X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Globetrotter Hostel'e yol tarifleri

Aleja (Avenue) Wyzwolenia 10/127, Warsaw, Polonya

Harita ve Yol Tarifleri


85%Oy

  • 89%Ekonomik
  • 83%Güvenlik
  • 85%Yer
  • 88%Çalışanlar
  • 81%Atmosfer
  • 85%Temizlik
  • 86%Tesisler

Çeviren Google Plac Zbawiciela giden sen Aleja Wyzwolenia sol taraftaki Globetrotter Hostel bulabilirsiniz. Sadece uzun kiralık evin 3. kapıya bak. Sol taraftaki binada asansör var!

Dworzec Centralny, Varşova Merkez tren istasyonu:

Otobüsle:
# 131 - tren istasyonu yanındaki otobüs terminali (Dworzec Centralny) 4 otobüs metro Politechnika otobüs durağı durakları vardır.
# 501 & 519 - otobüs terminali metro Politechnika otobüs durağına 3 durak var.
Geceleri otobüsler N37 ve Central Station otobüs terminali N81 izni. Sadece Metro Politechnika denilen durdurmak için bakmak ve gece otobüsler sadece talep üzerine durur unutmayın.

tramvayla:
# 10 - durağı Al üzerindedir. Jana Pawla II (yön Mokotow için tren istasyonu bakıştan yeraltı geçiyor), Metro Politechnika tramvay durağına 4 durak var

Eğer bir yürüyüş almak istiyorsanız biz Aleje Jerozolimskie birlikte gidiyor ve sonra sağ ul dönüşüyor öneririz. Eğer Plac Zbawiciela ulaşana kadar Marszałkowska yürüyün. Sonra Aleja Wyzwolenia içine sola çevirmek gerekir. Yürüyüş yaklaşık 20 dakika sürer

Varşova Chopin Havaalanı'na (WAW) havaalanı:

Otobüsle:
# 188 - Bu otobüs kapalı almak gerekir Marszałkowska otobüs durağına havaalanında otobüs terminali götürecektir. Bu (ağır trafik dahil) yaklaşık 22 dakika sürer. Ne zaman sen almak sadece merdivenlerden yukarı yürümek ve sağa dönün. Sonra Plac Zbawiciela yürümek ve sağa dönün.