X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Grandio Party Hostel'e yol tarifleri

Nagy Diofa Utca 8, Budapest, Macaristan

Harita ve Yol Tarifleri


91%Oy

  • 93%Ekonomik
  • 89%Güvenlik
  • 96%Yer
  • 95%Çalışanlar
  • 95%Atmosfer
  • 83%Temizlik
  • 88%Tesisler

Çeviren Google Keleti Uluslararası Tren istasyonundan:
Tren istasyonu çıkın ve sağ taraftaki Nagy Diofa Utca gelene kadar Rakoczi Ut inilir. Sağa dönün ve düz devam edin. Grandio sadece sol tarafta ilk blok üzerindedir. Biz işareti 'Grandio' ile sol taraftaki kahverengi kapısı, o hayır. 8.

Alternatif olarak, en kolay yolu bir otobüs kapmak etmektir. Hiçbir alın. 5 ya da. 7 ya da No. Üç durak için 173. Urania durağında inin. Orada sağa dönün ve gelen sonra sonra Nagy Diofa utca doğru sola. Biz işareti 'Grandio' ile sol taraftaki kahverengi kapısı, o hayır. 8. Bir bilet satın almak ve doğrulamak 320 HUFS için ya da yakaladı ve ince 6000 HUFS olduğu alabilirsiniz gerekir!

Nepliget Uluslararası otobüs istasyonundan:
Bir metro bileti (320 HUFS) satın almak ve doğrulamak. Ujpest Kospont doğru metro kuzey gidin. Kırmızı metro hattı üzerine Deak ferenc ter de hatları değiştirmek ve Astoria az bir durak sonra çıkın. Eğer yürüyen merdivenler geldi zaman, sağa dönün, Rakoczi Ut için çıkışına. Bu caddede yürümek ve Nagy Diofa Utca aşağı bıraktı. Grandio sadece hayır ilk blok üzerine sol tarafındadır. 8.

Liszt Ferenc Havalimanından:
Kőbánya Kispest için 200E servis otobüsü (bilet 320 HUFS) alın. Buradan Ujpest Kospont doğru metro kuzey alır. Kırmızı metro hattı üzerine Deak ferenc ter de hatları değiştirmek ve Astoria az bir durak sonra çıkın. Eğer yürüyen merdivenler geldi zaman, sağa dönün, Rakoczi Ut için çıkışına. Bu caddede yürümek ve Nagy Diofa Utca aşağı bıraktı. Grandio sadece hayır ilk blok üzerine sol tarafındadır. 8.