X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Funky Fes'e yol tarifleri

60, Arset Lamdelssi - Bab Jdid - Fes Medina, Fez, Fas

Harita ve Yol Tarifleri


84%Oy

  • 88%Ekonomik
  • 84%Güvenlik
  • 83%Yer
  • 81%Çalışanlar
  • 85%Atmosfer
  • 84%Temizlik
  • 82%Tesisler

Çeviren Google Biz havaalanından veya otobüs ya da tren istasyonundan almaya gelebilir. Havaalanı karşılama bakılmaksızın yolcu sayısı, 150 dirhem (veya 15 Euro) maliyeti. Otogar ve tren istasyonuna pikap kadar 6 yolcu için 5 Euro maliyeti. Eğer araba ile geliyorsanız, size pansiyon birkaç metre park edebilirsiniz.

Kendi bizi bulmak isterseniz, aşağıdaki ayrıntılı talimatları takip edin. Farklı bir otele gitmek için sizi ikna etmeye çalışabilir, ya da bizim hostel için sizinle birlikte yürümek kendileri teklif olabilir istasyonları (özellikle tren istasyonu) bazı insanlar, sakının. Genellikle kendi nesnel sizden para almak için.

Havalimanından:
- Medine'ye Bir taksi: resmi fiyatları: Maksimum 6 kişi için 150 dirhem ve gece boyunca 200 dirhem.
- Havaalanı Servisi (20 dirhem) veya otobüs sayısı 16 (yaklaşık 5 dirhem). Bu 2 otobüs, tren istasyonunda durur. (Tren istasyonuna gelmesi nasıl aşağıdaki talimatlara bakın)

Otobüs durağına:
- Bir Supratours otobüs ile ulaşım: Bu otobüs size tren istasyonu alır.
- Bir CTM otobüs ile ulaşım: Bu otobüs Ville Nouvelle merkez otobüs istasyonuna götürür. Burada Medine içine 'petit taksi' alabilir.
- Gare Routiere Ulaşıyor: Sen Medine içine 'petit taksi' alabilir.

Tren istasyonundan:
- Medine içine 'petit taksi'
- Ya da otobüs sayısı 19 Rsif Meydanı. Rsif kez, Blvd. üzerinde yürümek Eğer Amine eczane gelinceye kadar Muhammed Alaoui, soldaki Riad Fes geçmiş, Rsif sokak tarafından bilinmektedir. Eczanenin karşısında, merdivenlerden yukarı çekmek. Sağınızda bir Faslı çeşme ve La Rose adında bir internet kafeden yürümek olacaktır. Köşesinde sarı sen tencere ve büyük bir işareti "Funky Fes" ile sarı bir bina göreceksiniz.

(Tren ya da otobüs istasyonları) Medine 'petit taksi tarafından' Nasıl gelmesi:
Taksi yolculuğu (gece sürmek için bir ek var) daha 15 dirhem mal edilmemelidir. Metre kullanmak için sürücü isteyin. Kapısı Bab Jdid aracılığıyla Lamdelssi sokak Arset gitmek için sürücü söylemek ve eczane Fatima El Fihria yoluyla (BT BAB jdid DEĞİL BAB Boujloud'S SÜRÜCÜ İÇİN ISRAR). Arset Lamdelssi sokakta ekmek (arapça Farane) durdurmak ve sarı tencere ile sarı bir bina ve büyük bir işareti "Funky Fes" gelmesi kadar devam onu ​​söyle.