X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Freddy's House

Corte Tancredi, 11, Bari, Italya

No rating

  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Bir bütçeyle seyahat edenler için Yeni en merkezi pansiyon!
Feribot Terminali önünde büyüleyici Old Town içinde!
Ev sineması ve kahvaltı!

Sadece 19,90 kahvaltı büyüleyici Old Town 3 müstakil yapılar dahil!

Freddy'nin House tüm odalarda özel banyo, buzdolabı, klima, LCD TV ile donatılmıştır.

Noel Baba Freddy'nin Evi Avrupa'da Anglo-Sakson Pansiyonlar tipik yapılarda büyük yenilik olduğunu. Bu yapı bir seyahat konaklama oluşturmak niyeti ile tasarlanmıştır. Ihtiyaç ve alışkanlıklarına bağlı olarak Misafirlerimiz büyüleyici Antik Kenti ücretsiz gece ve gündüz Tur sağlayacak şekilde, daha müstakil yapılarda kalmak mümkün olmanın bir yolu var.

Bari varış anda, Noel Baba Freddy'nin evine gelip merdiven aracılığıyla tırmanmaya veya 'Muraglia' sözde duvarlar boyunca yolu seçebilirsiniz.
Bu Duvarlar İçinde aktif iş, eski gelenekleri, müze, kilise, barlar, kulüpler, disko, sushi bar, bölgenin tipik restoranlar çoğu kısmını duruyor en odak noktası olan Old Town, ektedir. Duvarlardan İtalya'nın en uzun Promenades birinin güzelliğini görebiliyordu. Ve sakinleri için Bari deniz ve uzun gelenekleri, anıları vardır ve Old Town ailelerin çoğu için geçim kaynağıdır.

Noel Baba Freddy'nin Evi, (şehir içi otobüsler numarası 20 /) tarafından ve havaalanına 15 dakika, tren istasyonuna 4 dakika sadece City Port'ta (Ferries ve Cruise Terminal) önünde bulunan alanın tek düşündüren ve en ucuz konaklama, olduğu (kentsel otobüs sayısı 16) tarafından.
Sadece Limanı Exit önünde Strada Porto Nuovo denilen yukarı tepeye takip ve Piazza San Pietro ulaşacak ve daha sonra Arco San Pietro Caffe yanında adında küçük bir kemer, arayın.
Aksi Liman Exit önünde merdivenlerden izleyin ve sonra düz Arco San Pietro n ulaşacak. 4.
Bizim mascotsThe Barese polip yönergeleri takip etmek zorunda olduğunu unutmayın.
Bizi arayın unutma ve bizim özel servis ile sizi bulacaktır!

Noel Baba Freddy'nin Evi Antik Kenti ana ve tipik kemerin içinde üç yapıları, diğerlerinden her biri sadece birkaç metre uzakta bulunuyor.

Ilk bina, Alberobello Trulli tipik mimari yapısı aşağıdaki yerleşik Arco San Pietro 4 St. Peter Arch önünde 6 yatak karışık yurt ile Don Vito Corleone Trulli, olduğunu gezginler için tekliflerde bulunuyorlar Sleep & Go 'çözüm Bütçe, konaklama ve kahvaltı ihtiyacı olan herkese öneren imkanı servisini kullanmak için. Bir gece burada eur kahvaltı dahil 19,90 kadar gider. Don Vito at Trulli kimseye yenilemek ve herhangi bir zamanda dinlenmek için fırsat inkar etmez. Bunu kayma izin veremeyiz. Don Vito Trulli size de ev sineması ve dolap olacaktır.

Yürüme mesafesinde sadece 3 dakika ikinci bina bizim Misafir odasında doğrudan banyo, buzdolabı, klima, plazma Tv üç ve dört yatak odası, özel ensuite bulabilirsiniz Kral Tancredi Arch önünde Freddy'nin Evi olduğunu!

Freddy Evi, özel banyo, özel banyo, özel banyo, özel banyo ile dört yetişkin için İmparatorluk daire ile üç yetişkin İmparatorluk daire ile Süper çift kişilik oda Superior 4 yataklı yurt ile.
Freddy evinde tüm oda ve dairelerde özel banyo, buzdolabı, klima, plazma TV, ücretsiz ev sineması var.

Üçüncü yapı yürüme mesafesinde sadece 3 dakika, Bohemian Rhapsody olduğunu.
Bohemian Rhapsody yakın yepyeni Petruzzelli Tiyatrosu, Niccolo Piccinni Tiyatrosu, Bari kasabasında, Corso Vittorio Emanuele alışveriş merkezine, şehir merkezinde konuşlanmış bir yapıdır.
Bohemian Rhapsody size özel banyo, özel banyo, özel banyo, özel banyo, özel banyo ile beş yetişkin fo İmparatorluk daire ile dört yetişkin için İmparatorluk daire ile üç yetişkin İmparatorluk daire ile Süper çift kişilik oda Superior 4 yataklı yurt bulacaksınız.
Bohemian Rhapsody Tüm oda ve dairelerde özel banyo, buzdolabı, klima, plazma TV, ev sineması var.
Bir gece içinde kahvaltı dahil 21,90 Euro'dan gider.

Politika Giriş: 10,30 dan 13,00 kadar ve 15,00 den 22,00 kadar.
Daha sonra check-in bize iletişim kurunuz düşünüyorsanız, politika bizim onay saygı lütfen.
11,00 dışarı atın.

Biz rezervasyon kabul için kredi kartlarını ön provizyon olduğunu unutmayın. Kredi kartı geçersiz veya yetersiz fon olacak, biz başka bir ile bize vermenizi isteyeceğiz. Bunu yapmazsanız, biz rezervasyonunuzu iptal etme hakkını saklı tutar.

Yer durumu için ara


Tesisler

  • Klima
  • Kahvaltı Dahil
  • DVDler
  • Salon
  • Havlu dahil


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Freddy's House Located at Corte Tancredi, 11, , Bari.
Freddy's House
Italy
Bari 70122 Corte Tancredi, 11
0% 59
41.1319063 16.8696999
Freddy's House
    Oda mevcut     Üstün Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Delüks Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Delüks Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     Standart Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     Üstün 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Üstün 4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     5 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Standart 6 Yatak Özel Yatak/wcli Oda