

Nepliget Uluslararası otobüs garından:
Bir metro bileti (350 HUFS) al ve onu doğrulamak. Buradan Ujpest Kospont doğru kuzey metro almak. Orada Blaha ter olacak 3 durak için Szell Kalman ter yönünde 4/6 tramvay yakalamak gelen Corvin Negyed metro istasyonunda ininiz. Eğer sağ taraftaki Nagy Diofa Utca'ya gelene kadar (Deplasman McDonalds) Rakoczi Ut Walk down. Sağa dönün ve düz devam edin. Grandio sadece sol taraftaki ilk blok üzerindedir. Biz işareti 'Grandio' ile sol taraftaki kahverengi kapı, hayır mı vardır. 8.