X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Galata West'e yol tarifleri

Bereketzade Mah. Okcu Musa Cad, Savcibey Cikmazi Number:3, Galata/ Beyoglu, Istanbul, Türkiye

Harita ve Yol Tarifleri


87%Oy

  • 90%Ekonomik
  • 85%Güvenlik
  • 91%Yer
  • 92%Çalışanlar
  • 90%Atmosfer
  • 79%Temizlik
  • 82%Tesisler

Çeviren Google ATATÜRK HAVAALANI ULAŞIM

Aksaray yönünde Havaalanı'na metro almak.

Zeytinburnu'nda metro üstümden. (Zeytinburnu tramvay hattına değişim istasyonu)

Kabataş yönünde Zeytinburnu tramvay atın

Karaköy tramvay üstümden.

Karaköy istasyonundan itibaren pansiyon sadece küçük bir yürüyüş mesafesindedir. Tramvay istasyonuna Kemeraltı caddesi boyunca yürümek ve Bankalar Caddesi sola. Bu temelde, sermaye bankalar bir sokak olduğunu. Eğer Şair Ziya Paşa ve Okçu Musa adında iki sokak vardır bölünmüş elde edene kadar devam edin. Sol açık sokağa Okçu Musa, atın. Bu kadar yol devam, sen yokuş yukarı gidecek göreceksiniz. Caminin sonra, GALATA WEST diyor bir neon ışık göreceksiniz, küçük bir çıkmaz yol olduğunu sağınızda göreceksiniz. Pansiyon girmek için bir kapı vardır. Eğer gece boyunca gelirseniz kapısı kapalı olacaktır. Sadece zili ve sizin için açılacaktır.

SABİHA GÖKÇEN ULUSLARARASI HAVALİMANI VE TAKSİM GELEN TALİMATI

Havaalanından Havatas Özel Servis otobüsü atın.

Son durağı Taksim Meydanı'nda otobüsten alın.

Şişhane Taksim Meydanı'na metro almak.

Şişhane metro at kurtulmak sonra, Kasımpaşa yönüne yürümek ve çıkmak için Refik Saydam Caddesi çıkışı kullanın. Oradan pansiyon sadece küçük bir yürüyüş mesafesindedir. Eğer Büyük Hendek ve Okçu Musa adında iki sokak var bölünmeye elde edene kadar Refik Saydam caddesi aşağı yürüyün. Sağ tarafta ise sokak Okçu Musa, atın. Bu yolda devam edin, bunu yokuş aşağı gidecek göreceksiniz. İkinci günü size GALATA WEST diyor bir neon ışık göreceksiniz, küçük bir çıkmaz yol olduğunu göreceksiniz bıraktı. Pansiyon girmek için bir kapı vardır. Eğer gece boyunca gelirseniz kapısı kapalı olacaktır. Sadece zili ve sizin için açılacaktır.

Taksim Meydanı, yürüyüş itibaren de bir başka seçenektir. 30 minto yürüyerek bizim hostelfromTaksim Sqaure olsun alacaktır. Siz İstiklal Caddesi'nde tüm yol boyunca yürüyüş yapabilirsiniz.

Ya da bizim hostel Taksim Meydanı'na bir taksiye.

İKİNCİ YOL SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI GALATA WEST hostel GEL İÇİN

Havaalanından otobüsle E10 atın.

Son durakta Kadıköy otobüsten alın.

Karaköy Kadıköy gelen bir feribota binin.

Karaköy istasyonundan itibaren pansiyon sadece küçük bir yürüyüş mesafesindedir. Feribot istasyonundan Kemeraltı caddesi boyunca yürümek ve Bankalar Caddesi sola. Bu temelde, sermaye bankalar bir sokak olduğunu. Eğer Şair Ziya Paşa ve Okçu Musa adında iki sokak vardır bölünmüş elde edene kadar devam edin. Sol açık sokağa Okçu Musa, atın. Bu kadar yol devam, sen yokuş yukarı gidecek göreceksiniz. Caminin sonra, GALATA WEST diyor bir neon ışık göreceksiniz, küçük bir çıkmaz yol olduğunu sağınızda göreceksiniz. Eğer gece yarısından sonra gelirseniz ana kapısı kapalı olacaktır. Sadece zili ve sizin için açılacaktır.