X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Fresh* Sheets Hostel Dubrovnik Old Town'e yol tarifleri

Svetog Simuna 15, Old Town, Dubrovnik, Hirvatistan

Harita ve Yol Tarifleri


88%Oy

  • 79%Ekonomik
  • 89%Güvenlik
  • 94%Yer
  • 95%Çalışanlar
  • 88%Atmosfer
  • 90%Temizlik
  • 84%Tesisler

Çeviren Google TAZE * SAYFAYA YURT Dubrovnik OLD TOWN, Hırvatistan TALİMATI:

Dubrovnik tepelik şehridir. Her yerde merdiven vardır. Tarihsel Old Town kamu araçları tarafından tamamen erişilebilir yaya değildir. Bu çekiciliğini bir parçası değil, aynı zamanda tam bir şok gibi gelebilir. Hazırlıklı olun.

Hayatınızı kolaylaştırmak için, adım yönde bu adımı yazdırın. Old Town sokak adları çok yararlı değildir ve bir sürü insan küçük sokakların isimleri aşina değildir. Ayrıca, daha kolay yerine kadar ve tüm bu merdivenlerden aşağı Arnavut kaldırımlı sokakları, avluları çakıl, ve üzerinde bir bavul sürükleyerek bir sırt çantası ile seyahat bulabilirsiniz.

ARAÇ:

Eğer otomobil ile geldiyseniz, kentin son zamanlarda Old City kapıları 15 dakikalık yürüyüş @ bulunan büyük bir garaj tamamladı. Muhtemelen en iyi seçenek ve şehir polis arabaları biletleme ve çekme için tanınan sokakta park daha güvenlidir. Dubrovnik sürücü, bunu kaçırmayın. Çok çok büyük bir işaret yoktur. Otoparkından, ana kapıları için ücretsiz servis birini alabilir. Oradan pansiyon bulmak için talimatlar aşağıda listelenmiştir.

FERİBOT / BUS:

Yolcu tekneleri ve otobüsler Dubrovnik Gruz noktasına geliyor. Old Town (trafik) bağlı ise 10 ila 20 dakika mesafededir. Old Town almak için, (50 Kuna @) bir taksi ya da halk otobüsleri (15 KUNA) binmek ya. Eğer gazete kiosk otobüs bilet satın alırsanız, bu ucuzdur. 1A veya 1B 'Pile Gate' otobüs ya Hop. Eğer Old Town olsun, Pile Kapısı (ana giriş) ile girin.

HAVAALANI:

Girişte, en ucuz seçenek geliş salonunun dışında yolcu alır ve hemen dışında Kazık Gate (Old Town ana giriş) düşünceye, hangi (35 Kuna @) bir havaalanı servisi almaktır.

Havaalanı taksileri (250 Kuna @) de mevcuttur. Taksi çizgi servis otobüsü yanındadır. Hiçbir taksi varsa, size bilgi büro'nden talep edebilirsiniz.

OLD TOWN:

Eğer 'Kazık Gate' (Dubrovnik'in Old Town ana giriş) girdikten sonra, Fresh * Sheets on dakikalık bir yürüyüş hakkında.

(1) düz Saat Kulesi doğru ana cadde 'Plaça' (Stradun) Baş aşağı. Bir blok Saat Kulesi önünde, (sadece açık havada oturma ile 'Cele' denilen büyük bir kafede sonra) sağa çevirin. St Blaise Kilisesi önünde Orlando heykeli geçerseniz, çok ileri gittin. (3-5 dakika @)

(2) düz yürüyün. Eğer sabah gelirseniz, eski bayanlar Gundulic Meydanı'nda meyve ve sebze satan geçecek. Fiyatlar onları belki değer, gülümseme yapabilirsiniz sadece yanlarında Konzum süpermarket ziyaret ise daha ama eğer daha pahalı. Akşamları, Gundulic Kare yemek masaları ile doludur. Kare geçmiş ve Cizvit Manastırı giden oldukça zor adımları kadar devam edin. (3 dakika @)

Eğer 'İspanyol Merdivenleri' tırmandı sonra (3), bir nefes almak. Sağınızda Cizvit Manastırı. 1725 yılında tamamlanan bu (Vivencije ve oğlu Viator tarafından 1355 yılında dökme) Dubrovnik eski çan evler. Sonraki Kilisesi Dubrovnik eski Collegium barok bina. Nefesini yakalandı? :) Eğer 'en güzel manzaralı Soğuk İçecekler' okuyan bir ahşap işareti görene kadar Şimdi çakıl avludan sola yürümek. (@ 30s)

(4) uçurum tarafı cafe bar 'Soğuk içecekler' (Buza) doğru işareti sağa çevirin. Bu dış deniz duvarı şöyle bir yol ve adım adım birlikte götürecektir. Eğer bir sonraki 'soğuk içecekler' işareti gördüğünüzde, hemen Fresh * Sheets altındadır. Sen soğuk bir bira devirmek ama para kazanmak için cazip olabilir, 'hoş' bir içki sizi bekliyor! (3 dakika @)

(5) düz geçmiş iki küçük sokakları yürümeye devam edin. Fresh * Sheets sağ tarafında bulunan köşe binadır. Bu sarı bir lamba (doğrudan bir bahçe alanı karşısında) köşesinde asılı olan açık mavi, dört katlı bir yapıdır. (1 dakika @)

(6) Fresh * Sheets hoş geldiniz!

Lütfen kalmak için bekliyorum!

Güvenli Yolculuklar!

Jon ve Sanja ve Fresh * Ekip
Fresh * Sheets Hostel Dubrovnik Old Town
Svetog Simuna 15
Dubrovnik 20000