Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Garoa Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 8.8
 • Güvenlik 8.9
 • Yer 9.3
 • Çalışanlar 9.1
 • Atmosfer 8.7
 • Temizlik 8.5
 • Tesisler 8.4

Yer

Rua Guaiçuí, 72

Tesis Konumu

Çeviren Google
Guarulhos Havaalanı

Otobüs ve metro: havaalanının ana çıkışında Havaalanı Otobüs Servisi'nin işaretler arayın. Oradan Otobüsler Tatuape Metro (kırmızı çizgi) sizi düşüyorlar ve oradan sarı çizgi üzerinde Faria Lima Station (satırları geçmek için Republica durdurma) metro almak gerekir.

Garoa Hostel bunu Faria Lima istasyonuna sadece 250 metre mesafededir. Istasyonu terk ne zaman sağda bir sokak (Fernão Dias Caddesi) göreceksiniz, sağ bulunan çıkmak ve bunun önünde, kilise yönüne yürümek. Bu kilise tarafında sokak değil! Bir kare yürüyün ve Guaiçui Caddesi sola senin çevirmek. 10h ve maliyetler 7,45 $ R: Garoa Hostel numarası 72 olarak bütün yolculuk yaklaşık 1 sürer, aynı sokakta sağ tarafında öyle.
Bizimle rezervasyonu Transferi: R, 3 kişiye kadar 140 $ (50dakika)

Taksi ile: R 140 $ (50 dakika) hakkında

Congonhas Havaalanı

Otobüs: havaalanı bırakın ve ilk otobüs durağı sağınızda yürümek. Yaklaşık 1 saat Faria Lima Av götürecek 576-10 otobüs (her 10 dakika çalışır) atın. Sonraki Metro İstasyonu'nun, Faria Lima Av inin ve oradan 250 metre pansiyon, yürümek: Eğer istasyonu terk ederken, sağ bulunan çıkmak ve bunun önünde, kilise yönüne yürümek Sağ bir sokak (Fernão Dias Street) göreceksiniz. Bu kilise tarafında sokak değil! Bir kare yürüyün ve Guaiçui Caddesi sola senin çevirmek. Garoa Hostel sayısı 72, aynı sokakta sağ tarafında öyle.
pansiyon sağda. (1h / R $ 3,00)
Bizimle rezervasyonu Transferi: R, 3 kişiye kadar 50,00 $

Tarafından taksi: 30dk / R $ 45,00

Viracopos

Şehirlerarası otobüs ve metro: Tiete Otobüs İstasyonu'na Belediyeler arası otobüsle. Oradan, oradan 250 metre Faria Lima metro istasyonuna metro almak: istasyonu terk ederken, sol yürümek ve Martim Carrasco Caddesi üzerinde sola. , Bir blok yürümek Fernão Dias Caddesi üzerinde sağ ve daha sonra ilk Guaiçuí Caddesi üzerinde sola dönün. pansiyon sağda. (2s / R $ 21,00)

Tiete Otobüs İstasyonu

Metro ile: Luz İstasyonu metro almak ve 250 metre hostel olan Faria Lima metro istasyonuna, almak için sarı mavi satırları geçiş: istasyonu terk ederken, sağ bulunan çıkmak ve kiliseye yürümek yönü, onun önünde, sağınızda bir sokak (Fernão Dias Street) göreceksiniz. Bu kilise tarafında sokak değil! Bir kare yürüyün ve Guaiçui Caddesi sola senin çevirmek. Garoa Hostel sayısı 72. en, aynı sokakta sağ tarafta olduğunu (40 dakika / R $ 3,00)

Tarafından taksi: 40 dakika / R $ 50,00

Barra Funda Otobüs İstasyonu

Metro ile: Eğer Faria Lima metro istasyonuna almak için sarı çizgi geçmek gerekir Republica İstasyonu'na metro atın. pansiyon oradan 250 metre: istasyonu terk ederken, sol yürümek ve Martim Carrasco Caddesi üzerinde sola. , Bir blok yürümek Fernão Dias Caddesi üzerinde sağ ve daha sonra ilk Guaiçuí Caddesi üzerinde sola dönün. pansiyon sağda. (30dk / R $ 3,00)
Tarafından taksi: 30dk / R $ 35,00
 • Ekonomik 8.8
 • Güvenlik 8.9
 • Yer 9.3
 • Çalışanlar 9.1
 • Atmosfer 8.7
 • Temizlik 8.5
 • Tesisler 8.4
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.