X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Fusion Prague'e yol tarifleri

Harita ve Yol Tarifleri


74%Oy

  • 60%Ekonomik
  • 60%Güvenlik
  • 80%Yer
  • 40%Çalışanlar
  • 100%Atmosfer
  • 100%Temizlik
  • 80%Tesisler

Çeviren Google Adres: Panska 9, 110 00 Praha 1, Çek Cumhuriyeti

Otel, Panska ve Jindrisska sokağın köşesinde yer almaktadır.

* Main Tren İstasyonu (Hlavni nadrazi): *
Eğer bina dışarı adım sonra, 2 dakika içinde tramvay durağı 'Hlavni nadrazi' ulaşacak, sağa dönün ve parkta yürümek. Tramvay, her iki yönde gitmek yol çapraz ve kavşak doğru inen tramvay No.9 almak. Bu Jindrisska denilen istasyonunda ininiz, sadece 1 tramvay durağı. Eğer köşesinde Fusion Prag göreceksiniz 2 dakika içinde tramvay hatları takip, düz sağ kaldırıma yürüyün.

* Gönderen Holesovice Tren İstasyonu (Nadrazi Holesovice): *
Yeraltı, yön Hajé atın. Vltavska (sadece bir durak) inin. Eğer dışarıda olsun, bir tramvay durağı bulunmaktadır. Tramvay No. 3, yön SIDLISTE Modrany atın. Jindřišská (5 durak) inin. Eğer köşesinde füzyon oteli göreceksiniz 2 dakika içinde tramvay hatları takip, düz sağ kaldırıma yürüyün.

* Florenc Otogarı'na Gönderen: *
Florenc Öğrenci Ajansı, Eurolines, OrangeWays, Bohemya Hatları ve daha karıştığı çoğu rotalar için geliş ve gidiş ile, merkez otobüs istasyonu.
Otobüs istasyonu çık, sola dönün, altgeçit içine almak ve dışarı almak (Sokolovska) geçirerek tramvaylar ile ana cadde düz yürümeye devam kapısı Sokolovska kullanın. Cros bu sokak ve tramvay No. 24 almak, yön Kubanske Namesti'de (3rd durağı). Eğer köşesinde füzyon oteli göreceksiniz 2 dakika içinde tramvay hatları takip, düz sağ kaldırıma yürüyün.

* Na Knížecí Otobüs İstasyonu Gönderen: *
2 dakika içinde caddenin karşısında köşesinde Fusion Prag göreceksiniz, Jindřišská (8 durak) ininiz, tramvay No. 14, yön VOZOVNA Kobylisy alın sokak geri yürümek.


* Prag-Ruzyně Havalimanından: *
Prag-Ruzyně Havaalanı yaklaşık 30 dakika uzaklıkta şehir merkezine - trafiğine bağlı olarak.
Son durağı Dejvicki otobüs 119 atın. Yeraltı içine alın ve tren yönü Hostivař olsun. MUSTEK (4 durak) inin. Mustek inin ve yukarı kez, çıkış Jindřišská ulice kullanın, yön Vaclavske namesti izleyin. Düz sol kaldırım boyunca ve Fusion Prag ulaşacak 3 dk yürüyün.

Havaalanı transferi Eğer ilgileniyorsanız lütfen bize ulaşın, istek üzerine düzenlenebilir.