X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Galata West'e yol tarifleri

Bereketzade Mah. Okcu Musa Cad, Savcibey Cikmazi Number:3, Galata/ Beyoglu, Istanbul, Türkiye

Harita ve Yol Tarifleri


85%Oy

  • 88%Ekonomik
  • 84%Güvenlik
  • 91%Yer
  • 91%Çalışanlar
  • 87%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 77%Tesisler

Çeviren Google ATATÜRK ULUSLARARASI HAVAALANI ULAŞIM

Aksaray yönünde Havalimanı'na metro atın.

Zeytinburnu'nda metro kurtulmak. (Zeytinburnu tramvay hattı değişimi istasyonu)

Kabataş yönünde Zeytinburnu tramvay almak

Karaköy'de tramvay alın.

Karaköy istasyonundan o hostel sadece küçük bir yürüyüş mesafesindedir. Tramvay istasyonuna Kemeraltı cadde boyunca yürüyün ve Bankalar Caddesi için sola dönün. Bu esas sermaye bankalar bir sokak olduğunu. Eğer Şair Ziya Paşa ve Okçu Musa adında iki sokaklar vardır bölünmüş elde edene kadar devam edin. Sol açık sokak Okcu Musa, atın. Bu yoldan devam, bunu yokuş yukarı gidecek göreceksiniz. Camiden sonra, sağınızda size GALATA WEST diyor bir neon ışık göreceksiniz, küçük bir çıkmaz yol olduğunu göreceksiniz. Pansiyon girmek için bir kapı var. Eğer gece boyunca gelirseniz kapısı kapalı olacaktır. Sadece zili ve biz sizin için açacaktır.

SABİHA GÖKÇEN ULUSLARARASI HAVAALANI VE TAKSİM GELEN TALİMATI

Havaalanından bir Havatas Özel shuttlelarına atın.

Son durağı, Taksim Meydanı'nda otobüsten alın.

Şişhane Taksim Meydanı'na metro atın.

Şişhane de metro kapalı aldıktan sonra, Kasımpaşa yönüne yürümek ve çıkmak için Refik Saydam Caddesi çıkışı kullanın. Oradan hostel sadece küçük bir yürüyüş mesafesindedir. Buyuk Hendek ve Okçu Musa adında iki sokaklar vardır bölünmüş elde edene kadar Refik Saydam cadde boyunca aşağı yürüyün. Sağ tarafta sokak Okcu Musa, atın. Bu yolda devam edin, bunu yokuş aşağı gidecek göreceksiniz. İkinci Solda Eğer GALATA WEST diyor bir neon ışık göreceksiniz, küçük bir çıkmaz yol olduğunu göreceksiniz. Pansiyon girmek için bir kapı var. Eğer gece boyunca gelirseniz kapısı kapalı olacaktır. Sadece zili ve biz sizin için açacaktır.

Taksim Meydanı'na yürüyüş de bir başka seçenektir. Bu 30 minto yürüyerek bizim hostelfromTaksim Sqaure almak alacaktır. Siz İstiklal Caddesi üzerinden tüm yol yürüyebilir.

Ya Taksim Meydanı'na bizim hostel bir taksiye.

SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI GALATA BATI PANSİYON GELEN İKİNCİ YOL

Havaalanına otobüs E10 atın.

Son durağında, Kadıköy'de otobüsten alın.

Kadıköy'e gelen Karaköy'de bir feribot atın.

Karaköy istasyonundan o hostel sadece küçük bir yürüyüş mesafesindedir. Feribot istasyonundan Kemeraltı cadde boyunca yürüyün ve Bankalar Caddesi için sola dönün. Bu esas sermaye bankalar bir sokak olduğunu. Eğer Şair Ziya Paşa ve Okçu Musa adında iki sokaklar vardır bölünmüş elde edene kadar devam edin. Sol açık sokak Okcu Musa, atın. Bu yoldan devam, bunu yokuş yukarı gidecek göreceksiniz. Camiden sonra, sağınızda size GALATA WEST diyor bir neon ışık göreceksiniz, küçük bir çıkmaz yol olduğunu göreceksiniz. Pansiyon girmek için bir kapı var. Eğer gece boyunca gelirseniz kapısı kapalı olacaktır. Sadece zili ve biz sizin için açacaktır.